با این گجت ها پروازی راحت تر را تجربه کنید

گجت های پروازی

تکنولوژی روز به روز حتی دقیقه به دقیقه در حال پیشرفت است و هر روز گجت هایی به ما معرفی می شوند که به ما کمک می کنند تا بتوانیم زندگی راحت تری داشته باشیم، این گجت ها هم انواع و اقسام دارند از گجت هایی برای تماس راحت گرفته تا گجت هایی که کمک می کنند تا راحت بخوابیم و… . در این نوشتار الی گشت می خواهیم گجت های پروازی را معرفی کنیم، گجت هایی که کمک می کنند تا بتوانیم در هنگام سفر با هواپیما سفر راحت تری داشته باشیم و استرس کم تری را تجربه کنیم.

بالشت چشمی

به عکس پایین نگاه کنید، به نظر شما این شخص چشم هایش را با بانداژ بسته است؟ آیا چشم هایش درد می کند؟ نه، این در واقع یک بالشت چشمی است! بله درست است برخلاف تصور ما بالشت ها فقط برای قسمت سر نیستند و امروزه پای بالشت های چشمی هم به میان آمده است! اما این بالشت ها دقیقا چه کاربردی دارند و چطور به ما کمک می کنند؟ در واقع این وسیله یکی از گجت های پروازی ایده آل برای افراد بد خواب و یا حساس است، افرادی که به نور حساسند و نیاز دارند تا حتما محیط تاریک باشد که خوابشان ببرد. جالب است بدانید که این بالشت دو کاره است یعنی نه تنها محیط را برای شما تاریک می کند بلکه در قسمتی از آن که روی گوش ها قرار می گیرد صدای محیط هم گرفته می شود. قیمت این گجت ۲۰ دلار است و تا سال آینده به بازار عرضه ی کلی می شود.

بالشت چشمی

گهواره ی صورت

مطالب مرتبط:
بهترین اپلیکیشن های ثبت سفرنامه
بهترین اپلیکیشن های سفری در سال ۲۰۱۷

این نوشتار پر است از اسامی عجیب و غریبی که مطمئنا تا به حال به گوشتان هم نخورده، اول که بالشت چشمی حالا هم گهواره ی صورت! شاید فکر کنید که خرید و داشتن چنین گجتی خنده دار است اما واقعیت این است که در پروازهای طولانی بسیار به کارتان خواهد آمد. گهواره ی صورت از دیگر گجت های پروازی است که امسال به بازار عرضه خواهد شد و در واقع یک وسیله ی فومی  انعطاف پذیر است که زیر صورت قرار می گیرد تا در مواقعی که خوابتان می برد و گردنتان ناخودآگاه کج می شود دچار آسیب نشوید و سرتان را نگه دارد هنوز قیمت این گجت مشخص نشده است.

گهواره ی صورت

بالشت استریش

استریش بالشتی است که می توانید آن را روی سرتان بگذارید! مطمئنا با سر کردن این بالشت احساس می کنید که شبیه فضایی ها شده اید و همه ی نگاه را به خود جلب کرده اید، که درست هم فکر کرده اید! اما شعار مخترعان این بالشت این است: خوابی سریع و راحت در همه جا. این بالشت از ورود نور جلوگیری می کند و در قسمت های دهان و بینی محفظه ای دارد تا بتوانید نفس بکشید، شاید این بالشت را بتوان در دسته ی گجت های پروازی عجیب قرار داد.

بالشت استریش

حریم خصوصی با باند کشی

در بازی های دوران بچگی در دنیای کودکانه مان همیشه دوست داشتیم تا محیط کوچک خود را داشته باشیم و در آن باز کنیم و گاهی هم دیگران را به دنیای خیالی مان دعوت کیم و با اسباب بازی هایمان از آن ها پذیرایی کنیم، حالا گجتی اختراع شده است که شما را دقیقا یاد همان دوران می اندازد و یکی دیگر از گجت های پروازی که در واقع به شما کمک می کند تا در هواپیما بتوانید چه در موقع خواب و چه حتی در هنگام غذا خوردن حریم خصوصی تان را حفظ کنید آن هم به وسیله ی یک باند که در اطراف سرتان قرار می گیرد! این باند ارتجاعی دو حلقه ی پلاستیکی دارد که به شما کمک می کنید تا بتوانید عرض باند را به مقدار دلخواهتان تنظیم کنید و کاملا با دیگر مسافران هواپیما قطع ارتباط کنید و یا نیمه ارتباطی با آن ها داشته باشید.

گجت های پروازی | باند کشی

هدفون بت بند

از دیگر گجت های پروازی که در این جا معرفی می کنیم، هدفون بت بند است که به موبایلتان متصل می شود و به کمک آن می توانید به موزیک گوش کنید و در عین حال می توانید به تماس هایتان خیلی راحت پاسخ بدهید. در این وسیله امواج صوتی از طریق ۳ باند به گوش شما می رسد که فرکانسی برابر ۳۰۰ تا ۱۹۰۰ هرتز دارد و از این که ۳ باند در این هدفون وجود دارد در نتیجه صدا خیلی واضح تر از هدفون های دیگر است.

هدفون بت بند

عینک ریتایمر

یکی از شایع ترین پدیده های که برای افرادی که زیاد سفر می کنند به وجود می آید جت لگ است که در واقع یک عکس العمل طبیعی به تغییر مناطق زمانی است و باعث بدخلقی، احساس عضب، ناراحتی، خواب آلودگی و … می شود و در افرادی که زیاد سفر می کنند این پدیده بیشتر اتفاق می افتد. حالا گجتی اختراع شده است که با این پدیده مقابله می کند این گجت در واقع نوعی عینک به نام عینک ریتایمر است  به بدن شما کمک می کند تا بتوانید خودتان را با منطقه ی زمانی جدید تطبیق دهد و علائم جت لگ را حذف کند و این کار را از طریق تنظیم نور محیط انجام می دهد تا چشمتان کم کم به نور عادت کند. این عینک ها بسیار بزرگ هستند و و در داخل قابشان باتری قابل شارژ دارند و می توان این عینک ها را با یو اس بی هم شارژ کرد.

عینک ریتایمر

کت همه کاره

یکی از بهترین گجت های پروازی ارائه شده گجت کت پرواز است این کت ۱۴ جیب بسیار عمیق دارد که به مسافران کمک می کند تا بتوانند حدود ۱۵ کیلو وسیله ی مختلف را داخل آن بگذارند و با خود حمل کنند و احتمالا این کت را از روی کارتون کارآگاه گجت ساخته اند که همه چیز را از چکش گرفته تا لیوان در جیب های خود می گذاشت! احتمالا فکر می کنید که این کت به انداه ای سنگین می شود که دیگر نمی توانید درست راه برید و درست شبیه یک چمدان زنده می شوید!

کت همه کاره | گجت های پروازی

اما علیرغم ظاهر حجیمی که دارد وزن خیلی بالایی ندارد تصورش را بکنید که در جیب های جادار این کت می توایند همه چیز را جا دهید از یک لپ تاپ ۱۳ اینچی گرفته تا دو جفت کفش و…!

منبع: telegraph.co.uk

وایبر؛ رفته رفته شبیه تر به فیس بوک
وایبر؛ رفته رفته شبیه تر به فیس بوک
تجهیزات سفر: کوچک ترین کابل شارژ USB
تجهیزات سفر: کوچک ترین کابل شارژ USB
یک پروتز به کمک حافظه می آید!
یک پروتز به کمک حافظه می آید!
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code