بهترین اپلیکیشن های ثبت سفرنامه

بهترین اپلیکیشن های سفر به منظور نوشتن سفرنامه

وقت آن است که بدون اینکه حتی جزیی ترین خاطرات سفرتان را از یاد ببرید، مسافرت کنید. بسیاری از مردم برای به اشتراک گذاشتن مطالب در مورد سفرشان تنها به رسانه های مجازی بسیار محدودی تکیه می کنند. اما اگر به فضای مجازی و سفرنامه نویسی علاقه دارید می توانید از این بهترین اپلیکیشن های سفر استفاده کنید. اولین اپلیکیشن ها رایگان و در انتها چند اپلیکیشن که برای آن ها نیاز به پرداخت کمی هزینه را دارید خدمتتان معرفی می کنیم. با الی گشت همراه شوید.

فناوری در سفر

ترولاگ (Travelog)

مطالب مرتبط:
بهترین اپلیکیشن های سفری در سال ۲۰۱۷
گوشی، تبلت یا لپ تاپ، کدام یک برای سفر مناسب ترند؟

ترولاگ اپلیکیشن محبوبی است که در میان جهانگردان و گردشگران بسیار شناخته شده است. شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید خاطرات سفرتان را با عکس آن لحظه ثبت کنید و در نقشه جاهایی که رفته اید را علامت گذاری کنید. همچنین این اپ به شما این اجازه را می دهد که از تجربه دیگر مسافران که به مکان خاصی رفته اند، استفاده کنید. با این اپلیکیشن می توانید از به روز رسانی همه جهانگردان در سراسر دنیا آگاه شوید.

سیستم عامل: iOS

اپ ترولاگ

تریپوی (Tripvi)

تریپوی یک اپلیکیشن کره ای است که سفرنامه شما را مثل یک فیلم نشان می دهد. چه چیزی از این هیجان انگیزتر است؟ این اپلیکیشن عکس های شما را بر اساس شهر، تاریخ و مسیر سفرتان مرتب می کند.

سیستم عامل: iOS | Android

تریپ مایور (TripMayor)

روش دیگری که سفرتان را ثبت کنید و یک وبلاگ سفر برای خودتان بسازید استفاده از اپلیکیشن تریپ مایور است. این اپ بیشتر شبیه یک مجله عکس سفری می ماند، پس اگر عاشق محیطی شبیه اینستاگرام هستید این اپلیکیشن بسیار به شما توصیه می شود.

سیستم عامل: iOS | Android

اپ تریپ مایور

لیومپ (Livemapp)

با استفاده از اپلیکیشن لیو مپ می‌توانید بهترین عکس‌هایتان را به نقشه گوشی همراهتان بچسبانید! پس زمانی که در نقشه زوم می‌کنید، مکان هایی که رفته اید را همراه یک عکس برتر مشاهده می‌کنید و البته یوزرهای دیگری که از اپ استفاده می‌کنند را می توانید دنبال کرده و از مسیر روز به روزشان آگاه شوید.

سیستم عامل: iOS

مپ کوئست (MapQuest Travel Blog)

در این اپلیکیشن می توانید سفرتان را روز به روز ثبت کنید. مپ کوئست جزو بهترین اپلیکیشن های سفر است که برای شما محیطی به منظور ثبت بهترین رستوران، هتل، فعالیت های متفاوت و حمل و نقل را فراهم کرده است. موردی که در مورد این اپلیکیشن بسیار جالب توجه است، قابلیت کار هم به صورت آنلاین و هم آفلاین این اپلیکیشن می باشد.

سیستم عامل: iOS

اپ مپ کوئست

اِورپلیسز (Everplaces)

با استفاده از این اپلیکیشن رستوران هایی که رفته اید، جاهایی که اقامت کرده و یا فروشگاه ها و موزه هایی که دیده اید را به دیگران به اشتراک بگذارید. عکس های به اشتراک گذاشته شده با آدرس کامل در اپلیکیشن نمایش داده می شوند. گردشگران می توانند علاوه بر دیدن عکس ها، پیشنهادات خود را به آن اضافه کرده یا راجع به دیگر پست ها نظر بدهند.

