بلیط هواپیما

در دیدنی ترین مکان های لندن ، این کارها را انجام دهید.

لندن

مکان های هیجان انگیز لندن تمامی ندارد.

شما تنها برای مدتی در لندن هستید بنابراین می خواهید مطمئن باشید که بهترین مکان های دیدنی لندن را از دست نخواهید داد و جذابترین مکان ها را خواهید دید. ما این کار را برای شما آسان خواهیم کرد، در اینجا ده کار  اساسی برای انجام دادن در لندن ارائه می شود که همه انها با London Pass، رایگان هستند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
موزه ها و گالری های شگفت انگیز لندن
خوشمزه فروشی های لندن
چشم لندن

۱-برج لندن یکی از محبوبترین جاذبه های توریستی در لندن است. بازدیدکنندگان می توانند از تورهای سرگرم کننده نگهبانان یئومن (نگهبانان قرمز پوش برج لندن) لذت ببرند و درباره داستان ها و تراژدی های این محل تاریخی سلطنتی، اطلاعات کسب کنند. فراموش نکنید که شما می توانید جواهرات فوق العاده، تاج پادشاهی و قدیمی ترین نمایشگاه در کل جهان یعنی شجره نامه پادشاهان را تماشا کنید.

۲- سفری خوش با کشتی روی رودخانه تایمز داشته باشید و لندن را از یک جنبه متفاوت ببینید .چشم انداز بی همتایی از شهر را در کنار این رود خواهید داشت و تمام مکان های برجسته نمادین از جمله ساعت بیگ بنگ، پارلمان، چشم لندن وo2  را تماشا کنید، شما می توانید از بخش غربی تا گرینویچ مستقیما در قلب لندن گردش کنید و بهترین چشم انداز را در طول راه ببینید.

۳-کلیسای وست مینیستر که در پشت پارلمان قرار دارد، کلیسای با سبک معماری زیبای گوتیک می باشد و ساختمان آن در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. بسیاری از نام های مشهور سلطنتی تا علمی و شاعران تا اشراف زاده ها، بخشی از تاریخ غنی وست مینیستر هستند. جالب است بدانید شاهزاده ویلز و کیت در سال ۲۰۱۱ دراین کلیسا با یکدیگر ازدواج کردند. دیدن کلیسای وست مینیستر باید یکی از بهترین و مفرح ترین کار برای انجام دادن در لندن باشد و قطعا یکی از مهمترین مکان های دیدنی درلندن است.

۴- قلعه ویندسور برای دیدن این قلعه ارزشمند که قدیمی ترین و بزرگترین قلعه مسکونی در جهان می باشد باید به خارج از لندن سفر کنیم ، این قلعه اقامتگاه رسمی ملکه الیزابت دوم و  نیز مکان ترجیحی ایشان برای گذراندن تعطیلات بود، این قلعه یادآور حدود ۹۰۰ سال از تاریخ غنی سلطنت می باشد . دیدارکنندگان می توانند اپارتمان های فوق العاده ایالت و کوچکترین خانه عروسکی دنیا را نیز ببینند.

۵-قصر همپتون پالاس، یکی از دوست داشتنی ترین مکان های لندن است و زمانی خانه شاه هنری هشتم بوده است. این قصر بنایی پهن و تاثیرگذار است. بارگاه همپتون باغ های زیبای خود را به رخ می کشد که یک حصار پرپیچ و خم با شهرتی جهانی است و تنها اشپزخانه شکلات سلطنتی باقی مانده را داراست که تاریخ ان به قرن هفدهم برمی گردد.

سرزمین فوتبال کجاست؟
سرزمین فوتبال کجاست؟
چگونه از فرودگاه منچستر به مرکز شهر برویم؟
چگونه از فرودگاه منچستر به مرکز شهر برویم؟
برجی در لندن که کلاغ ها از آن محافظت می کنند!
برجی در لندن که کلاغ ها از آن محافظت می کنند!
گذراندن تعطیلات در لندن مثل لندنی ها!
گذراندن تعطیلات در لندن مثل لندنی ها!