alexaa

کتاب‌ لونلی پلنت، راهنمای دقیق سفرهای کم هزینه

در سفر به کشورهای خارجی، دست لونلی پلنت را محکم بگیرید

اگر تصمیم سفر به یکی از کشورهای خارجی را دارید، واضح است برای گشت‌و‌گذار در مقصدتان، نیاز به اطلاعات کامل و یا یک راهنما دارید تا بتوانید از زمانی که در دست دارید، بهترین استفاده را کنید.

بسیاری از ما قبل از سفرمان شروع به گرفتن اطلاعات از افرادی می‌کنیم که قبلا به آنجا رفته‌اند و یا با جستجو در گوگل اطلاعاتی به دست می‌آوریم که درست و غلط بودنش را هم نمی‌دانیم. باید بگوییم این کارها فایده چندانی ندارد تا وقتی کتاب‌های لونلی پلنت در دنیا حرف اول را می‌زنند. لونلی پلنت یا سیاره تنها، مجموعه کتاب‌هایی هستند که توسط شرکتی به همین اسم در ملبورن استرالیا با هدف سفرهای اقتصادی به چاپ می‌رسند و سالانه میلیون‌ها نسخه از آنها توسط گردشگران خریداری می‌شود. انتشارات معتبر لونلی پلنت یکی از حرفه‌ای‌ترین انتشارات در زمینه تولید کتاب‌های مسافرتی است.

مطالب مرتبط:
اپلیکیشن های سفری
کتاب‌های راهنمای سفر در عصر دیجیتال
استفاده گردشگران از کتاب های لونلی پلنت

چیزی که این کتاب‌ها را در مقایسه با سایر کتاب‌های مسافرتی متمایز کرده؛ کامل، دقیق و مورد اعتماد بودن آنهاست. در همین ایران خودمان بارها شده توریستی را دیده‌اید که سر در کتابی مشغول جستجوست، شک نکنید این کتاب همان لونلی پلنت معروف است. لونلی پلنت با صدها عنوان مختلف درباره بسیاری از کشورهای دنیا به چاپ رسیده و با مطالعه آن تمام آنچه که باید از مقصدتان بدانید، نصیبتان می‌شود.

مثلا تصور کنید قصد سفر به تایلند را دارید، با خواندن کتاب لونلی پلنت کشور تایلند شما از فرهنگ، وضعیت اقتصادی، قوانین کشور، محدودیت‌ها، نقشه‌ها و مسیرها، رستوران‌ها، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، سیستم حمل و نقل با کرایه‌ها، جاذبه‌های دیدنی و طبیعی شهرها همراه با زمان بندی و هزینه‌های ورودی و خروجی، شیوه زندگی مردم، آداب و رسوم و … مطلع می‌شوید که همه‌ی اینها در مورد کشورهای دیگر هم صدق می‌کند.

لونلی پلنت

لونلی پلنت برنامه‌ی سفر خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد و از آنجائیکه اقتصادی به سفر نگاه می‌کند، خیال جیب‌تان را از گزینه‌های پیشنهادی آن راحت کنید.
اما بگذارید کمی از اصول کاری لونلی پلنت با شما حرف بزنیم. کارشناسان مختلفی از طرف انتشارات لونلی پلنت به گوشه و کنار اکثر کشورها سفر می‌کنند و از هتل‌ها، رستوران‌ها، جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، مسیرها و … شروع به گرفتن عکس و اطلاعات کرده و کیفیت آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. این افراد با همصحبتی و سرو کله زدن با مردم شهری و روستایی با فرهنگ و شرایط روز جامعه مقصد جزئیات خوبی را به دست می‌آورند.

لونلی پلنت پاریس
لونلی پلنت ایتالیا
لونلی پلنت ایران
لونلی پلنت تایلند

حالا تا حد زیادی با کتاب لونلی پلنت آشنا شدید. شاید تنها می‌خواهید سفر کنید و اهل ماجراجویی هستید و یا قصد همسفری با خانواده را دارید. فرقی نمی‌کند، لونلی پلنت راهنمای شماست! دست او را بگیرید و بدون نگرانی به او اعتماد کنید. دنبال یک هتل ارزان و با کیفیت هستید؟ برای رسیدن به جاذبه مورد نظرتان مسیر و راهنمای مترو را نمی‌دانید و شاید هم برای پیدا کردن یک رستوران بومی سردرگم شدید، کتاب‌تان را باز کنید و به حرف‌هایش گوش دهید. از آنجایی که این کتاب‌ها هر سال با نسخه جدید به چاپ می‌رسند و ممکن است با تغییراتی همراه باشند، پیشنهاد می‌کنیم آخرین نسخه چاپی آن را خریداری کنید. کتاب‌های لونلی پلنت اکثرا در کتاب فروش‌های معتبر و فرودگاه ‎ها برای فروش در دسترس شما هستند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد