خلیج عجیب روسی بطری را به سنگریزه رنگارنگ تبدیل می کند+ تصویر

خلیج Ussuri در روسیه

روسیه جای بسیار زیبایی است که بواسطه ی کاخ ها، کلیساها و طبیعت بی نظیرش شناخته می شود. اما خلیجی عجیب در این شهر وجود دارد که به دلیل پدیده ی عجیب و غریبی که در آن اتفاق می افتد، مشهور شده است. خلیج Ussuri در روسیه شاید تا سال های پیش فقط محلی برای دور ریختن بطری ها و ظروف چینی بود اما حالا به لطف قدرت طبیعت، به ساحل زیبا و عجیبی تبدیل شده است. ساحلی که بطری ها را به سنگ ریزه های رنگارنگ بسیار خاصی تبدیل می کند. همراه الی گشت باشید تا از این خلیج غیر عادی روسیه بیشتر بدانید:

خلیج Ussuri در روسیه
مطالب مرتبط:
چرا این کلیساها در روسیه معروف شدند؟
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه: راهنمای سفر

در کشور پهناور روسیه در نزدیکی منطقه ی Vladivostok، خلیجی به نام Ussuri قرار گرفته است. سالهای سال، مردم این منطقه عادت کرده بودند تا بطری ها و شیشه های خود را در ساحل خلیج بیندازند و هر کسی بطری ای داشت بی دلیل به داخل آب می انداخت. با توجه به این موضوع انتظار داریم که اینجا یک خلیج کثیف پر از آشغال و بطری های توخالی باشد اما در اشتباهید چون خلیج Ussuri مثل هیچ خلیج دیگری در دنیا نیست.

خلیج Ussuri روسیه

به لطف قدرتی که خداوند به طبیعت و به آبها اعطا کرده است، این ساحل به یکی از زیباترین ساحل هایی تبدیل شده است که ممکن است در تمام عمرتان ببینید. در طول سالیان سال، موج های آرام شمالی بطری ها را شسته اند و به میلیون ها سنگ ریزه ی نرم و صاف و رنگارنگ تیدیل کرده است و این سنگ ریزه ها باعث تبدیل شدن ساحل به جایی شده است که هر توریستی آرزوی دیدن آن را دارد.

خلیج Ussuri
سنگریزه های خلیج Ussuri در روسیه

تا مدتی پیش این خلیج به عنوان جایی خطرناک شناخته می شد و دلیل آن هم مشخص بود چرا که کسی فکر نمی کرد چنین پدیده ای اتفاق بیفتد اما حالا مقامات روسیه، این ساحل را به یک منطقه ی حفاظت شده تبدیل کرده اند و نام «ساحل شیشه ای» را روی آن گذاشته اند، جایی که مورد علاقه ی هم توریست ها و هم اهالی منطقه است.

عکس خلیج Ussuri در روسیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد