بلیط هواپیما

سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر

اپ تریپ ادوایزر (TripAdvisor)

روز به روز به تعداد وبسایت هایی که برنامه های مختلف و متنوعی برای سفر ارائه و پیشنهاد می کنند، اضافه می شود، یکی از محبوب ترین این وبسایت ها، وبسایت شناخته شده  مشهور تریپ ادوایزر با چیزی حدود ۳۹۰ میلیون بازدید کننده در ماه است! است که طرفداران بسیار زیادی دارد و خیلی ها قبل از سفر، مطالب آن را مطالعه می کنند و نظر های مختلفی که توسط افراد مختلف در آن ثبت شده است را می خوانند. از آن جاییکه استفاده از تلفن همراه و گوشی های هوشمند هم در حال بیشتر شدن است، این وبسایت به فکر ارائه ی نسخه ی جدید از اپ خود کرده است. با الی گشت همراه باشید تا با ورژن جدید این اپ و قابلیت های آن بیشتر آشنا شوید.

اپ تریپ ادوایزر
مطالب مرتبط:
بهترین ابزار ها برای سلفی گرفتن در سفر
۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر

از نظر خود تریپ ادوایزر و کاربرهای جهانی، تریپ ادوایزر برترین سایت گردشگری دنیا است که البته اگر نگاهی به آمار بازدید کننده های سایت آن با تعداد ۳۹۰ میلیون بازدید کننده در ماه بیندازیم می بینیم که این گفته منطقی است. البته با رشدی که در این صنعت وجود دارد، باید دانست که هیچ چیز ابدی نیست و همیشه رقابت وجود دارد. طبق بررسی هایی که تیم این وبسایت روی اپلیکیشن آن انجام داده است مشخص شده که تقریبا نصف ترافیک این سایت از طریق تلفن یا همراه بوده است و به همین دلیل تصمیم گرفته تا ورژن جدیدی از برنامه ی خود ارائه کند.

اگر نسخه ی جدید این برنامه را ببینید، به برنامه ای برمی خورید که بسیار ساده طراحی شده است و در عین حال کاربران می تواند به راحتی به بخش های مختلف آن دسترسی پیدا کنند. در این ورژن می توانید از طریق چند فیلتر مختلف اطلاعات مورد نظرتان را ببینید. برای مثال می توانید نتیجه ای که به دنبال آن هستید را بر اساس نظرات کاربران انتخاب کنید، بر اساس هزینه انتخاب کنید و یا بر اساس فاصله. علاوه بر این یک گزینه بهترین هم دیده می شود که نتیجه های جستجوی شما را بر اساس امتیاز کاربرابن، قیمت و یا محبوبیت آن تنظیم می کند.

نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر

به عنوان شما رستوران های یک منطقه را جستجو می کنید، می توانید رستوران های آن نقطه را بر اساس معیار مشخصی جستجو کنید، مثلا اینکه رستوران های ارزان را انتخاب کنید و یا رستوران هایی که شیک و مجلل هستند را انتخاب کنید که نمایش داده شود.  یا حتی رستوران هایی را انتخاب کنید که مخصوص گیاه خواران هستند و…

ورژن جدید اپ تریپ ادوایزر

برای مثال شهری را انتخاب می کنید و دوست دارید تا اطلاعاتی در مورد آن بدست بیاورید. در این مورد، تمام نکات و آنچه که باید راجع به این شهر بدانید در اختیارتان قرار می گیرد. البته این موارد در نسخه های قبلی آن هم دیده می شد اما امکاناتی که در اپ تریپ ادوایزر وجود دارد، تقریبا در هیچ اپ دیگری دیده نمی شود.

یکی دیگر از قابلیت های اپ تریپ ادوایزر این است که کاربران می توانند سفرشان را با همسفرهای خود به اشتراک بگذارند و در نتیجه افراد می توانند مکان های مورد علاقه ی دیگران را ببینند. مزیت بزرگ این روش این است که گروه های گردشگری می توانند با هم سفرهایشان را هماهنگ کنند.

استراتژی جدید گوگل برای ایندکس کردن وب سایت ها
استراتژی جدید گوگل برای ایندکس کردن وب سایت ها
بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
بروز رسانی گوگل مپس با قابلیتی جدید
هواپیما خورشیدی که از طبیعت نیرو می گیرد
هواپیما خورشیدی که از طبیعت نیرو می گیرد
ساعت هوشمند خود را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟!
ساعت هوشمند خود را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟!