alexaa

سامان دهی ذخیره فیلم و عکس‌ با فوتواستیک

ذخیره فیلم و عکس

فیلم ها و عکس هایتان را با فوتواستیک ساماندهی کنید

محققان موفق به ساخت یک قطعه الکتریکی جدید شدند که همانند Cloud عمل کرده و قابلیت ذخیره و نگهداری حجم زیادی از عکس‏ها و فیلم ‏ها را دارد. این قطعه که «فوتواستی (Photo Stick)» با ظاهری شبیه به  USB‏ معمولی نام دارد، نیاز کاربران را به استفاده از فضای یک یا چند رایانه برای ذخیره عکس و فیلم از بین می‏برد. این قطعه می‏تواند رقیبی بسیار مناسب برای برنامه‏ های سازمان ‏دهنده‏ عکس‏های دیجیتال باشد که با قیمت‏های بالا حدود ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار در بازار موجود هستند.

مطالب مرتبط:
۲ نکته برای انداختن عکس های خوب از سفر
عکس های سفرتان را بفروشید

این دستگاه فوق ‌العاده مقرون ‌به‌ صرفه جدید و شگفت ‌انگیز تنها محصولی است که می‏تواند حدود ۶۰ هزار عکس و فیلم را بدون هیچ مشکلی در خود ذخیره کند. فوتواستیک که به اندازه انگشت شصت دست است، تمامی عکس‏ها و فیلم‏های کاربر را سازمان‌ دهی کرده و بدون نیاز به یک فرایند وقت‌ گیر در چشم برهم زدنی از آنها نسخه پشتیبان آماده می‌کند. عملکرد این دستگاه بسیار آسان و بی‌دردسر است و کاربر تنها آن را به رایانه خود متصل کند. فوتواستیک هم روی سیستم عامل Mac و هم ویندوز عمل می‏کند.
بعد از اتصال آن به رایانه کافی است برنامه این دستگاه را باز کرده و تنها با یک کلیک از تمامی اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این دستگاه تنها با یک کلیک عمل کرده و نیازی به انجام هیچ کار دیگری نیست. فوتواستیک فورا تمام رایانه کاربر را اسکن کرده و تمام فایل‏ها و پوشه‏های موجود در رایانه را برای یافتن عکس‏ها و فیلم‏ ها جست ‌وجو می‏کند سپس تمامی عکس‏ها و فیلم‏ها را به‌طور خودکار در حافظه امن و مطمئن خود ذخیره می‏کند.
علاوه‌بر آن تمامی گزینه‏ های تکراری را شناسایی کرده و به‌طور خودکار تنها یک نسخه از آن را در خود ذخیره می‏کند که این کار موجب صرفه‌ جویی در فضای موجود و به حداکثر رساندن فضای ذخیره ‌سازی می‏شود. شما می‏توانید از این دستگاه روی چندین رایانه به کار ببرید. این حافظه خارق ‌العاده عکس‏ ها و فیلم‏ های هر رایانه را به‌طور جداگانه سازمان‌ داده و با اسم مخصوص خود که شما در ابتدای کار به آن معرفی کرده‏اید در خود ذخیره می‏کند. این کاری است که یو‌ اس ‏‌بی‏‌های معمولی و هاردهای اکسترنال گران‌قیمت نیز نمی‏توانند عملی کنند.
قیمت این دستگاه باارزش بسیار مناسب بوده و شما تنها با پرداخت ۹۹/ ۳۴ دلار می‏توانید نسخه ۳۲ گیگابایتی این حافظه جانبی را خرید کرده و حدود ۳۵۰۰ عکس و فیلم ارزشمند خود را با خیال راحت و بدون هیچ دردسری ذخیره کنید. در ضمن شما تنها با پرداخت ۱۵ دلار بیشتر، می‏توانید نسخه ۶۴ گیگابایتی آن را تهیه کرده و ظرفیت دستگاه خود را دو برابر کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد