سفری آرام و بی دغدغه با اپلیکیشن FlyFeet

اپلیکیشن مسافرتی

FlyFeet تمام اطلاعات پرواز و هر آنچه درباره سفر پیش روی مسافران می باشد را ارائه می کند.

این برنامه در ابتدا به عنوان یک پروژه دانشجویی آغاز شد ولی در حال حاضر این برنامه ی جدید روز به روز گسترش می یابد و  امیدوار است تا تمام اطلاعات سفر را پوشش دهد.

مطالب مرتبط:
اپلیکیشن های سفری
اپلیکیشن های پروازی کاهش دهنده استرس در سفر

FlyFleet مثل برنامه های مشابه تمام اطلاعات رسمی ساعت رسیدن پروازها و یا تاخیر احتمالی آنها را جمع آوری می کند ، اما با اضافه کردن اطلاعات مربوط به جمعیت حاضر در فرودگاه ، لحظه به لحظه جزئیات سایر مسافرانی که در فرودگاه هستند را نیز به ما نشان می دهد .  ثبت تجارب سایر مسافرین در ترمینال به معنی آگاهی داشتن مسافرین اعزامی از مقدار زمان دقیق صف check-in در قسمت امنیتی و یا قسمت گرفتن کارت پرواز است . این برنامه در حال حاضر دارای هزاران کاربر است ولی به مانند هر برنامه دیگری که از دانش جمعی استفاده می کند ، هرچه تعداد کاربران و نصب آن بر روی گوشی هایشان بیشتر شود اطلاعات ارائه شده آن هم دقیق تر خواهد بود .

مدیرعامل این پروژه آقای Daniel Gartenberg می گوید : ” ما می خواهیم با هدف جلوگیری از اتلاف وقت  در پروسه پرواز ، قدرت ثبت هر آنچه که مسافرین از تجربه سفرشان می خواهند را به آنها بدهیم  . وقتی چیزی درست پیش نمی رود  مثل تاخیر پرواز ، ما نکته هایی درباره بهترین عذاخوری ها یا کارهایی که می توانید در فرودگاه انجام دهید و یا تنظیم قرارهای ملاقات با دوستان و کسانی که دوستشان دارید را به شما ارائه می دهیم . هدف ما ارائه خدمات به مردم از طریق همکاری با تجار ، هتل ها و ایرلاین های مرتبط با انهاست .

برای استفاده از این نرم افزار فقط کافی است تا مسافرین شماره پرواز خود را وارد کنند و تمام اطلاعات مورد نیازشان را دریافت کنند : هرگونه تاخیر ، زمان تقریبی انتظار در صف ها ، رستوران ها و تمام سرویس های دور و برشان . همچنین می توان از آن برای ارسال جزئیات پرواز به دوستان یا خانواده استفاده کرده تا آنها از محل فعلی و زمان رسیدن شما آگاهی داشته باشند و بنابراین بتوانند در زمان درست برای استقبال شما به فرودگاه بیایند و چندین ساعت منتظر یک پرواز تاخیر دار نباشند . این نرم افزار توسط یک تیم از دانشمندان کامپیوتر و روان شناسان طراحی و در ابتدا به عنوان یک پروژه دکترا شروع شده است .قابلیت استفاده از این نرم افزار در سراسر دنیا وجود دارد ولی مسلماً مانند تمامی برنامه هایی که به اطلاعات مسافران وابسته است ، بیشترین کاربرد را در مناطق پرکاربرتر دنیا دارد .

منبع : lonelyplanet.com

اطلاعات پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای
اطلاعات پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای
راهکارهایی برای سفرهای هوایی ارزان
راهکارهایی برای سفرهای هوایی ارزان
۸ حقیقت جالب در مورد هواپیمایی ترکیه
۸ حقیقت جالب در مورد هواپیمایی ترکیه
هواپیمای بدون پنجره امارات، راه حلی برای کاهش مصرف سوخت!
هواپیمای بدون پنجره امارات، راه حلی برای کاهش مصرف سوخت!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code