بی اغلو کجای استانبول است؟

بی اغلو از آن جاهایی است که نباید در سفر به استانبول از دست داد

کم کم به تعطیلات نزدیک می شویم و بسیاری از افراد از همین الان در فکر سفر و برنامه ریزی برای آن هستند و افراد زیادی سعی می کنند تا از تعطیلات نهایت استفاده را ببرند و به یک کشور دیگر سفر کنند.
کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که مورد علاقه ی ایرانی هاست. وجود جاذبه های گردشگری زیاد، شباهت فرهنگی، مردم خونگرم و صمیمی و همسایگی آن با ایران و نزدیک بودن به کشورمان باعث شده تا ترکیه و تور استانبول یکی از اولین انتخابهای هر کسی برای سفر به یک کشور خارجی باشد.
اگر می خواهید تور استانبول را خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم حتما از بی اغلو دیدن کنید. بی اغلو یکی از بهترین مناطق استانبول است و بهترین هتل های استانبول را در خود جا داده است. اگر اطلاعات کمی راجع به این منطقه دارید و چیز زیادی از آن نمی دانید، الی گشت را همراهی کنید:

مطالب مرتبط:
۵ توصیه برای گردشگری به یاد ماندنی در استانبول
۶ پیشنهاد غذایی در استانبول

bey oglu

همانطور که می دانید شهر استانبول در ترکیه و در ۲ قاره ی اروپا و آسیا واقع شده است. بی اوغلو در واقع، منطقه ‌ای در بخش اروپایی استانبول است که شامل میدان تکسیم، خیابان استقلال و مناطق اطرافش می شود. پل تاریخی گالاتا که یکی از شلوغ ترین و معروف ترین پل های استانبول هم هست، منطقه ی بی اغلو را به بخش قدیمی شهر استانبول متصل می کند که خود بخش قدیمی استانبول هم دیدنی های زیادی را در دل خود جای داده است.
بی اغلو یکی از بهترین گزینه های اقامت در استانبول
در منطقه ی بی اغلو، هتل های زیبای زیادی به چشم می خورد. اگر بخواهید در استانبول یک اتاق یا آپارتمان رزرو کنید، منطقه بی اوغلو بدون شک بهترین گزینه برای اقامت شما خواهد بود.
اگر بخواهید در رستورانی شیک غذا بخورید یا به کافی شاپی متفاوت بروید، بی اغلو یکی از بهترین جاهاست. اگر هم دنبال جایی برای خرید و گردش با بودجه ی مناسب هستید، باز هم جواب بی اغلو است.
نام خیابان مشهور استقلال را شنیده اید؟ این خیابان ۳ کیلومتری هم در این منطقه قرار دارد و بهترین و شیک ترین مراکز خرید شهر را می توان در این خیابان پیدا کرد. هر بودجه ای که دشاته باشید، در بی اغلو می توان خرید کنید.
در قرن نوزدهم میلادی تعداد زیادی از خارجیان مقیم در منطقه بی اوغلوی مستقر شدند و همچنین بسیاری از سفارتخانه‌ های کشورهای اروپایی در این منطقه ساخته شدند. به همین دلیل است که این بخش از شهر استانبول بیشتر چهره‌ ای اروپایی دارد
یکی از تاریخی ترین و قدیمی ترین سینماهای استانبول به نام اطلس هم در منطقه بی اغلو قرار گرفته است. دیدن یک فیلم در این سینمای تاریخی، ارزش امتحان کردن را دارد. جالب است بدانید که دومین سیستم قدیمی حمل نقل زیر زمنی دنیا هم در این منطقه قرار گرفته است که مقصد نهایی آن کاراکوی است. سواری با این سیستم که finikuler نام دارد، حس فوق العاده جالبی می دهد. این منطقه با تمامی مراکز خرید، رستوران ها و کافه ها و مراکز دیدنی اطرافش، جایی زیبا و حیرت انگیز است.

منبع: howtoistanbul.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code