alexaa

نگران هزینه های سفر نباشید

روش هایی برای پول در آوردن در هنگام سفر

برای مسافرت به چقدر پول نیاز دارید؟ من تخمین زدم که یک مسافرت یک ساله به دور جهان روزانه به طور متوسط ۵۰ دلار هزینه دارد برای بسیاری از مردم فکر کردن به اینکه هزاران دلار پول پس انداز کنند تا به سفر بروند فکر بسیار ترسناکی است . خواندن مقاله هایی که در آن ها راه های چگونه پس انداز کردن پول را به شما یاد می دهند تا با آن سفر کنید معمولا دلسرد کننده است. اگر آنقدری که دلتان می خواهد پول برای سفر ندارید به جای پس انداز پول بیشتر، به گزینه دیگری فکر کنید: کار کردن در هنگام سفر. کار کردن در خارج از کشور آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
آیا شما هم این ۲۰ اشتباه را در سفر مرتکب می شوید؟
انتشار ۳ نتیجه عجیب از تاثیر سفر بر سلامتی

کار کردن در خارج تجربه ای منحصربفرد و فوق العاده است، شما را در معرض تجربه های مختلفی قرار می دهد، باعث می شود زبان جدیدی یاد بگیرید و با مردم جدیدی ملاقات و دید جدیدی نسبت به جهان پیدا کنید، کار کردن در خارج تجربه ای است که فقط مردم کمی شانس داشتن آن را پیدا می کنند. پیدا کردن کار در خارج کاری غیر رسمی است فقط یادتان باشد که شما دنبال کار هستید نه «شغل» و انعطاف پذیری خود را حفظ کنید در این صورت به راحتی می توانید در هر جایی کار پیدا کنید. بیشتر صنایع و شرکت هایی که در سراسر جهان هستند مسافران را استخدام می کنند. می خواهیم بعضی از شغل هایی را که برای مسافران مناسب و آسان است و نیازی به تعهدات بلند مدت ندارد را به شما معرفی کنیم:

به دیگران انگلیسی یاد دهید

این شغل برای کسانی که انگلیسی زبان هستند آسانترین شغل ممکن است. درس دادن، شغلی است که در جهان زیاد پیدا می شود مخصوصا در کشورهای آسیای جنوب شرقی. این شغل پول خوبی دارد و ساعت کاری آن قابل تغییر است پس می تواند بهترین گزینه باشد. شاید بپرسید آن هایی که انگلیسی زبان نیستند چه کنند؟ خوب زبان خود را آموزش دهید می توانید از وبسایت هایی مثل i Talky استفاه کنید تا به دیگران زبان خودتان را یاد دهید، می توانید از هر جایی از جهان این کار را انجام دهید و احتیاج به مجوز خاصی ندارید.

به دیگران انگلیسی یاد دهید

کارهای فصلی انجام دهید

با فصل ها جلو بروید، در تفریحگاه های اسکی کار کنید، به عنوان راهنما در قایق و رستوران کار کنید گزینه های زیادی وجود دارد، در هر کشوری فصل های شلوغ گردشگری وجود دارد که آن کشور به شدت دنبال نیروی کار موقت می گردد.

کارهای فصلی انجام دهید

بر روی کشتی های کروز کار کنید

کار کردن در کشتی های کروز بهترین راه برای پول در آوردن و همزمان گشتن در نقاط مختلف جهان است.

از کودکان نگهداری کنید

عاشق بچه هایید؟ از یکی از آن ها مراقبت کنید. در این شغل معمولا هفتگی حقوق می گیرید و آخر هفته می توانید استراحت و تفریح کنید. وبسایت های رسمی زیاد و معتبری وجود دارد که فقط کافی است به آن ها سر بزنید تا سریع این شغل را پیدا کنید.

از کودکان نگهداری کنید

در رستوران کار کنید

شغل هایی مثل پیش خدمتی و گارسونی همیشه زیادند به ویژه در شهرهایی شلوغ و شهرهایی که مقاصد گردشگری هستند خوبی این شغل این است که می توانید هر وقت می خواهید غذاهای خوشمزه بخورید.

در رستوران کار کنید

منبع: nomadicmatt.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد