تور وارنا الی گشت با ۴ گشت رایگان همراه ناهار

گشت های تور وارنا الی گشت

وارنا شهر توریستی و جذاب بلغارستان است که به دلیل سواحل دیدنی که دارد در فصل تابستان مقصدی عالی برای تفریح و خوش گذرانی می باشد. مجموعه الی گشت به عنوان مجری مستقیم برگزاری تورهای وارنا برای فصل تابستان اقدام به ارائه تورهای متنوع کرده است تا مسافران بتوانند با پرداخت هزینه ای نسبتا پایین یک سفر اروپایی داشته باشند. ما در این مطلب از مجله ی گردشگری الی گشت قصد داریم تا به اختصار درباره گشت های شهری تور وارنا الی گشت صحبت کنیم.

گشت های تور وارنا الی گشت

گشت های شهری تور وارنا الی گشت

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به وارنا
راهنمای سفر به وارنا
معرفی کامل مرکز خرید گرند مال وارنا

با توجه به این که گفتیم فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به بلغارستان، آژانس الی گشت تورهای گردشگری متنوعی را ارائه داده تا شما عزیزان هر کدام از موارد که برایتان مناسب تر بود را انتخاب کنید و سفری خاطره انگیز را تجربه کنید. این تور در ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود و دارای ۴ گشت شهری رایگان به همراه ناهار می باشد. لازم به ذکر است که بگوییم تمامی پروازهای این تور با هواپیمای ماهان می باشند.

 روز اول در گشت رایگان تور وارنا الی گشت

 • گشت شهری خرید

در روز اول تور وارنا الی گشت شما همراه با راهنماهای تور به سمت مرکز خرید مال وارنا خواهید رفت. این گشت از ساعت ۹ صبح شروع می شود.

 • ناهار

بعد از این که حسابی در مرکز خرید وارنا گشتید و خریدهایتان را انجام دادید، از ساعت ۱۲ تا ۱ برای صرف ناهار به انتخاب خودتون در یکی از دو رستوران KFC، مک دونالد غذایتان را صرف خواهید کرد. البته یک رستوران دیگر هم به نام BMS درون مرکز خرید گرند مال وارنا قرار دارد که می توانید در آن غذاهای بلغاری میل کنید. انتخاب بین این سه رستوران به اختیار شما مسافران عزیز است.

 • گشت شهری خرید

گشت بعدی ساعت ۲:۴۵ آغاز می شود که به مسافران به همراه راهنماهای خود به سمت بزرگترین مرکز خرید وارنا به نام گرند مال میروند و این گشت تا ساعت ۵:۳۰ ادامه دارد.

 • بازدید از ساحل گلدن سندز

پس از اینکه خریدهایتان تمام شد، به سمت گلدن سندز حرکت خواهید کرد تا غروب آفتاب را در ساحل دل انگیز وارنا بگذرانید.

تور وارنا الی گشت

روز دوم در گشت رایگان تور وارنا الی گشت

 • گشت شهری

در روز دوم گشت شما به بازدید از باغ بالچیک بروید. بازدید از این گشت از ساعت ۹:۳۰ شروع می شود و قبل از رسیدن به باغ مجموعه سفالگری را بازدید خواهید کرد و بعد از آن به داخل باغ بالچیک خواهید رفت و از باغ ملکه ماریا دیدن خواهید کرد. جالب است بدانید درون این باغ یک باغ گیاه شناسی هم وجود دارد که با ۳۰۰۰ گونه ی گیاهی جز متنوع ترین باغ های گیاه شناسی بعد از باغ موناکو در فرانسه به شمار می آید. یک باغ دیگر هم به نان باغ ملکه ماریا وجود دارد که پس از بازدید از باغ گیاه شناسی وارنا به تماشای آن خواهید رفت.

 • ناهار

پس از این که بازدید از باغ تمام شد، به منظور صرف ناهار به یک رستوران خواهید رفت؛ بعد از صرف ناهار مسافران با اتوبوس به سمت هتل خود می روند تا استراحت کنند.

تور وارنا الی گشت

روز سوم در گشت رایگان تور وارنا الی گشت

 • گشت شهری

در روز سوم گشت تور وارنا الی گشت، شما عزیزان همراه با راهنمای تور به بازدید از جزیره زیبای نسبار در ۱۱۰ کیلومتری وارنا خواهید رفت. برای رفتن به سمت این جزیره هم نگران نباشید چرا که با اتوبوس های که آماده رساندن شما هستند به جزیره نسبار خواهید رفت. با توجه به این که ساحل دیدنی Sunny beach در نزدیکی جزیره نسبار است بعد از بازدید از این جزیزه به سمت ساحل sunny beach می روید. جالب است بدانید که این ساحل تحت نظارت یونسکو است.

 • ناهار

پس از بازدید از جزیزه نسبار و ساحل دیدنی Sunny beach برای صرف ناهار به یک رستوران دریایی خواهید رفت تا ناهارتان را میل کنید.

 • گشت شهری

بعد از ناهار به انتخاب خودتان می توانید در شهر چرخ بزنید تا ساعت ۵! از ساعت ۵ به بعد شما به همراه افراد درون تورتان به سمت ساحل گلدن سندز می روید تا قایق سواری کنید.

گشت های تور وارنا

روز چهارم در گشت رایگان تور وارنا الی گشت

 • گشت شهری

در روز چهارم از گشت رایگان تور وارنا برنامه سفر به این ترتیب است که باید به پارک آبی آکواپلیس که در منطقه گلدن سندز است خواهید رفت.

 • ناهار

با توجه به این که شما از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر در این منطقه هستید می توانید برای خوردن ناهار هم هر زمان که خواستید اقدام نمایید.

در آخر برای خرید تور وارنا می توانید به راحتی وارد سایت الی گشت شده و اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

بالاخره روز قرعه کشی شانس ۸۵۴۰ درجه الی گشت رسید!
بالاخره روز قرعه کشی شانس ۸۵۴۰ درجه الی گشت رسید!
خاطره ی عجیب یکی از راهنمایان گردشگری الی گشت
خاطره ی عجیب یکی از راهنمایان گردشگری الی گشت
اخذ گواهینامه ISO10004 توسط شرکت الی گشت
اخذ گواهینامه ISO10004 توسط شرکت الی گشت
چرا نوروز امسال با الی گشت به گوا سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به گوا سفر کنیم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code