برای شرکت در فستیوال غذا، کی به سنگاپور برویم؟

فستیوال غذا در سنگاپور

عشق مردم سنگاپور به غذا را می شود در فودکورت ها، کافه ها و رستوران های معروف شهر دید. در سنگاپور می توانید در فودکورت هایی که پر از غرفه های غذا هستند غذاهای ارزان میل کنید اما برای اینکه مثل محلی ها غذا بخورید هیچ زمانی بهتر از فستیوال سالیانه غذا نیست. در طول این جشن فرهنگ محلی، سنت ها و روش های پخت و پز مدرن دست به دست هم می دهند تا غذاهای خوشمزه برای مردم آماده شود. در ادامه، الی گشت را همراهی کنید تا با فستیوال غذا در سنگاپور بیشتر آشنا شوید.

غذاهای خوشمزه فستیوال غذا
مطالب مرتبط:
عبدالغفور، مسجدی دیدنی در سنگاپور
تیونگ بارو، یکی از قدیمی ترین محله های سنگاپور

در سنگاپور اولین بار در سال ۱۹۹۴  فستیوال سالیانه غذا  برگزار شد و هدف اصلی آن این بود که با غذا جشن بگیرند و نشان دهند که سنگاپور تنوع غذایی بالایی دارد. از آن زمان تاکنون بخش های مختلفی به این فستیوال اضافه شده تا هر سال با تنوع بیشتری نسبت به سال قبل برگزار شود. اینکه در سنگاپور مردمی با فرهنگ های مختلف زندگی می کنند باعث شده که غذا در اینجا تنوع خیلی زیادی داشته باشد و هر گردشگری دلش بخواهد غذاهای خوش عطر و طعم این شهر را امتحان کند.

عذاهای خوشمزه سنگاپور

فستیوال غذا در سنگاپور جشنی است که هر سال از اواخر ژوئن تا اواخر جولای (تیر و اوایل مرداد) اتفاق می افتد و تنها واقعه ی غذایی در سنگاپور است که به نمایش تنوع غذاهای محلی اختصاص دارد. در هر کدام از روزهای این فستیوال ۳۰ روزه مردم برای غذا خوردن در قسمتی از شهر جمع می شوند.

غذاهای جشنواره غذا در سنگاپور

در طول این فستیوال رفتن به STREAT اصلی ترین بخش از فستیوال است، در آنجا با محبوب ترین غذاهای سنگاپور آشنا می شوید و طعم غذاهای مدرن را می چشید. ورود به این مکان رایگان است و فقط باید پول غذایی که می خورید را پرداخت کنید. تعدادی از بهترین سرآشپزهای دنیا در این فستیوال شرکت می کنند تا مهارت های خودشان را نشان دهند و حتی می توانید این سرآشپزهای معروف را از نزدیک ببینید و به آن ها بگویید در همان لحظه برایتان غذا بپزند.

فستیوال غذا در سنگاپور

حتما در هنگام شرکت در این فستیوال اشتهای کافی داشته باشید و خودتان را آماده کنید تا بتوانید انواع طعم ها و مزه ها را به درستی تشخیص دهید و از همه غذاها لذت ببرید. در دو روز از این فستیوال به محله ی چینی ها می روید و غذاهای سنتی و نوستالژیک را امتحان می کنید. به تازگی دو روز از این فستیوال یک ماهه به فستیوال چای اختصاص داده شده تا با این نوشیدنی خوش طعم هم بیشتر آشنا شوید.

منبع: alvinology.com

۵ شهر برتر در زمینه موسیقی کلاسیک
رصد خانه‌ی غول پیکر جانتر مانتر در جیپور
در ایتالیا به تماشای میدان جنگ گلادیاتورها بروید
از هتل ‌های لوکس تا اقامتگاه های خانگی در چین

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code