بلیط هواپیما

چرا رستوران فایتون در باکو معروف است؟

رستوران فایتون در باکو (Fayton restaurant)

یکی از کارهایی که تجربه ی سفر به باکو را به یاد ماندنی تر می کند، رفتن به رستوران های متنوع و امتحان غذا های آذربایجانی است. در باکو رستوران های زیادی وجود دارد که انتخاب از بین آنها شاید کمی سخت باشد مخصوصا اگر آنجا را نشناسید. در اینجا می خواهیم رستوران فایتون در باکو را که یکی از بهترین رستوران های آن است، به شما معرفی کنیم. با الی گشت همراه باشد:

رستوران فایتون در باکو
مطالب مرتبط:
از باکو چه سوغاتی ای بخریم؟
سفر به باکو و نکاتی که باید بدانید

فایتون یکی از زیباترین و رنگارنگ ترین و البته معتبرترین رستوران های باکو است که در مرکز این شهر و در نزدیکی خانه ی اپرا قرار گرفته است. فضای داخلی این رستوارن کاملا به سبک و سیاق قوم های آذربایجان است که مشخصه های اصلی آن استفاده از سنگ های باستانی، وسایل قدیمی و عتیقه، فرش های رنگارنگ و  بقیه ی المان های سنتی آذربایجانی است.

این رستوران محیطی بسیار دنج و گرم دارد و می تواند تا ۲۰۰ مهمان را پذیرا باشد. یکی از خصوصیات رستوران فایتون در باکو که آن را از بقیه ی رستوران های این شهر متمایز می کند، وجود اتاق های VIP برای قرارهای کاری و ارتباطی خاص است.

رستوران فایتون باکو

سرویس دهی خوب این رستوارن زبانزد است، به محض اینکه وارد آن می شوید به دقیقه نرسیده که یکی از پیشخدمت ها سر می رسد و بعد از خوشامدگویی، منو را به شما تحویل می دهد. بعد از چند دقیقه، دوباره پیش شما آمده تا سفارش هایتان را دریافت کند. منوی این رستوران متنوع است و می توانید به راحتی از بین آن انتخاب کنید، با این وجود اگر غذاهای آذربایجانی را خیلی نشناسید، می توانید از او کمک بگیرید تا کمی راهنماییتان کند و یا یکی از غذاهای لذیذ منو را به پیشنهاد او سفارش دهید.

اگر در سفر به باکو به این رستوران رفتید، «کباب کلاسیک» و «سوپ قارچ»، خوشمزه ترین و لذیذترین غذای این منو است که پیشنهاد می کنیم حتما امتحان کنید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این رستوران این است که تمامی غذاهای داخل منو، طبق دستور پخت های قدیمی درست می شود. «پلو سبزی» و «دلمه در برگ» هم یکی دیگر از خاص ترین غذا های فایتون است و مطمئن باشید اگر یکبار آن را امتحان کنید، احتمال زیاد از آن برای شب و یا روز بعدتان هم سفارش دوباره می گیرید!

فایتون در باکو

قیمت غذاهای منو از ۱۴۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان برا ی سوپ شروع می شود و تا ۴۰ الی ۱۰۰ هزار تومان برای غذای اصلی ادامه دارد که خیلی هم زیاد نیست. اما اگر فکر می کنید که این رستوران گران است بد نیست به شما یک نکته را یادآور شویم، اینکه در این رستوران زیبا دقیقا غذایی را دریافت می کنید که منتظرش بوده اید!

هر هرفته در آخر هفته ها هم موسیقی زنده در این رستوران اجرا می شود.

مزایای رستوران: دسترسی عالی- غذای فوق العاده خوب- موسیقی زنده ی رایگان- محیط دنج- قیمت مناسب

معایب: نداشتن پنجره بدلیل قرارگیری در زیر زمین و وبسایت ناکارآمد برای رزرو آنلاین

چه زمانی برای سفر به باکو مناسب تر است؟
چه زمانی برای سفر به باکو مناسب تر است؟
بهترین هتل های باکو، از لوکس ترین تا ارزان ترین آن ها
بهترین هتل های باکو، از لوکس ترین تا ارزان ترین آن ها
مسجد بی بی هیبت در باکو
مسجد بی بی هیبت در باکو
مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸
مهمترین نمایشگاه های باکو در سال ۲۰۱۸