بلیط هواپیما

مراقب باشید! این ۷ مکان تهدید آمیز نزدیک شماست!

جاذبه های ترسناک

بسیاری از افراد در سراسر دنیا هستند که علاقه مندند تا در مسافرت های خود، آدرنالینی از جنس ترس را تجربه نمایند اما آیا این مکان هایی که عموما ترسناک و تهدید آمیز هستند، به افراد بومی هم نزدیک هستند؟ آن ها را هم درگیر می کنند؟ اصلا بگذارید تا سوالمان را عوض کنیم، تا به حال شده است که به این فکر کنید که چه جاذبه هایی در محل زندگی شما هست که در زمره ی جاذبه های ترسناک به حساب می آیند و ممکن است تا برای شما تهدیدآمیز باشند؟ امروز در این مطلب می خواهیم به جاذبه های ترسناک در سراسر دنیا بپردازیم که ممکن است برای افرادی که در نزدیکی آن زندگی می کنند، تهدید به حساب بیایند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

قلعه ادینبورو

۱_ قلعه ادینبورو | Edinburgh Castle

مطالب مرتبط:
تصاویری عجیب و دیده نشده از کشور کرواسی!!!
عجیب است اما قوم متمدن آزتک ها آدمخوار بوده اند!
پدیده عجیب باران هشت پا در چین! + تصویر

رابطه ی شما با داستان جن و پری ها چگونه است؟ می خواهیم تا یکی از جن خیزترین جاذبه ها در کشور اسکاتلند به نام قلعه ادینبورو را معرفی نماییم. می گویند که این قلعه در واقع خانه ای متعلق به یک نوازنده ی ساز به همراه یک درامر بدون سر و یک جانور سیاه رنگ شبیه به سگ می باشد! در سال ۲۰۰۱ در تمامی جاهای این خانه دوربین و تجهیزات دید در شب کار گذاشتند و در آن یک مهمانی گرفتند. نزدیک به نیمی از افرادی که در این مهمانی شرکت کرده بودند، گزارش هایی از مشاهده ی ارواح و پدیده های غیر طبیعی از جمله افت ناگهانی دما و احساس حضور موجودیتی نهان که لباسشان را می کشد اعلام کردند!

کلیسای استودان سِدلِک

۲_ کلیسای استودان سِدلِک | Sedlec Ossuary

این کلیسا در نزدیکی شهر کوتنا هُرا در کشور جمهوری چک است. در این کلیسا، بقایای ۷۰ هزار انسان را بدون واسطه مشاهده خواهید کرد. کلیسای استودان سِدلِک هر ساله تعداد ۲۰۰ هزار توریست را برای تماشا به این منطقه می کشاند. استخوان های این افراد به شکلی عجیب و غریب و به طرزی هنری در این محل مرتب سازی شده اند. برخی از دکوراسیون های داخلی این کلیسا همچون چلچراغ، از جنس استخوان ها و نورپردازی هایی که پر از جمجمه هستند می شوند.

مسیر پیاده روی برج

۳_ مسیر پیاده روی برج CN | CN Tower Tour Walk

امان از روزی که بخواهید در پیاده رویی که در طبقه ی ۱۱۶ برج CN کانادا قرار دارد، زمین بخورید. فکر کنید، فقط در یک لحظه فکر کنید که به پایین پرتاب شوید. زیاد جدی نیگرید چون مسیر پیاده روی برج CN تورنتوی کانادا آن قدرها هم نا امن نیست ولی هم محلی ها و توریست ها همگی باید با تجهیزات و لباس های ویژه از این پل عبور کنند.

جاده لاپاز

۴_ جاده لاپاز | La Paz Road

در بالای کوهی، یک جاده ی باریک و بسیار خطرناک وجود دارد که جنگل آمازون را به لاپاز بولیوی وصل می کند که یکی دیدنی ترین مکان های دنیا به شمار می آید. جاده لاپاز به نام جاده ی مرگ شهرت دارد. این جاده در حدود ۶۱ کیلومتر طول دارد و در حدود ۴۵۷۲ متر از زمین فاصله دارد. راننده های ماشین سنگین که در این جاده با عرض ۳ متر عبور می کنند واقعا بسیار پرجرات و دیوانه هستند. هیچ نوع گاردریل محافظی در حاشیه جاده وجود ندارد. جالب این جاست که اتوبوس و تریلرهای بسیاری به طور دو طرفه از جاده ی مرگ عبور می کنند. سالانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر در این مسیر کشته می شوند و انواع صلیب و یادبود در طول جاده وجود دارد اما همچنان مسیر اصلی است و خیلی راننده ها از آن عبور می کنند. این پل با طول ۱۷۱ متری، بلندترین و بالاترین پل کوه آلپ است. برای رسیدن به این پل باید با تله ‌کابین به آنجا بروند.

