۸ مکان زیبا در لندن برای لذت بردن از بهار

زمستان تمام شده و بهار آمده است. درست است که لندن کلان شهری بزرگ است اما فضای سبز زیادی دارد که می توانید آنجا در میان گل ها قدم بزنید و غرق در تماشای طبیعت شوید. از باغ گیاه شناسی گرفته تا پارک های پنهان شهر، در داخل همه این پارک ها می توانید بهاری زیبا را از نزدیک ببیند. می خواهیم بهترین جاذبه های لندن برای لذت بردن از بهار را معرفی کنیم، در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
حقایقی جالب درباره تاور بریج لندن
آنچه که باید قبل از سفر به لندن بدانیم

۱٫ برای دیدن گل های زعفران به طبیعت ویمبلدون کامن (Wimbeldon Common) بروید

در جنوب غرب لندن، ۴۶۰ هکتار فضای باز به نام ویمبلدون هست به قسمتی از این فضا ویمبلدون کامن می گویند. گونه های گیاهای و جانوری زیادی در این پارک عمومی زندگی  می کنند. در پارک کانیزارو که بخشی از ویمبلدون کامن است زمین هایی از زعفران های بنفش را پیدا خواهید کرد که نشان می دهند بهار آمده است.

گل های زعفران

۲٫ در بین نرگس های زرد پارک سنت جیمز قدم برنید

نرگس های زرد و نارنجی دوست داشتنی را در این بهار در خیلی از پارک های لندن می توانید پیدا کنید اما شاید نرگس های پارک سنت جیمز از همه جا زیباتر باشد. مدت بیشتری را در این پارک قدم بزنید و از دیدن این گل های آفتابی خندان لذت ببرید.

۳٫ گل های بهاری را در باغ گیاه شناسی کیو ببینید

«کیو گاردنز» باغ گیاه شناسی ای است که در جنوب غربی لندن قرار دارد و زیستگاه بزرگ ترین و متنوع ترین مجموعه های گیاهی جهان است به همین دلیل وقتی در بهار به این باغ می روید انتظار داشته باشید که گل های زیادی در آن ببینید. بعد از اینکه در قسمتی از این پارک گل های زعفران را دیدید در سمتی دیگر درخشش گل های دیگر چشم های شما را می گیرد.

باغ گیاه شناسی کیو

۴٫ از شکوفه های گیلاس ریجنتز پارک عکس بگیرید

ریجنتز پارک با مساحت ۱۷۰ هکتار یک پارک سلطنتی درشمال غربی لندن است. اگر می خواهید مزه شکوفه های گیلاس معروف ژاپن را در لندن بجشید به ریجنتز پارک بروید، در آنجا تعدادی از درخت های گیلاس در کنار هم قرار دارند که در اوایل فصل بهار شکوفه های صورتی رنگ زیبایی می دهند.

۵٫  به کانال ریجنتز بروید و بچه اردک ها و بچه قوهای آنجا را تماشا کنید

کانال ریجنتز به طول ۱۳٫۸ کیلومتر در بخش شمالی لندن مرکزی قرار دارد. در این کانال در بین پاک های آنجل و ویکتوریا بچه قو ها و اردک هایی را می بینید که در آب شنا و بازی می کنند.

کانال ریجنتز

۶٫ در باغ جنگلی ایزابلا پلنتیشن گل های سنبل ببینید

ایزابلا پلنتیشن باغ جنگلی در پارک ریچموند در جنوب غربی لندن است. ایزابلا پلنتیشن زیستگاه صدها گل کمیاب است و در فصل بهار فرشی از گل های سنبل در بین درختان کشیده می شود.

۷٫ در پارک ملی کملی استریت مرغ ماهی خوار ببینید

خیلی از مردم لندن درباره پارک ملی کملی استریت چیزی نشنیده اند اما در این باغ که در کنار کانال ریجنتز قرار دارد بعد از زمستان مرغ های ماهی خوار زیادی دیده می شوند.

۸٫ باغچه کاخ سلطنتی همپتون را ببینید

کاخ همپتون از کاخ های زمان «هنری هشتم» است. در باغ این کاخ سبزیجات و میوه ها در فصل بهار شروع به رشد می کنند اگر تا این کاخ آمده اید بازدید از باغ «پراوی» را فراموش نکنید، آنجا در بهار پر از شکوفه های رنگارنگ است.

منبع: theculturetrip.com

رودخانه ای که هیچ کس از آن زنده بیرون نمی آید!
رودخانه ای که هیچ کس از آن زنده بیرون نمی آید!
موزه بریتانیا، محل نگهداری منشور حقوق بشر کوروش
موزه بریتانیا، محل نگهداری منشور حقوق بشر کوروش
گشت و گذار در لندن + ویدئو
گشت و گذار در لندن + ویدئو
لندن، شهری که دوباره ساخته شد و دوباره باید دید
لندن، شهری که دوباره ساخته شد و دوباره باید دید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code