بلیط هواپیما

۳ روز در دبی چه کنیم؟ کجا برویم؟

سفری سه روزه به دبی

گردشگران زیادی هستند که دوست دارند سفری به دبی داشته باشند و شهر «ترین ها» را از نزدیک ببینند. دبی همیشه در حال اضافه کردن به جاذبه های خلاقانه اش است تا تعداد گردشگران خود را بیشتر و بیشتر کند. معمولا گردشگران سفرهای ۳ تا ۴ روزه به دبی ترتیب می دهند و این خوب است که بتوانید این سه روز را به گونه ای برنامه ریزی کنید که جاذبه های معروف این شهر را از دست ندهید. الی گشت را هماهی کنید تا بگوییم در سه روز سفر به دبی چه کار کنید و از کدام جاذبه ها دیدن کنید.

دبی

روز اول

مطالب مرتبط:
دبی اولین هتل دنیا با جنگل استوایی را می سازد
در این شهربازی های دبی زبانتان بند می آید!

پارک آبی آتلانتیس: در این پارک تفریح و هیجان در انتظارتان است. هر روز می توانید از ساعت ۱۰ صبح تا حوالی غروب به این پارک بروید و در بالای سرسره ۲۷ متری در حالی که مشغول تماشای کوسه هایی هستید که شما را احاطه کرده اند به نهایت شور و هیجان برسید.

پارک آبی آتلانتیس

رستوران نوبو (Nobu): در این رستوران غذایی متفاوت را امتحان می کنید، غذایی که از ترکیب آشپزی ژاپنی و عربی درست شده و مطمئنا مزه و طعمش برایتان جالب است. به غیر از عطر و طعم خوشایند غذا، طراحی جذاب سالن رستوران، غذا خوردن را برایتان لذت بخش تر می کند.

رستوران نوبو

آکواریوم لاست چمبرز (Lost Chambers): در این آکواریوم در تونلی شیشه ای قدم می زنید و در اطراف خود انواع جانوران دریایی مثل ماهی پیرانا، خرچنگ، اسب آبی و … می بینید.

آکواریوم لاست چمبرز

ساحل ناسیمی (Nasimi): این ساحل در مقابل ساحل هتل آتلانتیس قرار دارد. بر روی مبل هایی راحت می نشینید، غذا سفارش می دهید و محو تماشای خلیج فارس می شوید.

ساحل ناسیمی

روز دوم

آکواریوم دبی: اینجا یکی از بزرگ ترین آکواریوم های جهان است، آکواریومی با ۱۰ میلیون لیتر آب که حدود ۳۳ هزار موجود دریایی در آن زندگی می کنند. برای بازدید از این آکواریوم از ساعت ۱۰ صبح تا نیمه شب می توانید به طبقه سوم فروشگاه بزرگ دبی بروید و در تونلی ۴۸ متری انواع جانوران آبزی رنگارنگ را تماشا کنید.

آکواریوم دبی

دبی مال: خودتان را برای یک خرید و مغازه گردی طولانی آماده کنید اینجا آنقدر بزرگ است که هر چه بگردید تمام نمی شود! دبی مال در پایین برج خلیفه قرار دارد و در آن می توانید از میان ۱۲۰۰ فروشگاه اجناسی از برندهای معتبر و معروف جهانی را پیدا کنید.

دبی مال

برج خلیفه: برای رسیدن به بالاترین نقطه بلندترین ساختمان دنیا باید سوار آسانسور شوید و ۴۵۰ متر بالا بروید و با چشم اندازی تماشایی از بیابان و دریا روبرو شوید. می توانید از تلسکوپی دیجیتالی دیدن کنید که سفر در زمان را برایتان شبیه سازی می کند.

برج خلیفه

آبنمای دبی: در این آبنما آب تا ارتفاع ۱۵۰ متری بالا می رود و با صدای موسیقی و نورپردازی به حرکت در می آید و نمایشی زیبا را به وجود می آورد.

آبنما

بازی های کودکانه در کیدزانیا (kidzania): می توانید کودکان خود را به این مجموعه ببرید تا یک روز دنیای کودکانه خود را مثل آدم بزرگ ها بگذرانند و هر شغلی که دوست دارند را تجربه کنند.

کیدزانیا

روز سوم

رستوران اسپانیایی: برای غذا خوردن در این رستوران به مرکز خرید هتل کمپینسکی بروید و خوشمزه ترین غذاهای اسپانیایی را سفارش دهید.

جملات پرکاربرد اسپانیایی در رستوران

بخش پنگوئن ها در پیست اسکی دبی: حالا که تا دبی آمده اید فرصت را از دست ندهید و حتما پنگوئن های دوست داشتنی را از نزدیک ببینید. با دیدن این پنگوئن ها در پیست اسکی مطمئا از اینکه در شهر گرم و کویری ای مثل دبی می توانید پنگوئن ببینید تعجب می کنید.

بخش پنگوئن ها در پیست اسکی دبی

گردش در جمیرا: در اینجا می توانید سنت و مدرنتیه را در کنار هم ببینید. در جمیرا دو هتل هست که در عین لوکس بودن به شیوه ای سنتی طراحی شده اند و دیدن از آن ها برایتان جالب خواهد بود. برای غذا خوردن می توانید از میان ۴۴ رستوران بهترین آن ها را انتخاب کنید. مدتی را در بازار گشت و گذار کنید و ساعتی را هم به تماشای تئاتر مشغول شوید.

گردش در جمیرا
گشتی در هتل های ۵ ستاره دبی
گشتی در هتل های ۵ ستاره دبی
مسجد جمیرا، یکی از مهمترین نمادهای دبی
مسجد جمیرا، یکی از مهمترین نمادهای دبی
آشنایی با بهترین رستوران های منطقه جمیرا در دبی
آشنایی با بهترین رستوران های منطقه جمیرا در دبی
معرفی هتل لندمارک ریکا دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل لندمارک ریکا دبی | ۴ ستاره