در گوا ارزان خرید کنید و دست پر برگردید

 معرفی مراکز خرید ارزان در گوا

بسیاری از افراد تصور می کنند سفر به گوا، به لذت بردن از سواحل و خوردن غذاهای خوشمزه گوایی محدود می شود، اما در سفر به گوا مهمانی ها و خرید کردن را فراموش نکنید. همه مسافران دوست دارد چیزهایی را از مقصدشان به یادگار به خانه ببرند، از طرفی شما حتما می خواهید از سوسیس های معروف گوا، شیرینی های گوایی، ماهی های خشک و  باقی خوراکی های خوشمزه گوا بخرید. از طرفی در مغازه های گوا می توانید لباس ها و زیورآلاتی را با قیمت مناسب تهیه کنید. با الی گشت همراه باشید و با برخی از مکان هایی که در گوا می توانید با قیمت مناسب خرید کنید آشنا شوید:

مطالب مرتبط:
سفر به گوا و خوراکی هایی که نباید از دست داد
به گوا سفر کنید، حتا اگر سنگ از آسمان بارید!
flea market baga

بازار دست فروشان باگا و آناجونا

برای تجربه خرید به سبک گوایی حتما از این بازار دیدن کنید. در این بازار انواع و اقسام وسایل فانتزی را پیدا می کنید؛ وسایلی مانند کیف، دستمال گردن، جواهرات، لباس و جنس های جذاب دیگر. در این بازار غرفه های مواد غذایی متنوع، رستوران هایی هم وجود دارد. اجرای موزیک زنده به خریدتان از این بازار حس و حال بهتری می بخشد.

Anjuna's Wednesday Flea Market

چهارشنبه بازار دست فروشان آناجونا

این بازار دقیقا در کنار ساحل آنجونا برپا شده است و ترکیبی از مغازه های کشمیری، گجراتی و تبتی است. غرفه های این بازار پوشاک و لوازمی را که مخصوص ساکنان خارجی گوا  است ارائه می دهد. در بازار دست فروشان همه چیز پیدا می شود.

chapora fish market

بازار ماهی چاپورا

دهکده ماهیگیران در اسکله رودخانه چاپورا واقع شده است و ماهیگیران در بازار ماهی آن صیدهای روزانه شان را می فروشند. در این بازار می توانید صدف، خرچنگ دریایی، میگو و انواع ماهی ها را پیدا کنید. در بازار ماهی چاپورا ماهیگیران فراوانی وجود دارند که صید های تازه و رنگارنگشان را با قیمت مناسب به فروش می رسانند. اگر از عاشقان ماهی و غذاهای دریایی هستید، شک نکنید که در سفر به گوا باید از این بازار دیدن کنید.

tibetan markets

بازار تبتی

همان طور که از اسم این بازار پیداست، بازار تبتی یکی از بازارهایی است که فروشندگان تبتی آن را برپا کرده اند. در غرفه های این بازار سوغاتی های گوا، تولیدات سنگی، جواهرات، مروارید، عکس، وسایل خانه و بسیاری از چیزهای دیگر پیدا می شود. بازار تبتی از اکتبر تا ماه مه برپاست. قیمت های مناسب این بازار اغواکننده اند. خریدکردن از این بازار تبتی را به گردشگران توصیه می کنیم.

margao market

بازار مارگائو

بزرگترین بازار گوا در قلب مارگائو قرار گرفته است. این بازار بهترین گزینه برای خرید ماهی، شیرینی های گوایی، بادام هندی و باقی خوراکی های محلی است. در این بازار معروف گوا غرفه هایی برای فروش کفش، لباس، ادویه، ترشی های محلی و صنایع دستی وجود دارد.

mapusas friday market

جمعه بازار ماپوسا

این بازار بیشتر شبیه بازار کشاوزان است و کشاورزان گوایی محصولات محلی شان را در این بازار به فروش می رسانند. قیمت ها در این بازار ارزان و محصولات بسیار تازه هستند. ماهی خشک، سوسیس و باقی خوراکی هایی که مخصوص گوا هستند را می توانید در این بازار با بهترین کیفیت پیدا کنید. در این بازار علاوه بر محصولات کشاورزی و خوراکی های دیگر لباس و روسری و زیروآلات هم پیدا می شود.

به طور کلی گوا را کشوری گران می دانند، اما اگر بدانید کجا غذا بخورید و اقامت کنید می توانید سفری نه چندان گران را تجربه کنید. خرید کردن از این بازارها برای شما به عنوان گردشگران بصرفه است، ضمن اینکه با خرید از دستفروشان این بازارها به محلی هایی که برای گذران زندگی شان کار می کنند، کمک خواهید کرد

شهر وارنا را با همه ی زیبایی هایش بشناسید (قسمت دوم)
راهنمای سفر به نجف
راهنمای سفر به لوکزامبورگ
با این تفریحات از سفرتان به ایتالیا لذت ببرید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code