بلیط هواپیما

با این اپلیکیشن به راحتی هاستل رزرو کنید

رزرو هاستل با اپلیکیشن Hostelworld

هر روز اپلیکیشن هایی طراحی می شوند که می توانند سفر را راحت تر از گذشته کنند. اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که در رابطه با محل اقامت هستند و به آسانی می توانید با آن ها محل های اقامت اطراف خود را بشناسید و قیمت ها را با هم مقایسه و با توجه به بودجه بندی خود اتاق دلخواه را رزرو کنید یکی از این اپلیکیشن ها، Hostleworld است که در این پست با آن بیشتر آشنا می شوید، الی گشت را همراهی کنید.

رزرو
مطالب مرتبط:
در سفر با این اپلیکیشن به راحتی دوچرخه کرایه کنید
۳ اپلیکیشن برتر برای سفرهای گروهی

اگر به دنبال سفر ارزان هستید و اتاقی تمیز و راحت می خواهید هاستل گزینه خوبی است. اگر بودجه کافی برای هزینه های هتل ندارید و به تنهایی سفر می کنید هاستل برایتان واقعا مقرون به صرفه است. درست است که هاستل ها نسبت به هتل ها امکانات کمتری دارند اما امکاناتشان در حدی است که اقامتی راحت را تجربه می کنید، البته این امکانات به صورت اشتراکی استفاده می شود.

رزرو هاستل

هاستل ها اتاق هایی نسبتا بزرگ دارند که در هر کدام از آن ها  ۲ تا ۸ تخت هست و در خارج از اتاق از امکانات سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه به صورت مشترک استفاده می شود. هاستل ها نسبت به هتل ها یک مزیت خوب دارند و آن این است که در آشپزخانه ی آن ها همه وسایل و ظرف و ظروف پخت و پز پیدا می شود و هر وسیله ای که برای آشپزی احتیاج دارید در اختیارتان است پس دیگر مجبور نیستید برای غذا خوردن به رستوران بروید و چند برابر پول خرج کنید.

هاستل

برای رزرو اتاق های هاستل به غیر از اینکه می توانید از سایت های مختلف استفاده کنید یک راه آسان دیگر هم وجود دارد و آن دانلود اپلیکیشن Hostleworld است با این اپلیکیشن به راحتی هاستل های مختلف هر شهر را می بینید و بهترین را انتخاب می کنید. در اپلیکیشن بیش از ۳۵ هزار هاستل از بیش از ۱۷۰ کشور دنیا برای انتخاب وجود دارد که می توانید اتاق های اشتراکی و یا اتاق های شخصی را برای اقامت رزرو کنید. اپلیکیشن به بیش از ۴۳ زبان ترجمه شده و مشکلی از بابت ترجمه ندارید.

ویژگی های هاستل

فرقی نمی کند در کجای دنیا باشید با این اپلیکیشن به راحتی در عرض چند دقیقه، اتاق رزرو می کنید و می توانید ماجراجویی های فوق العاده خود را شروع کنید. می توانید از لکیشن خود برای پیدا کردن نزدیک ترین هاستل استفاده کنید، هاستل های مختلف را بر روی نقشه ببینید و یا بر اساس شهر و تاریخ سرچ کنید. عکس این هاستل ها و نظرات بیش از ۹ میلیون مشتری کمک می کند تا هاستل بهتر را انتخاب کنید. می توانید در پیدا کردن هاستل های مختلف، سرچ را بر اساس قیمت، نوع هاستل، نظرات مشتریان و … انجام دهید.

دوش آب گرم همراه، بهترین دوست شما در سفر
دوش آب گرم همراه، بهترین دوست شما در سفر
بازی های رایانه ای و اختلالات اینترنتی کلش آف کلنز
بازی های رایانه ای و اختلالات اینترنتی کلش آف کلنز
۵ مورد از جدیدترین وسایلی که برای راحتی سفرند
۵ مورد از جدیدترین وسایلی که برای راحتی سفرند
راهنمای خرید سیم کارت در ژاپن
راهنمای خرید سیم کارت در ژاپن