راهنمای پیدا کردن کار در فرانسه (بخش سوم)

پیدا کردن کار در فرانسه

در دو بخش قبلی موارد و نکات مهمی برای آنهایی که به دنبال کار در فرانسه هستند گفته شد. اگر این مطالب را با دقت بخوانید خواهید دید پیدا کردن کار در فرانسه چندان سخت و غیر ممکن نیست اما نیاز است تا شما اطلاعات کاملی برای پیدا کردن کار مناسب در این کشور داشته باشید. با الی گشت همراه باشید تا در ادامه به راهنمایی های بیشتر بپردازیم.

شغل در فرانسه

مدارک  و منابع

مطالب مرتبط:
راهنمای پیدا کردن کار در فرانسه (بخش اول)
راهنمای پیدا کردن کار در فرانسه (بخش دوم)

شما می توانید از طریق پایگاه داده کمیسیون اروپا متوجه شوید که مهارت هایتان در کجای فرانسه ارزش دارد و شما به چه مهارت هایی برای بهتر بودن در آن نیاز دارید.

مدارک و منابع

شغل های مورد نیاز

سایت های معتبری در فرانسه هستند  که در آنها صفحه شغل های مورد نیاز به چشم می خورد، می توانید آگهی هایی برای شغل ها در تمام سطوح با بخش های مختلف را پیدا کنید و رزومه تان را برای آنها ارسال کنید.

سایت های شغلی عمومی فرانسه

سایتAPEC   یک آژانس استخدامی برای افراد ماهر و مشاغل مدیریتی هستند. این سایت منحصرا شغل هایی را پیشنهاد می کند که افراد ماهر با قابلیت های بالا به آن نیاز دارند. پس اگر فرد ماهری هستید این فرصت خوبی برای شماست.

سایت کاریابی

آژانس های استخدام

می توایند به آژانس های شغلی زیادی سر بزنید. شرکتهای معتبر معمولا عضو این آژانس های استخدامی هستند. اگر در بازه ی زمانی خاصی به دنبال شغل هستید پیشنهاد می کنیم مرتبا لیست های کاریابی اینترنتی را چک کنید و از ارسال رزومه تان هرگز خسته نشوید.

آموزش شغل در فرانسه

یافتن کار در سیستم آموزشی فرانسه باید طبق کیفیت های فرانسوی باشد، در واقع فرانسوی ها به کیفیت کار افراد به روش خودشان اهمیتی می دهند. داشتن تحصیلات دانشگاهی و بلد بودن زبان برای پیدا کردن کار از نظر آنها یک مزیت محسوب می شود. اگر تا حدی به فرانسوی مسلط هستید اما به خوبی می توانید انگلیسی صحبت کنید و دارای نمره ی بالایی در آزمون های تافل و آیلتس هستید پیشنهاد می کنیم به آموزش زبان انگلیسی در این کشور نیز فکر کنید و توانایی خود را بسنجید.

آموزش

سفارتخانه ها و سازمان های خارجی

فرصت های شغلی برای سفارتخانه و کنسولگری ها در فرانسه را بررسی کنید. بسیاری از آنها به دنبال افرادی هستند که توانایی صحبت و نوشتن زبان فرانسوی را دارند.

روزنامه ها

روزنامه های کشوری و محلی، آگهی هایی برای درخواست شغل چاپ می کنند که لینک های مربوط به شغل ها یا صفحات خودشان را نیز درج کرده اند. روزنامه های اصلی در فرانسه برای پیدا کردن کار شامل Le Monde, Libération وLe Point  می باشند.FUSAC مجله پاریسی به زبان انگلیسی و دارای وب سایت می باشد که آگهی های شغلی فراوانی دارد و مطمئن باشید اگر آنها را مدام بررسی کنید شانس پیدا کردن کار خوبی را خواهید داشت.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد