رستورانی که آن را با گلفروشی اشتباه می گیرید!

اگر عاشق گل هستید به این رستوران بروید

رستوران های زیادی هستند که برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشند و محیط زیباتر و لذت بخش تری را برای غذا خوردن به وجود بیاورند فضای داخلی خود را با گل و گیاه تزئین می کنند اما رستورانی که می خواهیم در موردش حرف بزنیم آنقدر گل دارد که وقتی برای اولین بار پا به داخل آن می گذارید احتمالا آن را با گلخانه یا گلفروشی اشتباه می گیرید و باورتان نمی شود که در اینجا قرار است شام یا ناهار بخورید! برای آشنایی با این رستوران عجیب در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

رستوران عجیب در فرانسه
مطالب مرتبط:
رستورانی که هر لحظه در آن زلزله ای ۸ ریشتری می آید!
باورتان می شود اینجا ترسناکترین رستوران جهان است؟!

رستوران ماس پرونکال (Mas Provencal)  در اطراف روستای ازه (Eze) در نزدیکی شهر نیس فرانسه قرار دارد و پر از گل های رنگارنگ و خوشبوست. برای ورود به رستوران باید از دری که در میان برگ های سرسبز و گل ها پنهان شده بگذرید. همین که به داخل می روید با صحنه ای رنگارنگ روبرو می شوید که پر از طراوت و خوش بویی است اینجا آنقدر گل دارد که به سختی می توانید در میان آن ها میز غذا را پیدا کنید!

رستورانی پر از گل در فرانسه

دکور رستوران بسیار ویژه و خاص است و شاید نمونه اش را در هیچ جای دیگر دنیا نبینید. تقریبا همه جا با گل های تازه رز، ارکیده و هزاران گل دیگر پوشیده و همه میزها به زیبایی با گل ها تزئین شده و شکل و شمایلی رویایی و خاص پیدا کرده است.  در اینجا هیچ گل پژمرده ای وجود ندارد چون به محض اینکه گل ها طراوت خود را از دست بدهند و کمی پژمرده شوند سریع با گل های تازه جایگزین می شود. به این گل ها هر روز آب داده می شود و برای جلوگیری از خیس شدن میزها بر روی آن ها کاور کشیده می شود. در مسیر نشستن بر روی صندلی خود درختان بومی زیبا و کمیابی را می بینید که حتی در بین آن ها گیاهان گوشت خوار هم به چشم می خورد! در قسمتی از رستوران یک آبشار در درون محفظه ای شیشه ای قرار دارد که با گیاهان سرخس پوشیده شده و دکور تماشایی رستوران را جذاب تر کرده است. اما بهترین بخش رستوران جایی است که مثل باغ میوه می ماند و از سقف آن گوجه و انگور َآویزان است که حتی می توانید به آن ها دست بزنید.

رستوران تماشایی فرانسه

وقتی بر روی صندلی می نشینید چنان محو تماشای گل های اطراف می شوید که شاید اصلا یادتان برود که به اینجا آمده اید تا غذا بخورید! منوی غذا هم مثل فضای دلنشین و دوست داشتنی اش پر از غذاهای خوشمزه است البته اگر عطر این همه گل بگذارد که طعم غذاها را بفهمید! احتمالا خوشمزه ترین قسمت منو دسرهای شیرین و شکلاتی آن به همراه پای سیب است که می توانید آن ها را بعد از غذای اصلی سفارش دهید.

رستوران فرانسه

در این رستوران غذا برای ۴ نفر به همراه دسر و قهوه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار می شود. اینجا مطمئنا برای عاشقان گل و گیاه مثل بهشت می ماند جایی است که باید در آن تا می توانید نفس عمیق بکشید و عطر گل های تازه را استشمام کنید. در این رستوران می توانید جذابیت فرانسه را در فضایی لوکس و غافلگیرانه بیشتر احساس کنید و شبی فراموش نشدنی و رمانتیک را بگذرانید.

منبع: odditycentral.com

عجیب ‌ترین رستوران ‌های جهان (بخش سوم)
عجیب ‌ترین رستوران ‌های جهان (بخش سوم)
رستوران های حلال بانکوک که گردشگران تشنه غذاهایش هستند!
رستوران های حلال بانکوک که گردشگران تشنه غذاهایش هستند!
آشنایی با روستای سرولات و رستوران خاورخانم در چابکسر
آشنایی با روستای سرولات و رستوران خاورخانم در چابکسر
در ازمیر به کدام رستوران ها برویم؟
در ازمیر به کدام رستوران ها برویم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code