در پراگ چه کارهایی انجام دهیم؟

تفریحاتی که می توان در پراگ انجام داد

در دهه گذشته پراک به یک مقصد عالی برای تعطیلات مردم سراسر جهان تبدیل شده است. پراگ طبیعتی زیبا و موزه های شگفت آور دارد که بازدید از آن را بسیار لذت بخش کرده است. الی گشت را همراهی کنید تا با تفریحاتی که می توانید در پراگ انجام دهید آشنا شوید.

جاذبه های پراگ

اجازه کردن قایق پدالی

مطالب مرتبط:
در باغ وحش پراگ حیوانات کمیاب ببینید
این کلیسا در پراگ از استخوان ساخته شده است!

اگر یک قایق دالی کرایه کنید می توانید از تماشای پل پراگ لذت ببرید در حالی که بیشتر گردشگران نمی دانند قایق سواری چه چشم اندازهای پنهانی پیش رویشان می گذارد. اگر یک روز آفتابی باشد، یکی از قایق­های ارزان را اجاره کرده و به سرعت یا به آرامی و آن گونه که دوست دارید برانید. لذت بردن از گردش در جزیره کوچک در مرکز ولتاوا و به دنبال آن لذت بردن از تماشای جهان.

قایق سواری از جاذبه های پراگ

دیدن محله جوزفوف

در حال حاضر، بخش یهودی پراگ یک منطقه حفاظت شده است که دارای شش پرستشگاه، یک گورستان و یک موزه بزرگ است. در جنگ جهانی هیلتر می­خواست این منطقه را سالم نگه دارد تا بتوان به عنوان یک موزه بزرگ پس از نابودی یهودیان برای نشان دادن نحوه زندگی مردم یهودی به آلمانی­های آینده استفاده کند. یک پرستشگاه، یک گورستان و یک نمایشگاه باهم یک موزه بزرگ را تشکیل می­دهند، بنابراین، اگر بخواهید از همه آن­ها بازدید کنید ارزش خرید یک بلیط را دارد. اگر نه، این منطقه همچنان جذاب بوده و به اطراف نگاه کنید و از غذایی یهودی لذت ببرید.

خوردن مقداری تردلینک

این شیرینی خوشمزه توسط فروشندگان خیابانی در سراسر پراک فروخته می شود و با شکر، آجیل و یا شکلات پوشانده می­شود. پوسته بیرونی آن شکننده و لایه داخلی آش نرم  است. گردشگرانی که به پراک مسافرت می­کنند از این شیرینی لذت می­برند، اگر می خواهید مطمئن باشید که شیرینی ای که می خورید تازه است از از فروشندگان اطراف خیابان خرید کنید.

تردلینک از خوراکی های پراگ

صدای خنده لباس زره در گلدن لین

اگر قصد دارید به قلعه پراگ بروید، مطمئن باشید از بازدید از اسلحه خانه گلدن لین لذت خواهید برد. این خیابان باستانی خانه بسیاری از ساختمان­های قدیمی است، اما اسلحه خانه بزرگترین و منحصربفردترین ساختمان است. سه نمایشگاه داستانی در آن قرار دارد که لباس­هایی که هزاران سال پیش انسان­ها برای نبرد استفاده می­کرده­اند به نمایش گذاشته شده است. این لباس­ها شامل لباس گارد محافظان غول پیکر تا لباس عقاب که توسط مردان پوشیده می­شد، می­باشد. اگر در هنگام بازدید نخندید هیچ چیزی را نخواهید فهمید.

بازدید از موزه کافکا

هنگامی که وارید این موزه می­شود، احساس می­کنید که ذهن شما واقعا وارد ذهن کافکا شده است. این موزه بطور حرفه­ای طراحی شده که شما را وادار می­سازد تا طریقه زندگی او و کار او تجسم کنید و شما را به تفکر در مورد آن تشویق می­کند. اگرچه آثار کافکا بطور کامل برای شما بیگانه است اما اطلاعات نمایش داده شده بسیار جالب و هیجان انگیز است.

موزه کافکا از جاذبه های پراگ

بازدید از پارک لایتانا

این پارک در قسمت شمالی رودخانه، روی یک تپه مشرف به شهر قرار دارد. اگر به تفریح نیاز دارید به این پارک مراجعه کرده و پیاده روی آرامش بخش و برپا کردن پیک نیک در یکی از دو باغ لذت ببرید. این پارک مسلما بهتر از قلعه است و شما مجبور به پرداخت هزینه نیستند. در این پارک دیوارهای شیب دار فراوانی وجود دارد که شهروندان محلی برای اسکیت بورد و غیره استفاده کرده و از ان لذت می­برند.

اینجا تمیزترین روستای آسیا است!
گنج پیدا شده در کوبا: خانه ارنست همینگوی
لذت گشت و گذار در کوبا با ماشین‌های رنگارنگ + ویدئو
۶ جاذبه دیدنی کامبوج

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code