با یک کلیک تمام فرانسه را بگردید!

شهرهای جذاب فرانسه

بیشتر مردم وقتی به فرانسه فکر می کنند فورا به یاد پاریس می افتند و بیشتر اوقات پاریس تنها شهری است که از آن بازدید می کنند. مطمئنا پاریس اولین شهر فرانسه است که باید از آن بازدید کنید اما زیبایی واقعی و فرهنگ یک کشور گاهی در خارج ازشهرهای بزرگ بهتر پیدا می شود. اگر خواستید دوباره برای تعطیلات به فرانسه بروید به شما پیشنهاد می دهیم که اتومبیلی کرایه کرده و شهرهای اطراف پاریس را نیز ببینید. با الی گشت همراه باشید می خواهیم دیگر شهرهای جذاب پاریس را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
هیجان ورزش های کوهستانی در فرانسه
هر گوشه ای از فرانسه شما را متحیر خواهد کرد

شهر نیس

نیس شهری حیرت آور در قسمت جنوبی فرانسه است و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در این کشور می باشد. این شهر مرکز و بزرگ ترین استراحتگاه خط ساحلی کوت دازور است و در کنار آب های گرم دریای مدیترانه قرار دارد. شهر نیس برای بازدیدکنندگان، مراکز تاریخی و امکانات تفریحی بسیاری دارد. این شهر مکانی عالی برای گذراندن تعطیلات خوب و مجلل است. بالا رفتن از تپه های قلعه ای، گردش در خیابان های شهر قدیمی و لذت بردن از آب های گرم دریای مدیترانه بخشی از تفریحات این شهر است.

شهر نیس

شهر کن

کن شهر فستیوال کنار دریا، از دیگر شهرهای زیبا در خط ساحلی کوت دازور است. از ویژگی های خاص این شهر درختان پالم و قایق های تفریحی مجلل آن است که در بندر لنگر زده اند. این شهر دارای محیطی زیبا و متنوع، سواحل و گردشگاه های کنار آب است که تعطیلاتی رویایی را برای بازدید کنندگان به همراه دارد. کن که در گذشته شهری برای ماهیگیری بود اکنون به شهری مدرن با هتل های مجلل تبدیل شده است.

شهر کن

شهر لیون

لیون پایتخت ناحیه رون-آلپ و مرکز صنعتی مهم می باشد و به دلیل مکان ایده آل خود از قطب های مهم حمل و نقل است. لیون تعدادی غیر قابل باور مناظر منحصر بفرد دارد که گردشگران را از سراسر جهان جذب این شهر می کند.

شهر لیون

شهر بوردو

کمتر کسی می داند که شهر تاریخی بوردو بعد از پاریس بیشترین تعداد ساختمان های حفاظت شده در فرانسه را دارد و قسمت قدیمی شهر قبلا در لیست میراث جهانی یونسکو نوشته شده است . این شهر بزرگ ترین میدان های اروپا و جاذبه های حیرت انگیزی مثل کلیسای سنت میشل، کلیسای جامع، درب کبود، پل سنگی را برای بازدید دارد.

شهر بوردو

شهر آنتیب

شهر آنتیب مرکز صنعت عطر است. پیاده روی در قسمت تاریخی این شهر با دیوارهای قرون وسطایی و خیابان های زیبای باریک خود تجربه ای لذت بخش برای تاریخ دوستان است. اگر می خواهید به چند شهر از خط ساحلی کوت دازور سر بزنید و می خواهید از جمعیت و شلوغی هم خبری نباشد شهر آنتیب می تواند بهترین انتخاب باشد. در این شهر ساحل، بندر و قایق های مجلل خواهید دید و می توانید در پارک تفریحی مارین لند در حالی که از مشاهده دولفین، کوسه و شیرهای دریایی لذت می برید به استراحت بپردازید.

شهر آنتیب

شهر لیل

شهر لیل در بخش شمالی پاریس، در کنار مرز بلژیک قرار دارد و محل تولد رئیس جمهمور پیشین فرانسه، “شارل دو گل” می باشد. بهترین جاذبه های گردشگری لیل در میدان مرکزی حیرت آور این شهر قرار دارد، اگر به این شهر آمدید حتما از موزه آن دیدن کنید .

 

شهر لیل
لذت بازدید از طبیعت بکر نیوزیلند را از دست ندهید + ویدئو
آبشار شلماش در سردشت، منطقه ای بکر برای فرار از گرمای تابستان
رستورانی که غذا را به جای بشقاب در آیپد سرو می کند!
فعالیت های جذاب گردشگری در قبرس شمالی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code