بلیط هواپیما

مقاصدی برای خانواده های ماجراجو

ایده هایی برای ماجراجویی خانوادگی در گوشه و کنار جهان

آیا دوست دارید برنامه ای کاملا متفاوت برای سفر بعدی خود داشته باشید؟ با ایده هایی که به شما ارائه می دهیم، می توانید به همراه خانواده تان از شهر و دیار خود عازم جهانگردی و ماجراجویی در گوشه و کنار جهان شده و خاطرات خوبی را با یکدیگر سهیم شوید. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
۱۰ ماجراجویی جذاب پیش از مرگ
باید آدم نترسی باشید تا چنین سفرهایی بروید!
travel to south africa

آفریقای جنوبی

دیدن حیوانات وحشی در زیستگاه های خود برای بیشتر مردم ، حد بالایی از ماجراجویی بسیار عالی محسوب می شود. پارک ملی کروگر (Kruger National Park) در آفریقای جنوبی به ویژه برای کودکان بسیار جالب است زیرا در این محل احتمال دیدن حیوانات مختلف از فاصله نسبتا نزدیک وجود داشته و شما می توانید در بخش های جنوبی این پارک تردد کنید. در این پارک همچنین لژهای ویژه اقامت خانواده ها وجود دارد که دارای استخر بوده و هر وقت که احساس کنید نیاز به خنک شدن دارید تنها باید به داخل آب شیرجه بزنید.

travel to japan

ژاپن

برای عاشقان روبات ها، گیمرها و عاشقان بازی های کامپیوتری و افراد عاشق فناوری های جدید مانند نوجوانان، سفر به ژاپن یعنی تحقق یک رویا. به این سفر خود کمی تعقیب و گریز فکری نیز اضافه کرده و مانگا و انیمه را با هم کشف کنید، از بناها و عبادتگاه های باستانی دیدن کرده و زمانی که خسته شدید و همه افراد خانواده نیاز به تمدد قوا داشتند به پارک ملی ، جزایر زیبا و سواحل ژاپن بروید. این سفر می تواند حتی افرادی از اعضای خانواده را که به ماجراجویی علاقه مند نیستند را هم وسوسه کند.

elephant in siri lanka

سریلانکا

سریلانکا کشوری است بین فیل ها، قطارها، بناهای باستانی، سواحل زیبا، قلعه های نظامی و پارک های طبیعی که بخشی از شبه قاره هند محسوب شده و جاذبه های فراوانی برای همه افراد خانواده فراهم می کند. از این گذشته، سریلانکا با آغوش باز از کودکان پذیرایی کرده و با کمی برنامه ریزی برای ماجراجویی می توان تجربه ای ارزشمند برای همه اعضای خانواده رقم زد.

travel to malaysia

مالزی

خواه هدف شما دیدن سواحل زیبا باشد یا سفر به جنگل یا گشت و گذار در یک شهر دوستدار و مناسب کودکان، گشت و گذار در مالزی ایده خوبی برای معرفی جنوب شرق آسیا به فرزندان تان است. ترکیب فرهنگ ها در این کشور موجبات رضایت همه خانواده را فراهم می کند، معماری سبک دوره استعمار، مراکز خرید و غذاهای غربی و محیطی سرزنده و شلوغ و گرما و طعم های مختلف در این کشور شما را غرق در خود خواهد کرد.

travel to washington

واشنگتن دی سی، ایالات متحده آمریکا

گشت و گذار در مشهورترین شهر جهان خود به اندازه کافی هیجان انگیز بوده و در این شهر شما می توانید از موزه جهانی جاسوسی (espionage) دیدن کرده و از  آثار تاریخی مانند یادمان آبراهام لینکلن در کنار موزه های متعدد بازدید کنید. در این شهر تفریحات مختلفی مانند رفتن با آسانسورهای ویژه به بالای برج های مشهور و قایق سواری در حوزه آبگیر رودخانه تیدال (Tidal Basin) وجود دارد.

سنگ های عجیب این دره مدام راه می روند!
سنگ های عجیب این دره مدام راه می روند!
هیاهوی مردگان را در برج خاموشان یزد بشنوید!
هیاهوی مردگان را در برج خاموشان یزد بشنوید!
در اولین موزه ی زیر آب اروپا چه می گذرد
در اولین موزه ی زیر آب اروپا چه می گذرد
برای قدم زدن روی باغی معلق آماده شوید!
برای قدم زدن روی باغی معلق آماده شوید!