معرفی بهترین کافی شاپ های جهان+ تصویر

بهترین کافی شاپ های جهان

فرض کنید که تصمیم گرفته اید تا در فصل زمستان به یکی از کشورهای خارجی سفر کنید، دوست دارید تا خودتان و همسفرتان را مهمان یکی از کافه های آن جا کنید، در چه کشوری در چه شهری به کدام کافه می روید؟ می بینید واقعا سخت است چون شما هیچ وقت نمی توانید بدانید که در کجا چه کافه ای بهتر است مگر اینکه بخواهید غریزی عمل کنید. در پایین تعدادی از بهترین کافی شاپ جهان را به شما معرفی کرده ایم تا کافی شاپ دوستان و آن دسته از افرادی که عاشق جاهای خاص هستند در صورت سفر به کشورهای زیر بتوانند بی دردسر به درست ترین جای ممکن برود. با الی گشت همراه شوید:

کافی شاپ Tim Wendelboe در اسلو نروژ

کافی شاپی که در شهر اسلو نروژ قصد معرفی آن را به شما داریم تیم وندلبوئی نام دارد و صاحب آن هم فردی به همین نام است. این کافه در شهر اسلو پایتخت کشور زیبای نروژ قرار دارد. به نظر می رسد کشوری که در بیشتر ایام سال سرد و تاریک است نیاز به چند کافی شاپ خوب داشته باشد که کافی شاپ تیم وندلبوئی یکی از آن هاست. گردشگران زیادی در سفر به اسلو به این کافه رفته اند و کامنت های خیلی خوبی از آن گذاشته اند، اینکه از چندین متر می توان بوی گریل های آن را حس کرد و همچنین این کافه یکی از بهترین قهوه های شهر را سرو می کند که حتی می توانید یک بسته از آن  را خریداری کنید و به عنوان سوغاتی به خانه ببرید.

کافی شاپ Tim Wendelboe در اسلو

کافی شاپ Sant’Eustachio Il در رم ایتالیا

مطالب مرتبط:
عجیب ترین کافی شاپ های جهان
به این کافی شاپ های چیانگ مای بروید!

کافه ی سنت اوستاچیویی دوم بزرگ ترین نام اسپرسوی روی ایتالیا را به دوش می کشد! به این معنی که این کافه به اسپرسوهایش شهرت دارد و به عبارت دیگر اسپرسو فقط با نام این کافه شناخته می شود. این کافه در سال ۱۹۳۸ ساخته شده است و هنوز هم در همان جای قبلی قرار دارد. اسپرسوهای این کافه به اندازه ای خوش طعم است که انگار از دانه های جادویی برای درست کردن آن استفاده می کنند. اگر چه این کافه چیزهای زیادی سرو می کند با این حال رومی ها به اسپرسوی آن علاقه ی خاصی دارند. فکر نشستن در کافه را ازسرتان بیرون کنید، اتفاقا حالت ایستاده دیدی فوق العاده از رم می دهد.

کافی شاپ Coffee Academics در هنگ کنگ چین

کافی آکادمیک در واقع کافی شاپ های کوچک زنجیره ای هستند که چند سال پیش در هنگ کنگ باز شدند. محل آن ها در کنار خلیج Causeway است که البته یکی از شعبه های آن هاست. آن ها قهوه های سرتاسر دنیا را به بهترین شکل ممکن درست می کنند و از طرف دیگر در منوی غذاییشان چند اسنک خلاقانه هم هست. کیفیت بالای نوشیدنی مثل قهوه و غذاهای آن باعث شده تا این کافی شاپ در فهرست بهترین کافی شاپ های جهان قرار بگیرد.

کافی شاپ Coffee Academics در هنگ کنگ

کافی شاپ Tortoni در بوینس ایرس آرژانتین

یکی از قدمی ترین کافی شاپ های آمریکای جنوبی کافه تورتونی است، کافه ای واقعا زیبا که در مرکز شهر بوینس آیرس در آرژانتین قرار دارد. این کافی شاپ در سال ۱۸۵۸ باز شده است و فضای آن الهام گرفه شده از هنرمندانی است که در آن جا جمع شده اند و تبادل فکر می کرده اند. در دکوراسیون این کافه از دکور کلاسیک استفاده شده است، سقف تورتونی پر از شیشه های خوش نقش و نگار است و دیوارهای آن پوشیده از کارهای هنری و شاهکارهای آرتیستیک از افرادی مثل جرج لوییس بورگز است. در این کافی شاپ می توانید نوشیدنی های مثل قهوه، کافی شاپ و… را پیدا کنید اما خوشمزه ترین آیتم منوی آن هات چاکلت است که در یک ماگ بسیار بزرگ با تزیینات خاص و لایه ی ضخیمی از شکلات سرو می شود.

کافی شاپ Tortoni در بوینس ایرس

کافی شاپ کافئین در لندن انگلستان

کافه کافئین را می توان یکی از بهترین کافی شاپ های لندن دانست که سعی کرده است تا فرهنگ قهوه استرالیایی را به بریتانیا بیاورد. در کشور انگلستان بر خلاف دیگر کشورها اروپایی، چای خیلی بیشتر از قهوه محبوبیت دارد، در چنین شرایطی صاحب این کافی شاپ سعی کرده تا فرهنگ قهوه خورد را بیشتر در لندن جا بیندازد و ظاهرا موفق بوده است چون این کافه همیشه شلوغ است و اکثر مشتریان آن هم از طرفداران پر و پا قرص قهوه ی های کافه کافئین شده اند. تمام کارکنان این کافه حداقل ۳ سال آموزش مرتبط دیده اند، این موضوع کاملا از طعم قهوه های سرو شده ی آن ها مشخص است.

کافی شاپ کافئین در لندن انگلستان

کافی شاپ Central در وین اتریش

بر خلاف انگلیسی ها، فرهنگ قهوه خوری بخشی از زندگی روزانه ی مردم وین در اتریش را تشکیل می دهد. در این شهر صدها کافی شاپ هست که جدای از این که محل هایی برای صرف قهوه و خوراکی های دیگر هستند، محلی برای گپ و گفت، کتاب خواندن و حتی بازی کردن هستند. شما می توانید ساعت ها در این کافه ها بنشینید و وقت بگذرانید البته به شرط این که حداقل یک فنجان قهوه از آن گرفته باشید.

حالا که در این شهر هستیم بد نیست تا یکی از کافه های خوب وین را به شما معرفی کنیم. این کافه از بهترین کافی شاپ های جهان است و یکی از معروف ترین و زیباترین کافه های وین است و کافه سنترال نام دارد (Café Central). اگر روزی در وین بودید و به این کافه رفتید حتما اشترودل سیب آن را امتحان کنید.

کافی شاپ Central در وین

کافه Falco در مونترال کانادا

تعداد کافه هایی که هم قهوه های با کیفیت و هم غذای ژاپنی را با هم سرو کنند، در نیا واقعا کم است. اما فالکو یکی از آن هاست. این کافه در مرکز شهر مونترال قرا ردارد و از المان های صنعتی برای دکور آن استفاده شده است و با ورود به آن فکر می کنید که به یک آزمایشگاه علمی وارد شده اید. سوپ میسوی آن شهرت زیادی در مونترال دارد.

منبع: travelversed.co

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد