بلیط هواپیما

ایده‌ هایی برای مسافرت ‌های خانوادگی(بخش دوم)

مسافرت خانوادگی

اگر شما هم سرگرم تهیه فهرستی برای خودتان هستید، شاید به مقداری کمک احتیاج داشته باشید.

هنگامی که خانواده من درنظر دارد مسافرت برود، چیزهای زیادی را درنظر می‌ گیریم. ما یک فهرست از مقاصد مسافرتی داریم و با استفاده از عواملی همچون بودجه، آب‌ و هوا، و مدت ‌زمانی که در اختیار داریم، مشخص می‌ کنیم که کجا برویم.  این فهرست شامل سفرهایی است که می‌تواند برای تمام خانواده‌ها مفید باشد. درنظر داشته باشید که این مقاصد، لازم نیست حتماً بهترین جاها باشند. حتی می ‌توانید یک روز را در نزدیک ‌ترین شهرتان هم بگذرانید، از یک پارک محلی بازدید کنید، یا به ‌عنوان یک سفر کوتاه، به نزدیک ‌ترین پارک ملی بروید. البته اگر ترجیح می‌ دهید هر بار همین نوع سفر را داشته باشید، این هم خیلی عالی است. این فهرست به شما کمک می‌کند دست به کار تهیه ایده‌های مسافرت خانوادگی خودتان بشوید. پس با الی گشت همراه باشید.

ایده ‌های مسافرت خانوادگی مناسب، شامل گشت ‌و گذار و بازدید از پارک‌ های ملی است. حالا می ‌توانید فهرستی هم خودتان تدارک ببینید.

مطالب مرتبط:
ایده‌ هایی برای مسافرت ‌های خانوادگی
از یک تعطیلات خانوادگی تا رسیدن به۳۰۰۰ هتل در سراسر جهان!

تورهای گردشگری

یک روش آرامش‌ بخش دیگر برای گذراندن تعطیلات، استفاده از تورهای گروهی است. ما اخیراً با تور Adventures که دیزنی برگزار کرده بود، به گشت‌ و گذار پرداختیم. من از فضای آرام‌ بخش این تور که در آن از تمام مسئولیت ‌های روزانه رها شده بودم، کاملاً لذت بردم و در عین حال، بچه ‌هایم نیز از وقت‌ گذرانی با دیگر بچه‌ ها شاد بودند.

پارک‌ های ملی

ما هنوز به دیدن هیچ پارک ملی نرفته‌ایم؛ اما مطمئناً در فهرست ‌مان وجود دارد. پارک ‌های ملی چیزهای زیادی دارند؛ از جو آرامش بخش گرفته تا طبیعت زیبا. برای اینکه ایده‌ ای پیدا کنید، به این فهرست از TripAdvisor نگاهی بیاندازید.

سفر جاده ‌ای

بیشتر ما خاطرات خوبی از سفرهای جاده ‌ای به همراه خانواده داریم. با اینکه رفتن به این سفرها همیشه کار ساده ای نیست، اما برای استفاده از تعطیلات در کنار خانواده و البته با بودجه کم، فکر بسیار خوبی است. این‌ گونه سفرها، به استحکام و پیوند خانوادگی هم کمک می‌ کنند.

به این پست که در مورد ایده‌ های سفر جاده ‌ای است، نگاهی بیاندازید؛ این یکی برای بازی ‌های سفر جاده ‌ای است؛ و این یکی نکاتی برای سفرهای جاده ‌ای دارد.

اسکی

با اینکه من خیلی طرفدار آب‌ و هوای سرد نیستم، اما عاشق رفتن به اسکی به همراه خانواده هستم. اسکی برای لذت بردن از فعالیت ‌های بیرون از خانه به همراه خانواده، روش خیلی خوبی است. گردشگاه ‌های اسکی خانوادگی فعالیت ‌های تفریحی زیادی ارائه می ‌کنند که برای خانواده ‌ها بسیار مناسب هستند؛ اما بد نیست در کنار آن، یک سفر کوهنوردی یک‌ روزه را هم درنظر داشته باشید. اگر بچه ‌های شما (یا خود شما) قبلاً اسکی ‌بازی نکرده ‌اید، حتماً در مدرسه اسکی یا جلسات خصوصی آن ثبت ‌نام کنید. بچه‌ های من عاشق مدرسه اسکی بودند و اصلاً دلشان نمی ‌خواست آنجا را ترک کنند.

گردش در ساحل

من عاشق ساحل هستم و به همین خاطر، خانواده من هم تجربه زیادی در گشت و گذار در سواحل داشته است. می ‌توانید گردش ساحلی‌ تان را با یک گردش در دریای کارائیب ترکیب نمایید. البته ترجیح من این است که از یک اقامتگاه ساحلی دیدن کنم که همه تدارکات لازم را دیده باشند؛ چون به این ترتیب، هروقت که بخواهید، می ‌توانید به اتاق ‌تان برگردید.

در اینجا فهرست اقامتگاه‌ های دلخواه‌ مان را قرار داده ‌ایم و البته می ‌توانید در TripAdvisor اقامتگاه ‌های بیشتری هم پیدا کنید.

سفر به تهران قدیم در کاروانسرای خانات تهران
سفر به تهران قدیم در کاروانسرای خانات تهران
زندگی با زباله ها | عکس روز نشنال جئوگرافیک
زندگی با زباله ها | عکس روز نشنال جئوگرافیک
سواحل معروف گوا
سواحل معروف گوا
معرفی تنها پارک ملی سوئیس + تصویر
معرفی تنها پارک ملی سوئیس + تصویر