تجربه ای متفاوت در باغ وحش سنگاپور + تصویر

تورهای باغ وحش سنگاپور

باغ وحش سنگاپور معشوقه معمولی شما نیست. در داخل آن، بیش از ۳۰۰ گونه از پرندگان، خزندگان و پستانداران تقریبا نزدیک به زیستگاه طبیعی خود پرورش داده می شوند. بازدیدکنندگان پارک جنگل سرسبز میتوانند فراوانی حیات وحش را مشاهده کنند، از جمله شیرها، ببرهای سفید، زرافه ها، روباه های پروازی، شیرهای دریایی و اژدهای کومودو، ببرهای سفید، پیپمپیپ ها و حتی موش های خال خال نزدیک به این حیات وحش و بیشتر در باغ وحش سنگاپور دیده می شوند. در ادامه این مطلب با الی گشت همراه باشید.

باغ وحش سنگاپور

اصول اولیه

مطالب مرتبط :
بزرگترین باغ وحش های دنیا کدام ها هستند؟
تصاویری از ۲۰ مقصد بهاری برتر برای تماشای حیات وحش

یکی از محبوب ترین جاذبه های سنگاپور، این باغ وحش ۶۴ هکتاری (باغ شش هکتار)، یک تفریح خانوادگی کامل است. بازدیدکنندگان می توانند به نمایشگاه زیر آب نگاه کنند تا ببینند جانوران دریایی کوچک آسیایی در حال بازی هستند، از ترافیک شب تاریک عبور کنید و به جذابیت سرسبز رودخانه سافاری که ۵،۰۰۰ حیوان را از سرتاسر جهان گرد هم آورده است، بروید. دیگر نقاط برجسته شامل پارک آبی Rainforest Kidzwor است. دوستداران حیوانات اغلب صبحانه های خوراک جنگلی را با تجربه ای از اوگانگوتان در رستوران «آه منگ» انتخاب می کنند که طی آن مسافران می توانند از گسترش بوفه لذت ببرند و عکس هایی را با میمون های باغ وحش بگیرند. یک تور صبحانه ای خصوصی را برای با هم بودن و  دیدن باغ وحش به همراه یک متخصص حیوانات، و یا تجربه فضای شبانه در تور شب را بصورت سفری خصوصی انتخاب کنید. برای بازدید از باغ وحش، باید جذابیت این جاذبه سنگاپور، که دسترسی به باغ وحش سنگاپور و دیگر نقاط برجسته شهر مانند استودیوهای جهانی و گالری ملیاست را در نظر گرفت.

باغ وحش جذاب سنگاپور

چیزهایی که قبل از رفتن باید بدانید

پارک حیات وحش سنگاپور در جنگل بارانی ماندی، تقریبا ۱۶ مایل (۲۶ کیلومتری) شمال مرکز شهر سنگاپور، و یا ۳۰ دقیقه رانندگی در جاده، واقع شده است. برای رسیدن به آنجا از طریق حمل و نقل عمومی، خط قرمز MRT یا  Mass Rapid Transit می توانید استفاده کنید و سپس سفر خود را با یکی از خدمات اتوبوس ادامه دهید. یکی دیگر از گزینه ها، اتوبوس Safari Gate است که به طور مستقیم از مرکز شهر سنگاپور به باغ وحش سفر می کند. برای جلوگیری از حمل و نقل بدون دردسر، انتخاب یک بسته تور که شامل انتقال از هتل های مرکز شهر است، توصیه می گردد. باغ وحش سنگاپور بسیار بزرگ است استفاده از امکانات باغ وحش، که در یک هشتم از این باغ وحش در دسترس است. پوشیدن کفش های راحت برای کاوش، و به یاد داشته باشید که مواد دافع حشرات، حفاظت از خورشید و وسایل جلوگیری از باران را برای آب و هوای گرمسیری را در ذهن داشته باشید قفسه ها، کالسکه ها، واگن ها و اسکوتر های محرک برای اجاره در دسترس هستند. پارک مجهز به صندلی چرخدار است صندلی چرخدار رایگان در ورودی پارک در دسترس است.

باغ وحش دیدنی سنگاپور

وقتی به آنجا بروی

آب و هوای سنگاپور در طول سال نسبتا ثابت است، بنابراین باغ وحش مکان خوبی برای بازدید بدون توجه به فصل است. برای جلوگیری از شلوغی و گرمای بعد از ظهر، به ویژه در ماه های خرداد و تیر، در اوایل سال مراجعه کنید. برای دیدن موجوداتی که بیشترین فعالیت را دارند، برنامه غذای حیوانات را قبل از بازدید بررسی کنید. پس از ماجراجویی حیات وحش در باغ وحش سنگاپور، از جاذبه های مجاور مانند جزیره سنتوسا و رود سنگاپور دیدن کنید. برای به دست آوردن یک دید کلی از منطقه، یک تور شهر و بازدید از مناطق محبوب ترین سنگاپور، از جمله Chinatown، Little India و Marina Bay. را انتخاب کنید.

جاذبه ای در سنگاپور

یک تجربه همه جانبه

باغ وحش سنگاپور دارای ۱۱ منطقه است که هر کدام از طریق برخی از زیستگاه های حیات وحش جهانی در جهان متمایز است. مناطق دیگر در پارک شامل Primate Kingdom، که دارای برخی از ۳۹ گونه از اولات می باشد که می توانند در باغ وحش یافت شوند، باغ خزنده (نگاه داشتن اشیاء کامودو) و Tortoise Shell-ter، پناهگاه برای گونه های مختلف لاک پشت های در معرض خطر. در طول نمایشگاه Splash Safari (که در ساعت ۱۰:۳۰ صبح و ۵ بعد از ظهر روزانه اتفاق می افتد) شیرهای دریای کالیفرنیا را می بینید و در مورد خطرات جنگل زدایی آموزش می بینید(۱۲:۳۰ و ۰۲:۳۰ روزانه). فراتر از مرزها به مناطق پشت صحنه در جنگل ، باغ خزنده و دره ریفت بزرگ اتیوپی بروید. ثبت نام برای تور توریستی وحشی برای تجربه این تجربه ویژه امکانپذیر است.

باغ وحش

باغ وحش سنگاپور، البته، یک مقصد فوق العاده برای سفرهای خانوادگی است. کودکان جوان را به یک تور Kidzranger دعوت کنید، در حالی که کودکان بین ۵ تا ۱۲ ساله می توانند دست خود را به عنوان یک نگهدارنده سگ، با فعالیت هایی مانند تغذیه و تغذیه خرگوش و فالیبل ها، امتحان کنند. یکی دیگر ازتفریحات برجسته پارک جنگلی بارانی، تجربه ای به عنوان سرزمین عجایب حیوانی است. آنهایی می توانند از یک لیست بی پایان از فعالیت های سرگرم کننده مانند تغذیه و نوشیدن شیر بزاستفاده کنند. به گوشه حیوانات خانگی بروید تا خرگوش، جوجه ها و دوستان خزدار بیشتری را مشاهده کنید.

منبع: viator.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد