بلیط هواپیما

کافه ای با فرودگاه اختصاصی!

کافه ایزلا ننا در پورتو ریکو

تاخیر های زیاد، انتظار های طولانی و افزایش محدودیت های سفری، بیشتر افراد را از حضور در فرودگاه ها گریزان می کنند. ولی در جزیره ی بهشتی و کوچک ویکس در پورتو ریکو، قضیه کمی فرق می کند. فرودگاه این جزیره یکی از محبوب ترین نقاط شهر برای جمع شدن افراد و وقت گذرانی است. افراد زیادی هر روز به کافه رستوران «ایزلا ننا» در فرودگاه ویکس پورتو ریکو می آیند تا از غذاهای خوشمزه و جو صمیمی آن نهایت لذت را ببرند. با الی گشت همراه باشید تا با یکی از شلوغ ترین کافه های این جزیره یعنی کافه ایزلا ننا آشنا شوید.

کافه ایزلا
مطالب مرتبط
بهترین کافه های کوالالامپور
۶ رستورانی که قبل از مرگ باید امتحان کنید

کافه ی ایزلا ننا (Isla Nena)، یک کافه رستوران روباز است که در پارکینگ فرودگاه جزیره ویکس در پورتو ریکو قرار گرفته است. کافه ی ایزلا ننا از محل های محبوب این جزیره برای وقت گذرانی و بحث و تبادل های عصرانه، در کنار یک وعده غذای دلچسب است.

فرودگاه

صاحب این رستوران «لیمن تارکوفسکی» (Lyman Tarkowski) است که ۲۰ سال پیش برای اولین بار به این جزیره سفر کرد. تارکوفسکی در ابتدا به عنوان یک توریست وارد ویکس شد، اما عاشق فضای آرام، مناظر نفس گیر و حس و حال آرامش بخش این جزیره شد و در نتیجه تصمیم گرفت در این جزیره زندگی کند.

جزیره ویکس

قبل از اداره ی کافه ی ایزلا ننا، تارکوفسکی چندین کافه و رستوران دیگر را اداره کرد و از تجربیاتش برای رونق دادن به این کافه ی دور افتاده استفاده کرد. قبل از این که او صاحب این کافه بشود ایزلا ننا ۴ صاحب دیگر داشت. بیشتر افراد جزیره معتقد بودند که تارکوفسکی، از پس اداره ی این کافه و رونق دادنش بر نمی آید.

او با اضافه کردن تلویزیون و آیتم های دیگر و تغییراتی که در فضا و منوی این کافه ایجاد کرد، توانست ایزلا ننا را رونق بدهد و آن را به  یک کافه ی موفق تبدیل کند. تارکوفسکی، ساعات کاری این کافه را به ۱۲ ساعت (از ۷ صبح تا ۷ عصر ۷ روز هفته) افزایش داد.

کافه ایزلا ننا

علاوه بر همبرگر، ساندویچ، رول و سالاد، مشتریان هر روز می توانند سفارش صبحانه بدهند. همین مورد، در جزیره ای که بیشتر رستوران ها خدمات شبانه ارایه می کردند، باعث شد تا ایزلا ننا منحصر به فرد و پر طرفدار بشود. جالب است بدانید یکی از پر طرفدار ترین غذاهای منوی این کافه رستوران، غذایی کاملا متفاوت با ذائقه ی جزیره ای، یعنی دامپلینگ چینی یا جیائوزی است.

غذای کافه

این غذا توسط همسر لیمن،شولیان، که در سال ۲۰۱۳ از چین به این جزیره مهاجرت کرد، تهیه می شود. از آنجایی که غذاهای شرقی و چینی در این جزیره زیاد پیدا نمی شوند، محلی ها برای امتحان کردن چنین طعم هایی به این کافه می آیند.

وقتی تلویزیون این رستوران برنامه ی جالب و سرگرم کننده ای نداشته باشد، شوخی ها و حاضر جوابی های لیمان و شولیان فضا را صمیمی و لذت بخش می کند. کافه ی ایزلا ننا بیشتر از این که یک کافه یا رستوران باشد، یک محیط صمیمی، راحت و دوستانه است که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

کافه
هنگام عبور از این پل ها وحشت خواهید کرد! + تصویر
هنگام عبور از این پل ها وحشت خواهید کرد! + تصویر
راهنمای سفر به پاناما
راهنمای سفر به پاناما
همه چیز در مورد فرهنگ مردم کانادا (قسمت دوم)
همه چیز در مورد فرهنگ مردم کانادا (قسمت دوم)
راز هایی نهفته و تاریخچه ای جالب ازمجسمه آزادی
راز هایی نهفته و تاریخچه ای جالب ازمجسمه آزادی