دکوراسیون منزلتان را با چمدان های قدیمی طراحی کنید!

چمدان های قدیمی را دور نریزید

سفر رفتن آنقدر کار جالب و دوست داشتنی در زندگی است که حتی لوازم آنها هم روزی می توانند به اشیا دوست داشتنی تری در زندگی ما تبدیل شوند. کافیست سری به انبار خانه تان بزنید و یا بروید و در انباری های پدر بزرگ و مادربزرگتان اشیا قدیمی را زیر و رو کنید. بدون شک یکی از اشیا دوست داشتنی که پیدا می کنید چمدان است!
با الی گشت همراه باشید تا با هم نگاهی به چمدان های قدیمی که حالا کاربرد جالب و جدیدی برای خودشان دارند بیاندازیم.

استفاده های چمدان کهنه
مطالب مرتبط:
چطور تنهایی در سفر خوش بگذرانیم؟
چگونه در سفر سرحال باشیم؟

بله، چمدان از همان قدیمی های دسته دار که تا وقتی میهمان ما از راه می رسید دلمان برای دیدن سوغاتی های چمدانش پر می کشید! کافیست یکی از همین چمدان های قدیمی که احتمالا حسابی هم خاک خورده اند و گوشه و کنارش هم زخمی شده است را پیدا کنید تا با ایده هایی که از عکس های زیر می گیرید آنها را به بخش جذابی از دکوراسیون خانه تان تبدیل کنید.
آن وقت باید به شما گفت یک مسافر خلاق!

چمدان های قدیمی به جای کمد
کاربرد چمدان قدیمی

با این کار شما نه تنها به زیبایی خانه و زندگیتان یک چیز جدید اضافه کردید، بلکه با بازیافت به محیط زیست اطرافتان هم کمک کردید. باید کمی خلاقیت به خرج بدهید و با ارزان ترین چیزهای ممکن دکوراسیون جالبی را برای خودتان فراهم کنید.
دکوری که هر وقت به آن نگاه می کنید شاید یاد سفرهایی که با آن چمدان رفته اید بیفتید.

استفاده از چمدان قدیمی

چمدان های قدیمی گاهی می توانند جالی یک میز زیبا را درخانه شما پر کنند، گاهی می توانند صندلی شما باشند و یا خانه گرم و نرمی برای حیوان خانگی تان.
می بینید که شما نیازی به پول برای ساختن چنین دکورهای جالبی ندارید، کمی باید تنبلی را کنار بگذارید و با چاشنی خلاقیت دست به کار شوید.

تزیین چمدان قدیمی

همین خلاقیت هاست که از شما یک انسان متفاوت می سازد، برای خاص بودن نیاز به سرمایه نیست، در این عکس ها ایده های خوبی برای ساختن یک فضای متفاوت به شما داده می شود.

چمدان قدیمی به جای میز
چمدان های قدیمی و کاربرد آنها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد