بلیط هواپیما

طعم پاییز در شهرهای اروپا

Perthshire

پاییز که از راه می رسد دیگر در خانه ماندن معنایی ندارد. باید به سفر زد.

اگر فرزندی ندارید که بخواهد در این فصل به مدرسه برود بهتر است به سراغ یک مقصد گردشگری جذاب بروید و حق مطلب یک سفر پاییزی را ادا کنید. شهرهای اروپایی با آن حال و هوای ابری شان مقصد خوبی برای توریسم پاییزه به حساب می آیند. در این مطلب قصد داریم زیبایی های شهرهای مختلف اروپا را در فصل پاییز برای تان توصیف نماییم. با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
ساعاتی استثنایی در رودخانه های رویایی جهان
تفریح و آرامشی بی نظیر در زیباترین نقاط جهان

Cumbria

Perthshire

این منطقه در اسکاتلند به کشور درختان بزرگ مشهور است و یکی از جذاب ترین چشم انداز های پاییزی در سراسر اروپا را پیش چشمان تان قرار می دهد. انعکاس طلایی رنگ برگ درختان در آب رودخانه ها و دریاچه های این مکان شگفت انگیز، هر چشمی را خیره خواهد کرد.

Cumbria

رودخانه انگلیس همواره با مناظر زیبای خود، بازدید کنندگانش را غافلگیر کرده است. حال و هوای رنگ های پاییز این شکوه را به اوج خود می رساند. کومباریا منطقه ای در کشور انگلستان، مکان ایده آلی برای لذت بردن از چشم انداز های بی نظیر پاییزی خواهد بود.

Bavaria

بیشتر زیبایی های پاییزی اروپا را می توانید در جنوب کشور آلمان به تماشا بنشینید. جنگل های وابسته به رشته کوه آلپ با رنگ های پاییزی زیبایی شان در برابر کوه های نیمه برفی خودنمایی می کنند. در این منطقه همچنین قلعه ها و کاخ های متعدی نیز وجود دارند که رنگ و بویی تاریخی به سفر پاییزی شما می بخشند.

Wicklow

هر زمانی از سال که به ایرلند بروید کوهستان های این کشور دیدنی و چشم نوازند. اما در پاییز نه تنها این زیبایی دو چندان می شوند، بلکه آبشار ها نیز بکرتر و خلوت تر از هر زمان دیگری در انتظار گردشگران هستند. علاوه بر بازدید از مکان های تاریخی، می توانید در فضایی آرامش بخش به کوه نوردی نیز بپردازید.

 Piedmont

با سفر به این منطقه در کشور ایتالیا به ویژه در ماه اکتبر می توانید علاوه بر لذت بردن از طبیعت پاییزه این منطقه، از غذاهای اصیل ایتالیایی نیز لذت ببرید.

 Aragon

اگر در پی سفری به یاد ماندنی در پاییز هستید، این منطقه که در شمال شرقی اسپانیا واقع شده است، را از یاد نبرید. با سفر به این منطقه علاوه بر تماشای رنگ های زیبای پاییزی، می توانید از دیدنی های پارک های ملی و حیات وحش متنوع آنها نیز بهره مند شوید.

 Prague

اگر دلتان برای یک سفر پاییزه جذاب و آرام تنگ شده است، می توانید سری به جمهوری چک بزنید. تجربه غذا های محلی این کشور در کنار مناظر رویایی آن، تجربه ای خاص را برای تان به یادگار می گذارئ. همچنین بازدید از نمادهای تاریخی شهر و مکان های دیدنی آن در فصل پاییز بسیار راحت تر خواهد بود چرا که شلوغی رفت و آمد توریست های تابستانی دیگر از میان رفته است

 

شهرهای دوست داشتنی اروپا (قسمت اول)
شهرهای دوست داشتنی اروپا (قسمت اول)
از جذابیت های سفر به اروپا بدانید؟
از جذابیت های سفر به اروپا بدانید؟
بهترین جزایر اروپایی برای سفرهای تابستانی کدامند؟
بهترین جزایر اروپایی برای سفرهای تابستانی کدامند؟
شهرهای دوست داشتنی اروپا (قسمت دوم)
شهرهای دوست داشتنی اروپا (قسمت دوم)