alexaa

لوکیشن های واقعی فیلم های ترسناک

سالیان درازی است که فیلم های ترسناک ساخته می شوند این فیلم ها لوکیشن های خاص و ویژه ای دارند که از آن ها برای ساخت فیلم های ماورایی و عجیب استفاده می شود نمونه اش فیلم زامبی بود که طرفداران زیادی از سراسر جهان داشت بعضی از این لوکیشن ها به جاذبه های توریستی تبدیل شده بطوری که مردم بسیاری در سفر به آن کشور از این لوکیشن ها بازدید می کنند، با الی گشت همراه شوید تا تعدادی از این لوکیشن ها را به شما معرفی کنیم:

مطالب مرتبط: 
مکان های ترسناک و دیدنی در روسیه
کسی جرئت رفتن به این ۵ مکان ترسناک در آمریکا را ندارد

هر روز که می گذرد فیلم های ترسناک طرفداران بیشتری پیدا می کنند و این طرفدران مشتاق گاهی آنچنان غرق در شخصیت ها و فضای فیلم می شوند که تصمیم می گیرند از محل ساخت فیلم بازدید کنند. بعضی از لوکیشن ها کاملا دست نخورده باقی مانده اند اما بعضی دیگر تغییراتی هم داشته اند. شاید وقتی وارد آن لوکیشن ها می شوید توقع داشته باشید که با همان محیط ترسناک داخل فیلم روبرو شوید اما در واقعیت اینطور نیست چون آنچیزی که در فیلم می بینید پر از تصاویری گرافیکی است که با صداهای پس زمینه آمیخته شده و فضای ترس را ایجاد کرده است. پس اگر واقعا طرفدار فیلم های ترسناک هستید درا ین لوکیشن ها هم خود را در همان محیط داخل فیلم تصور کنید. تعدادی از این لوکیشن های معروف را در زیر می آوریم:

فیلم شب مردگان زنده

“شب مردگان زنده” فیلمی در ژانر وحشت است که در سال ۱۹۶۸ بر روی پرده سینما رفت. کارگردان این فیلم جورج رومرو بود که ترس این فیلم را به کمک زامبی ها ایجاد کرد و  موضوع فیلم های دیگرش هم در مورد همین زامبی هاست.

جذابیت این فیلم باعث شد که کارگردانان بسیاری با تقلید از این فیلم های ترسناک بسازند و این فیلم را سرمشق خود قرار دهند این فیلم بعد از این همه سال هنوز هم طرفداران خود را حتفظ کرده و هنوز هم لوکیشن آن بازدید می شود

shabmordegan

از لوکیشن های این فیلم که بسیار مورد بازدید قرار گرفته گورستانی است که در اولین صحنه های فیلم به نمایش در آمد. یکی دیگر از لوکیشن هایی که بازدید می شود کلیسای فیلم است که بسیار شبیه همان چیزی است که در فیلم بود. برای سالیان دراز این کلیسا بدون تعمیر رها شده بود تا اینکه با راه افتادن کمپینی امکان مرمت آن ایجاد شد.

بچه رزماری

برمفورد محل زندگی زن و شوهری به نام رزماری و گای بود و اکثر صحنه های فیلم در این ساختمان فیلمبرداری شد . اهمیت دیگر این ساختمان از این جهت است که در اینجا خواننده معروف بنام “جان لئون” بقتل رسیده است. اسم ساختمان برمفورد در واقع “داکوتا” است و ۶۵ آپارتمان مجزا دارد

bermford

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد