بلیط هواپیما

گذراندن تعطیلات در لندن مثل لندنی ها!

سفر به لندن

این پست هم اختصاص به یکی دیگر از سری پست های «گذراندن تعطیلات در …» در الی گشت دارد. در ۲ قسمت قبلی از این سری پست ها راجع به شهر لیسبون پرتغال صحبت کردیم که می توانید به لینک روبرو مراجعه کنید (گذراندن تعطیلات در لیسبون مثل لیسبونی ها!). در این نوشتار می خواهیم راجع به شهر لندن صحبت کنیم و این کلانشهر را از دید یکی از افراد بومی آن بگردیم. با ما همراه باشید:

شهر لندن

۱- لطفا خودتان و شهری که در آن زندگی می کنید را معرفی کنید

مطالب مرتبط:
برجی در لندن که کلاغ ها از آن محافظت می کنند!
۸ مکان زیبا در لندن برای لذت بردن از بهار

اسم من Emily است و برای یکی از مجلات گردشگری انگلستان کار می کنم. خانه ی من در بیرون از شهر لندن قرار دارد و هر روز برای رفتن به محل کارم به لندن رفت و آمد دارم. چیزی که من درباره ی لندن دوست دارم سرزنده بودن آن است. اگر بخواهید برای خرید به این شهر بیایید می توانید به غرب آن بروید و تمام برندهای گران را پیدا کنید. اگر هم نه می توانید با توجه به مودتان به هر گوشه ی آن بروید و چیزی که دوست دارید را پیدا کنید.

خیابان های لندن

۲- بهترین مکان برای صرف صبحانه کجاست؟

اگر در جنوب لندن باشید کافه ی Rosy Lea در ویمبلدون یک انتخاب عالی است که به خاطر املت های محلی ای که درست می کند مشهور است. اگر دنبال جای خاص تری باشید می توانید سری بهThe Breakfast Club که هم دکوراسیون فوق العاده ای دارد و هم منوی صبحانه ی آن عالی است، بزنید. My Old Dutch هم محیط دنجی دارد و پنکیک های آن مشهور است.

The Breakfast Club در لندن

۳- بهترین مکان برای صرف شام کجاست؟

پیشنهاد من، Meat Mission است چون در این رستوران هم غذاهای مخصوص گیاهخواران وجود دارد و هم غذاهای مخصوص گوشتخواران. اگر هم دنبال غذاهای ایتالیایی باشید، پیشنهاد من رستوران Pizza Express است که غذاهایی با قیمت مناسب هم سرو می کند.

رستوران Meat Mission

۴- سه جاذبه ی برتر لندن کدام ها هستند؟

لندن شهر بزرگی است و جذابیت های بسیار زیادی دارد اما از نظر من ۳ جاذبه ی برتر این شهر عبارتند از چشم لندن (London Eye)، موزه ی طبیعی تاریخ (Natural history museum) و پارک هاید (Hyde Park). در چشم لندن، منطره ی فوق العاده ای رو به رودخانه ی Thames وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید. پارک هاید هم یک پارک وسیع است که در دریاچه ی آن می توانید قایق سواری کنید، فواره ی یادگاری پرنسس دایانا را ببینید و یا به رستورانی که در آن هست بروید.

چشم لندن

۵- یک جای خوب را برای سفری یک روزه به اطراف لندن معرفی کنید.

مناطق بزرگ و کوچک زیادی هستند که نزدیک به لندن اند و می توانید سفری یک روزه به آنها داشته باشید اما پیشنهاد من استون هنج Stonehenge است. بنای یادبودی متعلق به ماقبل تاریخ که از سنگ های عظیم ایستاده ای تشکیل شده است. این بنا، شناخته شده ترین بنای ماقبل تاریخ در سرتاسر اروپا و یکی از عجایب دنیاست که هنوز دانشمندان نتوانسته اند متوجه شوند سنگ هایی به این سنگینی که به یک تن و یا بیشتر می رسد، در آن دوارن چطور جابه جا شده و به این صورت در این محل گذاشته شده اند.

استون هنج
عکس استون هنج
خوشمزه فروشی های لندن
خوشمزه فروشی های لندن
دانشگاه های انگلستان در میان دانشگاه های برتر جهان
دانشگاه های انگلستان در میان دانشگاه های برتر جهان
ظهور یک فرضیه ی جدید درباره ی بنای عجیب استون هنج
ظهور یک فرضیه ی جدید درباره ی بنای عجیب استون هنج
معرفی فرودگاه بین المللی بیرمنگام انگلستان
معرفی فرودگاه بین المللی بیرمنگام انگلستان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code