بلیط هواپیما

بهترین جاذبه های دنیا برای برگزاری مراسم های عروسی!

بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی

از جاذبه های گردشگری که افراد بسیاری را درگیر خود می کند و البته صنعت بزرگی در گردشگری محسوب می شود، برگزاری مراسمات عروسی در زیباترین مکان هاست. یکی از آرزوی هر جوانی پس از اینکه زوج خود را یافت، بر پا کردن بهترین مراسم عروسی است. در این میان افراد ثروتمند، زیباترین مکان ها در دنیا را برای مراسمات خود انتخاب می کنند. در این مطلب از مجله الی گشت شما را با بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی آشنا می نماییم. قطعا در این مکان ها، مراسم های بسیاری برگزار می شود. همچنین وجود چنین مراسم هایی ، تخصص های بیشتری را در زمینه گردشگری به وجود می آورد.

بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی

اوبروآ اودایویلاس، اودایپور در هند | Oberoi Udaivilas

مطالب مرتبط:
این راه ها زیباترین مسیرهای پرواز در دور دنیا هستند!
۹ مورد از ارزان ترین شهرهای اروپایی برای سفر
حتما پارک تفریحی دنیای ماجراجویی IMG در دبی را تجربه کنید!

یکی از بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی با تمی از دنیای زیبای شرق را در هند پیدا خواهید کرد. کشور هند به ایران بسیار نزدکی است و هر چند می توان جاذبه ها و مکان های بسیاری در این کشور را برای انجام مراسمات عروسی نام برد اما د راین مطلب تنها به یک جاذبه اشاره می کنیم. اگر دوست دارید که مراسم عروسی خود را در قصری برگزار کنید که با حوض های آب احاطه شده است و حال و هوایی رمانتیک دارد، به هتل اوبروآ اودایویلاس در شهر اودایپور (Udaipur) بروید. این هتل ۵ ستاره بهترین خدمات، بهترین غذاها و بهترین سوئیت را برای چنین مراسماتی در نظر می گیرد. فضای که مراسم های هتل در آن برگزار می شود، ۴۵۰ ستون سنگی تراشیده شده با دست دارد. گنبد های طلایی و سفید آن در زیر نور خورشید می درخشد. سوئیت های این هتل نیز فضاهای بسیار لوکس و شیکی برای افراد دارد.

به عنوان نمونه در سوئیت ها فضای نشیمن جداگانه، اتاق غذاخوری، استخرهای شنا، نظافت چی شبانه روزی و تمام امکانات مورد نیاز شما را قرار داده اند. این هتل نمایی خیره کننده رو به دریاچه پیچولا (Lake Pichola) دارد و برای مهمانان، قایق های خصوصی برای عبور از دریاچه و بازدید از شهر در نظر گرفته است. هر چند این هتل ۵ ستاره یکی از گران ترین هتل های هند است اما برای افراد ثروتمند، جزو بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی است. ۲ رستوران این هتل نیز، منوی مورد علاقه شما را برای برگزاری مراسمات تهیه می کنند. این هتل از جمله مکان هایی است که پس از وارد شدن به آن، دلتان نمی خواهد از آنجا بیرون بروید.

جاذبه هند برای مراسمات

ایتالیا، توسکانی | Tuscany

اگر عاشق فضاهایی قدیمی و قلعه ها هستید، ما به شما توسکانی و البته قلعه وینسیگلیاتا (Vincigliata) را معرفی می نماییم. بدون شک این قلعه با تاریخی که به قرن سیزدهم بر می گردد، می تواند مکانی جذاب در نزدیکی فلورانس باشد. این قلعه قرون وسطایی بر روی یک تپه صخره ای واقه شده و محوطه ای بسیار زیبا دارد. در فصل های گرم سال کسانی که می خواهند مراسم های خود را در این قلعه زیبا برگزار کنند، می توانند از فضای چمنی و باغی بیرون قلعه نیز استفاده کرده و بهترین خدمات را دریافت کنند.

