بلیط هواپیما

با این آدمها هیچ وقت سفر نکنید!

کسانی که نباید با آن ها به سفر رفت!

اگر برنامه سفر خودتان را ریخته اید، با جاذبه های شهر مقصدتان به اندازه کافی آشنا شده اید و حتی بار سفر را هم بسته اید ممکن است فکر کنید که دیگر همه چیز برای سفری رویایی و خاطره انگیز آماده شده است، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کسی که با او به سفر می روید می تواند بهترین و یا بدترین سفر عمرتان را برایتان رقم بزند! در این پست الی گشت از کسانی می گوید که هیچ وقت نباید با آن ها به سفر رفت، ما را همراهی کنید.

سفر

ازخود راضی ها

مطالب مرتبط:
چطور تنهایی در سفر خوش بگذرانیم؟
چگونه در سفر سرحال باشیم؟

از خود راضی ها فکر می کنند دنیا فقط برای آن ها ساخته شده و هیچ هتل، غذا یا آب و هوایی نمی تواند آن ها را راضی کند. آن ها تمام مدت از همه چیز شکایت می کنند و معتقدند که برای یک شب اقامت باید تا جایی که می شود هزینه کرد و بهترین هتل ها را گرفت. با این شخص مجبور هستید تمام روز خود را در استخر و مراکز خرید گران بگذرانید.

دوست از خود راضی

وسواسی ها و کسانی که زیاد دقیق اند

کسانی که برای کوچکترین کارهای خودشان هم برنامه دارند و مطمئنا خارج شدن از برنامه روتین روزانه می تواند آن ها را در اندوهی عمیق فرو ببرد! آن ها برای کوچکترین کارهای سفر، برنامه ای دقیق می ریزند و اگر نتوانند بر طبق آن عمل کنند عصبانی و غمگین می شوند! آن ها لیستی دقیق از جاذبه های گردشگری تهیه می کنند و به شما اجازه نمی دهند کاری غیر از این برنامه انجام دهید. شما کوچکترین دخالتی نمی توانید در برنامه آن ها داشته باشید چون اگر همه چیز طبق خواسته آن ها پیش نرود عصبانی می شوند و داد می زنند.

معتاد به اینترنت ها

کسی که به اینترنت معتاد باشد همیشه سرش در لپ تاپ و گوشی است. آن ها در هر موقعیتی، عکس های سلفی می گیرند و می خواهند آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند. در طول سفر در مقابل این شخص هیچ کاری از شما بر نمی آید جز اینکه شما هم در مقابل او بنشینید و به اینترنت گردی اش نگاه کنید چون حتی جذابیت های سفر هم نمی گذارد او از اینترنت دل بکند.

معتاد به اینترنت

گیاهخوارها

گیاهخواری خیلی هم خوب است و حتی اگر سفری به کشورهایی مثل هند داشته باشید بهترین فرصت است تا این عادت تغذیه ای را هم امتحان کنید. اما تصور کنید با دوست گیاهخوار خود برای کوله گردی به آمریکای لاتین بروید در این صورت پیدا کردن غذایی مناسب برای او کمی مشکل ساز است! در این ناحیه اگر از مردم محلی سراغ غذاهای گیاهی را بگیرید آن ها فقط با نگاهی مشکوک و ترحم آمیز بهتان نگاه می کنند! و مدت ها برایتان از فواید گوشت حرف می زنند. در این محل اگر خوش شانس باشید می توانید غذاهای گیاهی ای مثل سالاد یا املت را پیدا کنید اما مطمئنا در آن ها هم تکه ای گوشت پیدا می شود!

عصبی ها

آن ها تحت کوچکترین فشاری عصبی می شوند و برای کوچکترین چیزها از نیش پشه گرفته تا کلر استخر حرص و جوش می خورند.

منبع: gapyear.com

بهترین ایده ها برای جذب گردشگر چیست؟
بهترین ایده ها برای جذب گردشگر چیست؟
راهنمای سفر به اندونزی برای خانم هایی که تنها سفر می کنند
راهنمای سفر به اندونزی برای خانم هایی که تنها سفر می کنند
با آداب و رسوم مردم یونان و فرهنگ غنی باستانی اش اخت بگیرید
با آداب و رسوم مردم یونان و فرهنگ غنی باستانی اش اخت بگیرید
نکاتی که قبل از سفر به چین باید بدانیم
نکاتی که قبل از سفر به چین باید بدانیم