جاذبه های ترسناک

۵_ پلی در کوه هوآ | Hua Shan

کوه هوآ که یکی از ترسناک ترین پل های دنیا است. کوه هوآ یکی از پنج کوه بزرگ در چین است، و دارای اهمیت مذهبی در این منطقه و بومیان چینی نیز می باشد. این پل به دلیل موقعیت قرارگیری طبیعی ترسناک خود هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده را با تمام خطرهایش میزبانی می کند. این نکته را باید بدانید که در طول سال، برخی از بازدیدکنندگان این پل دچار حوادث غیر مترقبه ای می شوند که همین امر باعث می شود که به شما تاکید کنیم که اگر روزی تصمیم به سفر و بازدید از این جاذبه را گرفتید، نکات ایمنی بیشتری را در محوطه و روی پل این ناحیه رعایت نمایید. اما به هر حال، باز هم افراد بسیار زیادی برای گرفتن عکس و بیشتر از آن، ترشح آدرنالین در خونشان حاضرند تا به این منطقه بروند.

شهر

۶_ شهر پری ‌پیِت | Pripyat

ماجرای فاجعه‌ ی اتمی چرنوبیل روسیه را شنیده اید؟ شهر پری پیت در اوکراین قرار دارد و قبل از این که به این روز بیافتد، تقریبا ۵۰ هزار سکنه در خود داشته است، که الباه همگی آن ها قربانی همین حادثه ی چرنوبیل شدند. مدت کوتاهی بعد از حادثه ی چرنوبیل، این شهر تخلیه شد و دیگر هیچ کس در آن زندگی نکرد. اکنون که سالیان سال از آن حادثه می گذرد، تنها از آن شهر متروکه ‌ای بر جای مانده است. آثار وحشتناکی از آخرین حضور مردم در این شهر باقی مانده است که با گذر زمان و ابعاد باقی ماده از این ماجرا واقعا چهره ی ترسناکی از خود را به نمایش می گذارد و به همین دلیل اکثر افراد بر خلاف دیگر مکان ها، اصلا خواهان این نیستند که از این شهر دیدار کنند و دوست دارند که از آن دوری کنند.

بیمارستان ارتشی کمبریج

۷_ بیمارستان ارتشی کمبریج | Cambridge Army Hospital

بیمارستان ترسناکی در نیوهمپشایر در انگلیس واقع شده است که از سال ۱۸۷۸ تا ۱۹۹۶، به ‌عنوان بیمارستان فعال ارتش مجروحان جنگی و سربازان آسیب دیده را پذیرش می کرد. ساختمان بیمارستان ارتشی کمبریج به‌عنوان یک اقامتگاه کوچک خصوصی ساخته شده بود، ولی به به خاطر شرایط آن زمان به بیمارستان تغییر کاربری داد. این بیمارستان در ادامه پس از جنگ با این که هنوز هم می شد از ان استفاده کرد به دستور مسئولان بسته شد و با همان ظاهر اسیب دیده متروکه شد. افرادی که در همسایگی این بیمارستان هستند، اطرات خوبی را از همایشگیشان تعریف نمی کنند.

کلیسایی که از استخوان انسان ساخته شده!
کلیسایی که از استخوان انسان ساخته شده!
برای دیدن این جاذبه ها به دوبلین بروید
برای دیدن این جاذبه ها به دوبلین بروید
کشف دودکش های پریان یا قلعه پریان درون دریاچه وان ترکیه
کشف دودکش های پریان یا قلعه پریان درون دریاچه وان ترکیه
بزرگ ترین پل طبیعی جهان، جاذبه اول گردشگری چین
بزرگ ترین پل طبیعی جهان، جاذبه اول گردشگری چین