سیستم عامل: iOS

تروی (Trevi)

اگر سفرنامه تان را با عکس دوست دارید، با استفاده از تروی می توانید اطمینان حاص کنید که عکس ها سر جایشان گذاشته می شوند. عکس های سفر شما با توجه به مقصدهای مختلف مرتب می شوند و همچنین مسافت هایی که در هر سفر رفته اید با توجه به نقشه موبایلتان حساب شده و به شما اعلام می گردد.

سیستم عامل:iOS

تریپ هیِر (TripHere)

یک اپلیکیشن کره ای دیگر به شما اجازه می دهد که زمانی که در مسافرت هستید، وضعیت خود را به “در مسافرت (On Trip) تغییر دهید. و یا زمانی که در زندگی عادی خود به سر می برید، وضعیت “زندگی عالی (In Daily Life) را انتخاب کنید. شما می توانید زندگی روزمره و یا جزییات سفرتان را به اشتراک بگذارید. تریپ هیر یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر است که شما می توانید سوالات و پیشنهادات خود را در مورد یک مقصد خاص با دیگر گردشگران بازگو کنید.

سیستم عامل: iOS

اپ تریپ هیر

ترول پاد (TravelPod)

این اپلیکیشن به معنای واقعی برای سفر ساخته شده است. این اپلیکیشن سفر هم به صورت آفلاین و هم آنلاین کار می کند و شما می توانید برای بازگو کردن ماجراجویی هایتان و سفرنامه همراه با عکس و فیلم از آن استفاده کنید.

سیستم عامل: iOS

آف اکسپلورینگ (Off Exploring)

یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر آف اکسپلورینگ است که شما با استفاده از آن می توانید به طور آفلاین جزییات سفر خودرا بنویسید و هر زمان که به اینترنت وصل شدید آن را آپلود کنید. از ویژگی های خوب این اپلیکیشن این است که شما آدرس وبسایت شخصی رایگان خودتان را خواهید داشت و حتی می توانید محل اقامت خود را در شهرهایی که قرار است از آن ها بازدید کنید، رزرو کنید.

سیستم عامل: iOS

ممنتو (Momento)

ممنتو شبیه یک آرشیو عمل می کند و عکس های به اشتراک گذاشته شده در شبکه های مجازی تان را جمع آوری می کند. این اپلیکیشن شما را قادر می سازد که نه تنها خاطرات روز به روزتان را داشته باشید بلکه در مقیاس ساعت و دقیقه نیز آن ها را داشته باشید. قیمت: ۲٫۹۹ دلار

سیستم عامل: iOS

اپ ممنتو

جانتلت (Jauntlet)

نگران نباشید! عکس های اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی تان را به همان روال همیشگی آپدیت کنید و جانتلت آن ها گردآوری کرده و به شما یک سفرنامه هدیه می دهد. شما همچنین می توانید نکاتی را به طور دستی به این سفرنامه اضافه کنید.

سیستم عامل: iOS | Android

دیسکاوری (Dcovery)

با دیسکاوری یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر، عکس هایتان را به طور منظم طبقه بندی کنید. دیسکاوری یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر به شما مسیر رسیدن به مقصدتان را به شما نشان می دهد و همچنین می تواند این قضیه به زبان مقصد باشد تا از مانعی به نام زبان در امان بمانید. این اپلیکیشن همچنین به طور آفلاین راهنمای سفر، وضعیت آب و هوا و ساعت محلی را به شما نشان می دهد. قیمت: ۳٫۹۹ دلار

سیستم عامل:iOS

اپ دیسکاوری

جئو اسپایک (Geospike)

این اپلیکیشن، به محض اینکه عکسی می گیرید آن را همراه با لوکیشن دقیقش برای شما ذخیره می کند (این قضیه به عنوان یک سفرنامه در لحظه عمل می کند). همچنین دیگر نیازی نیست دوباره در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام عکس آپلود کنید بلکه خود جئو اسپایک این امکان را برای شما فراهم می کند.

سیستم عامل: iOS | Android

منبع: hongkiat.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code