با تنها هتل ۷ ستاره جهان آشنا شوید

هتل ۷ ستاره در کجای دنیاست؟

مطمئنا با هر چه نزدیک تر شدن سال جدید، فکرهای مختلفی در سرتان برای سفر می چرخد اینکه کجا بروید یا چه کاری انجام دهید. اگر دبی را به عنوان مقصد گردشگری برای سال جدید انتخاب می کنید، احتمالا موضوع اقامت هم یکی از مهم ترین مواردی است که فکرتان را مشغول کرده است. در اینجا می خواهیم یکی از لوکس ترین هتلهای جهان و تنها هتل ۷ ستاره ی دنیا را به شما معرفی کنیم. اما به نظر شما، این هتل چه امتیازاتی دارد و چه امکاناتی آن را به تنها هتل ۷ ستاره دنیا تبدیل کرده است؟ مهمانان هتل چه افرادی می توانند باشند؟ اگر کنجکاو شدید تا انتها با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
دبی گردی فقط در ۲۴ ساعت!
سفری کم خرج به دبی

هتل العرب

درباره ی هتل مجلل العرب دبی

برج العرب روی جزیره ای مصنوعی در دبی ساخته شده است. این برج، هتلی فوق العاده لوکس دارای تعداد زیادی سوییت مجلل است. ساخت این هتل، که یکی از گرانترین هتل های دنیا هم هست، توسط معماری آمریکایی انجام شده است و در ساخت آن سعی شده تا نمادی از دبی نشان داده شود. اگر خوب دقت کنید می بینید که درست هم هست چون برج العرب به شکل نوعی بادبان که در کشتی و قایق های عربی استفاده می شود است.
برج العرب با ۳۲۱ متر ارتفاع، یکی از بلندترین برج های دنیا است و علاوه بر آن، یکی از بلندترین سازهای دنیا هم محسوب می شود.
آقای آنتونی مک هیل که مدیر ارشد این برج است دربارهه برج العرب می گوید: «ما بیشترین سعیمان را کرده ایم که بهترین هایمان را بر جای بگذاریم و می دانیم در این کار موفق بوده ایم. تمام مهمانانی که در اینجا اقامت کنند، عالی ترین تجربه از مهمان نوازی عربی را خواهند داشت.»

سوییت دوبلکس هتل العرب
چه موادری هتل را تا این اندازه لوکس و فراتر از یک هتل ۵ ستاره کرده است؟
– اگر بخواهید در این هتل اقامت کنید، اتومبیل های رولز رویس منتظر شما هستند تا از فرودگاه تا هتل العرب همراهیتان کنند.
– بزرگترین سوییت هتل، ۷۸۰ متر وسعت دارد و در آن، کتابخانه، سینما، ۲ حمام بزرگ که در آنها جکوزی هم هست به عالی ترین شکل ممکن طراحی شده است. در دکور این سوییت، از نفیس ترین کالاها استفاده شده است و علیرغم مجلل بودنش سعی شده تا سبک عربی آن کاملا حفظ شود.

– تعداد کل سوییت های هتل ۲۰۲ تاست که همگی با اثاثیه های زیبا و فرش های مخمل دست ساز، تزیین شده است. همچنین تمام این سوییت ها، دوبلکس هستند.
– اگر به رستوران هتل بروید، می توانید نمای زیبایی از خلیج فارس و ماهی های آن را در کنارتان در هنگام صرف غذا ببینید. در واقع در مرکز رستوران، آکواریوم بسیار بزرگی از ماهی های رنگارنگ وجود دارد.

درجه بندی هتلهای دنیا

این برج العرب رسما ۵ درجه است اما به عنوان ۷ ستاره شناخته می شود و دلیل آن هم وجود امکانات بیشمار و تزیینات گران قیمتی است که در آن به کار رفته است. هتل برج العرب، با سوییت های دوبلکس و اشیایی در آن که طلا کاری شده اند به علاوه سکوی مخصوص برای فرود هلیکوپتر، ماشین های رولز رویس و پیشخمت های شخصی، مانند هیچ هتل ۵ ستاره ی دگیری در دنیا نیست و به همین دلیل به ۷ ستاره مشهور است. در دنیا، سازمان درجه بندی هتلها، بیشترین درجه ای که برای یک هتل درنظر گرفته است را ۵ ستاره اعلام کرده است.

منبع: dailymail.co.uk

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code