مرتفع ترین مکان های سنگاپور

مکان های مرتفع در سنگاپور که به راحتی قایل دسترسی اند

با این که سنگاپور در لیست بلندترین آسمان خراش های دنیا جایگاهی ندارد اما ارتفاعات دیگری دارد که در لیست زیباترین چشم انداز افق های جهان جای گرفته اند. اگر شما هم از تصاویر پانارومایی لذت می برید با الی گشت همراه شوید تا به شما مکان هایی در سنگاپور را معرفی کنیم که در آن از ارتفاع، زیبایی این کشور تحسین کنید.

مطالب مرتبط:
بازدید از دیدنی های سنگاپور در کوتاهترین زمان ممکن
در دسترس ترین مکان های دیدنی سنگاپور

پارک آسمان شن های خلیج مارینا

در بالای هتل ۵ ستاره لوکس قرار گرفته و از جاههایی است که حتما در سفر به سنگاپور باید از آن دیدن کنید. ساخت این پارک در سال ۲۰۱۰ به پایان رسیده و در رسانه های جهان به عنوان یکی از عجایب مهندسی از آن نام برده شده است. اگر از بازدید کنندگان این پارک باشید استخری به عرض ۱۵۰ متر که بلندترین استخر جهان است در اختیار شما خواهد بود. ورودی این پارک ۲۰ دلار و ارتفاع آن ۱۹۴ متر است و محلی است که بازدید از آن به همه گردشگران این کشور توصیه می شود.

پارک آسمان شن های خلیج مارینا

چرخ فلک فلایر 

چرخ و فلک فلایر در سال ۲۰۰۸ به عنوان بلندترین چرخ و فلک جهان شناخته شده است. این چرخ و فلک ۲۸ کپسول دارد که هر کدام ظرفیت ۲۸ نفر را دارند. در این کپسول ها چشم اندازی خارق العاده از شهر خواهید داشت و می توانید برای خود رستورانی شخصی هم تدارک ببینید. ارتفاع این چرخ و فلک ۱۶۵ متر و ورودی آن ۴۰ دلار است.

چرخ فلک فلایر

پل  آسمان [email protected] Duxon

وقتی ساخت این پل به اتمام رسید ادعا شد که بلندترین ساختمان HDB  در سنگاپور و حتی تنها HDB ای در جهان است که به بازدید کنندگان اجازه می دهد که تا پشت بام ببرند.ارتفاع پل ۱۵۶ متر و هزینه ورودی آن ۵ دلار است. این برج زیبا در منطقه تجاری مرکزی شهر قرار دارد.

پل آسمان

برج ببر آسمان

این برج که در گذشته بنام برج آسمان کارلسبرگ معروف بوده بزرگ ترین برج دیده بانی متحرک در سنگاپور است. در جزیره سنتوسا به دور از سواحل سنگاپور بر روی نوک قله ای قرار دارد که ارتفاع کلی برج را ۱۳۴ متر بالاتر از سطح دریا می کند.

برج ببر آسمان

پل مواج هندرسون

هندرسون پلی به طول ۲۷۴ متر است که بر روی خیابان قرار دارد و ارتفاع آن از سطح زمین ۳۶ متر می باشد . این پارک که “فبر مونت” و “پارک تپه ای تلوک بلنگاه” را بهم وصل می کند، بعنوان بزرگترین پل پیاده رو درسنگاپور شناخته می شود.  پل، شکلی مواج دارد و از ۷ میله فولاد منحنی شکل مواج تشکیل شده است. میله های منحنی شکل آلاچیق هایی را ایجاد کرده اند که در آن ها برای نشستن افراد، صندلی هایی قرار داده شده است؛ چوب هایی که برای ساخت کف این پل استفاده شده چوب های خاص آسیای شرقی هستند.

پل هندرسون

تپه بوکیت تیماه

تنها ارتفاع طبیعی در این لیست، تپه های بوکیت تیماه است  که ماجراجویان می توانند بجای بالا رفتن از آسانسورهای ساختمان های این شهر از آن ها بالا روند . بوکیت تیماه در کنار مرکز جزیره اصلی سنگاپور قرار دارد . ارتفاع این تپه ۱۶۳٫۶۳ متر است و بلندترین نقطه در سنگاپور است. در این تپه برای کوهنوردی امکاناتی قرار داده شده که رسیدن به بالای آنرا آسان کرده است. برای این کوهنوردی کفش ورزشی و بطری آب همراه داشته باشید که برای رسیدن با آن بالا ۲ ساعت زمان نیاز است.

تپه بوکیت تیماه

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور

با اینکه قرار گرفتن این مرکز خرید در این لیست کمی عجیب است اما باید بدانید که این مرکز پارکی در پشت بام خود دارد که در طبقه چهارم آن است و چندان ارتفاع زیادی ندارد . این پارک از ساختاری محصر بفرد برخوردار است  و با  ۹۷۰۰۰ متر مربع مساحت شامل زمین چمن، درختان بامبو، پارک بازی کودکان و حوض می باشد وهمه این ها در پشت بام بزرگ ترین مرکز خرید سنگاپور قرار گرفته اند. وقتی خورشید در حال غروب است شما می توانید زوج هایی را بر روی پله های این پارک ببینید که از  آسمان زیبای نارنجی و نسیم خنک دریا لذت می برند.

منبع:hubpages.com

اوقات فراغت خود را در فرانسه بگذرانید + ویدئو
اوقات فراغت خود را در فرانسه بگذرانید + ویدئو
۸   مقصد ایتالیایی که باید پیش از مرگ دید
۸   مقصد ایتالیایی که باید پیش از مرگ دید
لیوس، روستایی سنگی در دزفول
لیوس، روستایی سنگی در دزفول
این کلیسا در پراگ از استخوان ساخته شده است!
این کلیسا در پراگ از استخوان ساخته شده است!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code