در میان بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی این قلعه دارای تراسی خوش منظره، فضای متفاوتی را برای علاقه مندان به معماری کلاسیک ایجاد می نماید. همچنین جدای از این قلعه هتل رولو در کنار ساحل آمالفی نیز می تواند یکی دیگر از گزینه های شما باشد. کاخ قرن ۱۱ رمانتیک روولو (Ravello) با ۹۰۰ سال قدمت یکی دیگر از بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی است. در این هتل تراسی وجود دارد که نمایی از دریا را به شما در دوردست نشان می دهد.

قلعه توسکانی

موچا کای، باهاما | Musha Cay, Bahamas

طبعا تمام کسانی که پیگیر زیباترین مکان ها در دنیا هستند، بر سر این مکان اتفاق نظر دارند که موچا کای در باهاما یکی از بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی است. این مکان نه تنها برای برگزاری مراسم عروسی رمانتیک و عاشقانه، بلکه برای سفرهای ماه عسل یا سفر به مکان های آرامش بخش بهترین گزینه است. قطعا این مکان و جزایر خلیج کاپرفیلد برای افراد ثروتمند و پر خرج مناسب است. در این سواحل، می توانید سواحل شنی به رنگ صورتی با صخره های طبیعی و خط ساحلی به طول دو مایل در میان اقیانوسی آرام ببینید و در این فضای رویا گونه قدم بزنید.

در این جزیره ۵ خانه ویلایی لوکس وجود دارد که هر یک سواحلی خصوصی داشته که برای مهمانان آماده هستند. مهمانان مراسم های عروسی در این آب ها می توانند شنا کرده و یا به غواصی بپردازند. بسیاری از صحنه های فیلم ۰۰۷ را در این سواحل و در تاندربال گروتو (Thunderball Grotto) فیلمبرداری کرده اند. در انتهای شب نیز، آتش بازی های زیبایی در ساحل اجرا می شود. قیمت ورودی برای هر مهمان بسیار گران است، هر چند همان قدر پول خرج کنید، همان قدر نیز آش می خورید!

بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی-باهاما

پاریس، فرانسه | Paris, France

یک شهر و فضای قدیمی اما با حال و هوایی عالی را در فرانسه می توانید انتخاب کنید. هرچند بسیاری از هتل ها، قلعه و جاذبه های این کشور را می توان جزو بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی دانست اما ما تنها به پاریس اشاره می کنیم. هتل های ۵ ستاره بسیاری در پاریس پیدا می کنید که برای برگزاری مراسم های عروسی فوق العاده هستند. یکی از این هتل ها، هتل پنینسولا (Peninsula hotel) با نمایی خیره کننده در پشت بام از شهر پاریس و برج ایفل است. شهر پاریس به شهر عاشقان معروف بوده و در هتل پنینسولا بسته به بودجه ای که عروس و داماد دارند، می توانند از میان پکیج های عروسی، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند. از مهمانان بر روی میزهای شیک، بهترین پذیرایی ها صورت می گیرد.

به جز این هتل، شما را با کاخی در فرانسه مربوط به قرن ۱۷ آشنا می کنیم که برای برگزاری مراسمات عروسی بسیار معرکه است. قصر ورسای (the Palace of Versailles ) در مینسی (Maincy) همان جایی که ماری آنتوانت (Marie Antoinette) زندگی می کرد، یکی از بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی است. پارک این بنای تاریخی، حدود ۱۲۰۰ هکتار مساحت داشته و برای برگزاری مراسمات، در فضای باز بسیار مناسب می باشد. همچنین اگر می خواهید که در فضایی سرپوشیده مراسم ازدواج را برگزار کنید می توانید درون ساختمان لویی مربوط به قرن ۱۴ ام را اجاره کنید. از شرایط برگزاری مراسم در این مکان، تعداد مهمان هاست که باید بیشتر از ۵۰ نفر نباشد.

قصر ورسای

کاخ الحمرا، اسپانیا | Alhambra Palace

هر چند که کاخ الحمرا را نمی توان جزو بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی معرفی کرد. چرا که برگزاری مراسم در آن ممنوع است اما کاخی در روبروی الحمرا وجود دارد که نمایی زیبا به سمت این کاخ را به شما ارائه می دهد. کاخ های موریش (Moorish palaces) با فواره ها، باغ ها و محوطه هایی طراحی شده و زیبا، در حقیقت خانه های اعیانی آندولوسی هستند. از درون این خانه ها، می توانید کاخ الحمرا و البته نمایی دوردست از کوهستان سیرا نوادا (the Sierra Nevada) را نظاره کنید. این مکان برای افرادی در اسپانیا که عاشق فضاهای قدیمی و کلاسیک با باغ های اطرافش هستند، بی نظیر است.

کاخ الحمرا

نوسا دوآ، بالی | Nusa Dua

اگر از اروپا خارج شویم و نگاهی به آسیای شرقی بیندازیم، مکان های بسیاری در کشورهای این منطقه پیدا خواهیم کرد که می توان آن را برای ازدواج جزو بهترین مکان ها در دنیا برای مراسم عروسی بدانیم. با این حال در این مطلب کوتاه، در مجله الی گشت تنها می توانیم به تعداد انگشت شمار از این مکان ها و جاذبه ها اشاره کنیم و قطعا خیلی از مکان ها را از دست می دهیم. با این وجود، در لیست پرطرفدارترین این مکان ها در بین گردشگران و توریست ها نام نوسا دوآ در بالی آورده شده است و در ابتدای لیست قرار دارد.

بالی از شهرهای اندونزی و پر از هتل های ۴ ستاره و ۵ ستاره است که بیشتر مراسمات ازدواج در آن ها برگزار می شود. سواحل تمیز و زیبا، با ماسه های طلایی، آب های آبی و فیروزه ای شفاف و نقاط و جاذبه های گردشگری در کنارش از پر طرفدارترین مکان ها برای سفر و گردشگری است. بسیاری از افراد به دنبال فضایی رمانتیک وار و رویاگونه برای برگزاری مراسم عروسی خود هستند، بالی را انتخاب می کنند. در این میان، د مولیا ریزورت و ویلاس (The Mulia Resort and Villas) در بالای لیست جاذبه ها و هتل های بالی قرار دارد و مراسمات متنوعی را د رکنار ساحل پیشنهاد می دهد. می توانید در کنار ساحل و دریا، درختان نخل و استخرهای زیبا مراسم عروسی خود را برپا کنید. هر چند این جاذبه نیز برای افراد ثروتمند دنیا امکان پذیر است چرا که قیمت آن بسیار بالا می باشد.

بالی

اگر شما هم توانایی و قصد انجام مراسم عروسی خود را در بهترین مکان ها در دنیا دارید، می توانید برای خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل های خود به سایت الی گشت مراجعه کنید. سایت و اپلیکیشن الی گشت با امکان خرید آنلاین، به شما برای انجام کارهای مربوط به پرواز و رزرو اتاقتان یاری می رساند.

منبع: independent.co.uk

بدون انجام این کارها شهر تایپه تایوان را ترک نکنید!
بدون انجام این کارها شهر تایپه تایوان را ترک نکنید!
روستای هجیج جاذبه ای شگفت انگیز در دل کوه های کرمانشاه
روستای هجیج جاذبه ای شگفت انگیز در دل کوه های کرمانشاه
لندن، شهری که دوباره ساخته شد و دوباره باید دید
لندن، شهری که دوباره ساخته شد و دوباره باید دید
اوج هیجان در پارک آبی مارماریس
اوج هیجان در پارک آبی مارماریس