سفر به لندن در نزدیکی شماست

 لندن را با این ۵ مکان دیدنی بشناسید

اگر به دنبال بهترین تجربیات در طول اقامتتان در سفر به لندن هستید، ما جذابترین مکان های توریستی را به شما معرفی خواهیم کرد تا از تک تک لحظات خود بهترین استفاده را ببرید.این ۵ کار را می توانید با London Pass، رایگان انجام دهید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
در دیدنی ترین مکان های لندن ، این کارها را انجام دهید.
موزه ها و گالری های شگفت انگیز لندن
سفر به لندن

۱- پل متحرک نمادین تاریخی ویکتوریایی یا پل برج که قدمت ان به سال ۱۸۹۴ برمی گردد و زمانی نماد  پیشرفت صنعتی و توسعه شهری لندن بود. اکنون این پل محل یک نمایشگاه دائمی شده است که تاریخ این پل را بررسی می کند، و  اخیرا یک راهروی شیشه ای جدید در سال ۲۰۱۴ برای ارائه یک منظره منحصر به فرد از بالای رود و پیاده روهای پایین به توریست ها، افتتاح شده است.

دیدنی های لندن

۲- کاخ کنزینگتون یک ساختمان باشکوه در قلب لندن و در محل نمایشگاه های قراردادی است که به زندگی زنان بزرگ سلطنتی مربوط می شود از جمله می توان به خانه شاهدخت دیانا و اقامتگاه دوران کودکی ملکه ویکتوریا را اشاره کرد ، در کاخ کنزینگتون نکات زیادی برای اموختن و منظره های زیبایی از حکومت های جدید تا دوره ویکتوریا می توان دید و آموخت.

۳-برای شوکه شدن در تجربه برج لندن اماده شوید، این برج در زیر قوس های پل لندن واقع است که به عالم اموات این شهر تاریخی برمی گردد و شما می توانید در این مکان ترستاک درباره بیشتر جنایات و کشتارهای وحشتناک اطلاع کسب کنید. همچنین دیدار از این ارامگاه، شجاعت شما را ازمایش خواهد کرد، پس فقط وقتی که شجاعت داشتید به انجا بروید!

باغ وحش لندن - سفر به لندن

۴-اگر شما در لندن به دنبال انجام تفریحاتی با خانواده هستید، باغ وحش zsl لندن یک جاذبه عالی است.  این باغ وحش که دارای یک نگهبانی در مرکز می باشد خانه گروه وسیعی از حیوانات غیر بومی تست شما می توانید در غذا دادن به حیوانات شریک شوید و برای نزدیکی واقعی به طبیعت وارد محوطه پروانه ها شوید.

۵-از تور تئاتر گلوب شکسپیر لذت ببرید، که شامل نوسازی برابر اصل از خانه اصلی بازیگری در قرن شانزدهم است که شکسپیر بازی مشهور  در ان بازی می کرد.  برای دیدن بلندی های ریورتامز اماده شوید. این یکی از بهترین ساختمان های لندن است و اگر شما یک تماشاچی رام کنندگان اسب هستید حتما باید این مکان را ببینید.

ملکه آتش خوار، معمای عجیب زنی که آتش هیچ اثری بر او نداشت!
ملکه آتش خوار، معمای عجیب زنی که آتش هیچ اثری بر او نداشت!
راهنمای سفر به منچستر
راهنمای سفر به منچستر
راهنمای سفر به بریستول در انگلستان
راهنمای سفر به بریستول در انگلستان
موزه گردی در لندن
موزه گردی در لندن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code