alexaa

چمدانی برای فصلی سرد

وسایلی که برای سفر در زمستان به آن ها نیاز دارید

بسیاری از افراد تصور می کنند سفررفتن فقط برای بهار و تابستان است. این افراد تجربه زیبایی های سفری زمستانی را از خودشان دریغ می کنند. برای اینکه سفری آرامش بخش و به یاد ماندنی را در زمستان تجربه کنید کافی ست چمدانتان را خوب بچینید.

الی گشت در اینجا نگاهی دارد به نکاتی که مسافران زمستانی باید به آن توجه داشته باشند:

مطالب مرتبط:
نکاتی در مورد چیدمان وسایل در کیف و چمدان
۶ نکته که هنگام خریدن ساک و چمدان باید در نظر بگیرید

pack for winter

لباس ها و وسایل اولیه

فرقی نمی کند که مقصد شما کجاست و چه زمانی سفر می کنید، برخی پوشاک و وسایل هستند که همیشه باید آنها را همراه داشته باشید. داروهای شخصی، عینک طبی و… از این دسته موارد هستند.

warm jacket

همراه داشتن کت یا کاپشن

اینکه بتوانید خودتان را با دمای محیط هماهنگ کنید بسیار مهم است. کت یا کاپشن مناسب بهترین گزینه است، زیرا در صورت رسیدن به یک فضای گرم به راحتی آن را در می آورید. کاپشن یا کتی را انتخاب کنید که ضد آب باشد و مجبور نباشید ژاکتی برای روزهای بارانی به بارهایتان اضافه کنید. این کاپشن یا کت را متناسب با سردترین مقصدتان انتخاب کنید و اگر مقصدتان خیلی سرد است سعی کنید کاپشنتان کمی برایتان بزرگ باشد تا بتوانید زیر آن لباس های بیشتری بپوسید.

colorful pants

لباس های مشکی

لباس های زمستانی عموما جاگیر هستند. پس باید حواستان باشد که چه لباس هایی را انتخاب میکنید. مشکی رنگی است که هم گرما را در خودش نگه می دارد و هم رنگ شیکی است که می توان آن را با همه رنگ ها سِت کرد. با برداشتن یک شلوار مشکی می توانید شلوارهای دیگرتان را فراموش کنید.

boot for winter

بوت به جای کفش های دیگر

در سفر همراه داشتن یک جفت کفش کافی ست. در فصل سرما انتخاب بوت به جای هر نوع کفش دیگری معقول تر است. بوت ها اغلب کفش های راحتی هستند که ساعت ها می توانید با آن ها راه بروید. از طرفی این کفش ها را میتوانید با هر لباسی بپوشید و مهم تر اینکه بوت پاهای شما را در برابر خیس شدن و سرما محفوظ نگه می دارد.

stretch pants

لباس های مخفی

شلوارهای استرج گرم را فراموش نکنید. این شلوارها را می توانید زیر شلوارهای جین و کتان معمولی بپوشید. شلوارها و زیرپوش های گرم به طرز باورنکردی شما را از سرما محفوظ نگه می دارند.

warm Socks

جوراب فراموش نشود

بوت ها به تنهایی از پس گرم کردن پاهاش شما بر نمی آیند، پس جوراب را فراموش نکنید. جوراب های زمستانی زخیم هستند و جای زیادی اشغال می کنند. پیشنهاد می کنیم به جای برداشتن جوراب زمستانی چند جفت جوراب تابستانی بردارید.

Warm Accessories

لباس های جانبی گرم

یک مسافر زمستانی نباید دستکش، کلاه، شالگردن را فراموش کند. انتخاب شال و کلاه پشمی و گرم هم را خوشتیپ ترتان می کند و هم سرما را از شما دور می کند. این وسایل را می توانید توی فضاهای خالی چمدانتان جا بدهید.

winter sunglasses

حواستان به چشم ها و پوستتان باشد

سرما پوست را خشک می کند و آفتاب زمستانی آن را می سوزاند، پس لوسیون، کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده تان را همراه داشته باشید. انعکاس نور خورشید روی برف ها هم به چشم آسیب می زند، پس عینک آفتابی مناسب را فراموش نکنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد