احتمالا هیچ وقت نتوانید در این جزیره های شخصی زندگی کنید!

فهرست جزیره های شخصی

داشتن یک جزیره فقط مختص به یک آدم خیلی خاص، مهم، یک دزد دریایی و یا مردم یک کشور خاص نیست، شما هم می توانید یک جزیره شخصی داشته باشید! البته که این کار به  اندازه ای پول می خواهد که احتمالا هر متر مکعب از خاک بعضی از جزیره ها بیشتر از کل درآمدی است که در زندگی در می آورید! اما رویا پردازی همیشه جزیی از انسان بوده و هست. در این جا الی گشت فهرستی از جزیره های شخصی را به شما معرفی می کند که برای چند لحظه ای هم که شده، می توانید خودتان را در یکی از این بهشت های روی زمین تصور کنید.

فهرست جزیره های شخصی

جزیره ایسلا پالنکوییتا (Isla Palenquita)

مطالب مرتبط:
دور افتاده ترین جزیره های جهان+ تصویر
مرگبارترین جاده های جهان+ تصویر

اولین جزیره ای که می خواهیم به شما معرفی کنیم، در پاناما قرار دارد که نگاه کردن به آن شما را درست یاد جزایر ترسناکی می اندازد که در رمان ها خوانده اید! یک جای دور افتاده و بکر که احتمالا هیچ بشری در آن زندگی نمی کند… مشخص است که یکی از بهترین جزیره های شخصی است، ولی هیچ وقت حتی فکر آمدن به این جزیره را نکنید مگر اینکه میلیاردر باشید. چرا؟ چون قیمت آن ۳ میلیون دلار است!

این جزیره ۱۰ هکتار وسعت دارد و به همراه آن، یک هلیکوپترهم به شما داده می شود چون در غیر این صورت پس چه طور می خواهید به جزیره بروید؟! در هر حال ایسلا پالنکوییتا جایی عالی برای دفن جواهرات و دفن بدن دشمنانتان است!

جزیره ایسلا پالنکوییتا

جزیره تاورن (Tavern Island)

وقتی که اسم جزیره را می شنوید به احتمال زیاد یاد اولین جایی که می افتید، یک پهنه ی کوچک در میان اقیانوس آرام باشد که پر از درختان نخل است. در قاره ی  آمریکا جزیره ای بسیار کوچک  دوست داشتنی به نام تاورن وجود دارد که داشتن ان فقط ۱۱ میلیون دلار پول می خواهد!

بر خلاف اندازه ی بسیار کوچکی که دارد، فقط ۳٫۵ هکتار، این جزیره هم چشم انداز فوق العاده خوبی دارد و در آن یک کلبه ی کوچک هم هست و همه چیز برای داشتن لحظات رویایی برایتان آماده است! البته که این جزیره یک فرق اساسی با بقیه جزیر ه ها دارد و آن هم این است که وقتی که در خانه هستید و از پنجره به بیرون نگاه می کنید، به جای این که ساحل و بعد آبی اقیانوس را ببینید، می توانید موج های پر جوش و خروش و گاهی خشمگین کانکتیتوت را ببینید…

جزیره تاورن

جزیره بیگ سمپسون کی (Big Sampson Cay)

این هم یکی دیگر از جزیره های شخصی است که در باهاما قرار دارد و اگر ۱۸ میلیون دلار در حساب بانکی تان پول داشته باشید، می توانید آن را به راحتی! بخرید.

این جزیره ی بسیار زیبا ۱۳۰ هکتار وسعت دارد و یک جت شخصی هم روی جزیره هست که با خرید جزیره به شما داده می شود. روی این جزیره هنوز هیچ خانه ی شخصی ای وجود ندارد و به نظر می رسد که قرار است شخصی که آن را می خرد برای قایم موشک بین انبوه درختان به آن جا برود! در هر صورت جزیره بیگ سمپسون کی به اندازه ای شگفت انگیز بوده که در این فهرست آورده شده است.

جزیره بیگ سمپسون کی

جزیره موشا کی (Musha key)

بر خلاف جزیره های شخصی ای که در بالا معرفی شدند، می توانید به این جزیره بدون هیچ دردسری بروید! اما برای این که بتوانید به آن بروید به مقدار زیادی پول احتیاج دارید که حتی نمی توانید بشمارید، پس هنور هم شانس با شما یار نیست.

ولی یک خوبی دارد و آن هم این است که برای بسیاری از افرادی که نمی توانند پول های هنگفتی را برای خرید چنین جایی داشته باشند، یک خبر خوب هست، شما می توانید تعطیلاتتان را در آن بگذرانید! این جزیره متعلق به شخص دیوید کاپر فیلد مشهور است و آن را به هر کسی که بخواهد، به قیمت شبی ۵۷۰۰۰ دلار اجاره می دهد.

جزیره موشا کی

جزیره لاک پشتی (Turtle Island)

از دیگر جزیره های شخصی این لیست، جزیره ای به نام جزیره لاک پشتی یا ترتل است. اسم مایوس کننده ای دارد چون بر خلاف تصور، این جزیره روی لاک پشت غول آسایی قرار ندارد بلکه به خاطر شکل و شمایلی که به لاک پشت شباهت دارد، این اسم روی آن گذاشته شده است. خریدن این جزیره هم ۵ میلیون دلار هزینه بردار است.

جزیره لاک پشت ۲۵ هکتار وسعت دارد و در آن خانه ای لوکس با ۳ اتاق خواب و تمامی امکانات مدرن و هر آنچه که برای بودن در یک جای لوکس نیاز دارید، هست. این جزیره در کشور استرالیا قرار دارد.

جزیره لاک پشتی

منبع: grunge.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد