بلیط هواپیما

جزایر رویایی فلوریدا

بهترین جزایر فلوریدا

فلوریدا یکی از بهترین مقاصد گردشگری آمریکا است که در آن سواحلی باورنکردنی، پارک های تفریحی بزرگ و شهرهای هیجان انگیز مختلفی وجود دارد. وقتی شهرهایی مثل اورلندو و میامی از بهترین محل ها برای مسافرت هستند اگر به این شهرها رفته و از برخی از بهترین جزایر فلوریدا دیدن نکنید ضرر کرده اید، جزایری که از هیاهوی شهری به دور هستند و می توانید در آن ها آرامش را جست و جو کنید. با الی گشت همراه باشید می خواهیم درباره بهترین جزایر فلوریدا حرف بزنیم.

مطالب مرتبط:
استیلتزویل، شهری شناور بر روی آب با پیشینه ای جالب
سفر به جزایر رویایی اسپانیا

جزیره کی وست

معروف ترین جزیره فلوریدا جزیره کی وست است، کی وست در جنوبی ترین بخش این ایالت قرار دارد و با آب و هوای خود که در تمام طول سال گرم است از معروفیت جهانی برخوردار می باشد. فرقی نمی کند ژانویه باشد یا جولای، آب و هوای این جزیره همیشه مطبوع و دلپذیر است ، اگر علاقمند به تاریخ هستید حتما از خانه تاریخی ارنست دیدن کنید و به کاخ سفید ترومن بروید که در گذشته روسای جمهمور در زمستان در آن کار می کردند. در هنگام غروب خورشید به میدان مالوری بروید چون در آنجا نمایش های زنده زیادی اجرا می شود و سپس به خیابان دوال رفته و غذاهای دریایی آنجا را امتحان کنید.

جزیره کی وست

جزیره آملیا

در جنوب غربی بخش ایالت سان شاین جزیره آملیا قرار دارد که یک جزیره سدی است، این جزیره فلوریدا هم به داشتن سواحلی تماشایی معروف است، مقصد تفریحی فوق العاده ای است که در آن می توانید فعالیت هایی از گلف گرفته تا قایق سواری را انجام دهید، اگر در سفر به این جزیره دوست دارید که از مکان های تاریخی دیدن کنید حتما به قلعه کلینچ سر بزنید، قلعه اصلی همچنان رو به ساحل قرار دارد و موزه نزیک آن هم برای بازدید عالی است، در اطراف این قلعه راه های بسیاری برای پیاده روی و گردش وجود دارد.

جزیره سانیبل

در ساحل غربی فلوریدا در آب های خلیج مکزیک جزیره سانیبال قرار گرفته است، همه جای این جزیره محلی عالی برای گذراندن تعطیلات است و جزیره ای است که نسبت به جزایر دیگر کمی خلوت تر و آرام تر است و بیشتر افراد، خانوادگی به این جزیره سفر می کنند، سواحل آن بسیار تمیز و زیبا هستند ولی در اینجا انتظار سواحلی سفید را نداشته باشید با این حال همیشه در این ساحل صدف های زیبایی را در جلوی پای خو پیدا می کنید و می توانید این صدف های منحصربفرد را جمع کنید تا برای همیشه از زیبایی آن ها لذت ببرید، فانوس دریایی تاریخی و زیبایی در این جزیره وجود دارد که حتما از آن دیدن کنید و یک پارک ملی هم در همان نزدیکی ست که در آن پرندگان رنگارنگ و زیبایی زندگی می کنند.

جزیره سانیبل

جزیره مارکو

اگر از فلوریدا به سمت ناپل بروید به جزیره مارکو می رسید که در ورودی اورگلیدز قرار دارد، جزیره مارکو مکانی محبوب برای تورهای قایق سواری در جنوب غربی فلوریدا است، از نوع جزایر شهری است و ساختمان های بلندی که در امتداد ساحل قرار دارند چشم انداز زیبایی از اقیانوس دارند، در این جزیره فعایت هایی مثل ماهی گیری از عمق دریا و موج سواری زیاد انجام می شود. در این محل سواحل فوق العاده ای برای تفریح وجود دارد، ساحل جنوبی آن به داشتن غروب های آفتاب بسیار زیبا و ساحل تایگرتیل به داشتن صدف های زیبا معروف است.

جزیره مارکو
کوه خرافات واقعیت دارد!
کوه خرافات واقعیت دارد!
شگفتی های کشور بلیز در آمریکای مرکزی + ویدیو
شگفتی های کشور بلیز در آمریکای مرکزی + ویدیو
نیویورک و دیدنی هایش
نیویورک و دیدنی هایش
اقامت در هتل اشباح(بخش دوم)
اقامت در هتل اشباح(بخش دوم)