بلیط هواپیما

چرا به لندن برویم؟

دلایل سفر به لندن

لندن یکی از دیدنی ترین شهرهای توریستی جهان است که سالانه گردشگران زیادی را از گوشه و کنار دنیا به خود جذب می کند. مطمئنا شما هم با دیدن عکس های جذاب دیدنی های لندن عاشق این شهر تاریخی و بینظیر می شوید، می خواهیم از دلایل سفر به لندن بگوییم، الی گشت را همراهی کنید.

لندن

کافه های تاریخی

مطالب مرتبط:
تجربه ی شیرین کیک پزی در قلب لندن
قطار مرده ها در لندن + تصاویر

کافه های قدیمی لندن از جمله زیباترین ساختمان های شهر به شمار می روند، کافه هایی که بسیاری از آن ها ردی از ادبیات، شعر و رمان را بر چهره دارند و با دیدنشان یاد افرادی مثل شکسپیر، دیکنز و ساموئل جانسون می افتیم، این کافه ها به مانند آهن ربایی قوی این نویسنده های تشنه را به خود جذب می کردند و از پاتوق های همیشگی آن ها بودند.

کافه های تاریخی

قبرستان نانهد

با اینکه قبرستان از مکان های ترسناک و رعب انگیز است و شاید تنها گیاهان و جانوران بتوانند زندگی را در این محیط مرگ آور پیدا نماینداما هر آنچه که هست، قبرستان نانهد یکی از برگزیده ترین مکان های موجود در جنوب شرق لندن است.

کافه های پشت بامی

ساختمان های لندن هر روز بلندتر شده و رستوران و کافه های بسیار زیبایی بر روی پشت بام های آن بوجود آمده اند.

کافه های پشت بامی

شنا در استخرهای فضای باز

از «هامپستند پوندز» گرفته تا «بروکول لیودو»، لندن مجموعه ای عالی از استخرهای شنا در فضای باز به خود اختصاص داده است که اکثر آن ها در تمام طول سال باز هستند.

دوچرخه سواری در اطراف پارک المپیکی ولودروم

توجه لندن برای لیکرا می تواند در پارک المپیک ولودروم مشاهده شود. در این پارک، دوچرخه سواران ولودروم می توانند با یکدیگر به رقابت پرداخته و مدال طلای زیادی را برای تیم (GB) به دست آورند.

دوچرخه سواری

پیاده روی در مسیر ثمس

این مسیر ۱۸۴ مایل طول دارد. با این حال، بعضی از منظره های زیبای موجوددر لندن می توانند در ریچموند، پوتنی و سوسبنک یافت شوند.

تماشای مبارزه در تالار یورک

یورک هال یکی از مکان های شناخته شده در بریتانیا در سال ۱۹۲۹ است و هنوز هم صندلی های رینگینگ را برای رقابت در سال ۲۰۰۷ حفظ کرده است.

تالار یورک

قایق سواری در پارک های لندن

در طول تابستان، دریاچه های قایقرانی در بسیاری از پارک های لندن به روی مردم باز است. بزرگ ترین و شناخته شده ترین دریاچه سرپنتاین در پارک هاید واقع شده است، اما مکان های جایگزین در پارک رجنت، الکساندرا، و گرینویچ نیز یافت می شود.

ببینید انگلیسی ها چه غذاهایی می خورند؟
ببینید انگلیسی ها چه غذاهایی می خورند؟
معرفی فرودگاه بین المللی بیرمنگام انگلستان
معرفی فرودگاه بین المللی بیرمنگام انگلستان
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در انگلیس
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در انگلیس
خیابان های لندن در گذر زمان!
خیابان های لندن در گذر زمان!