بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
گرگان, همه فرودگاه ها
کیش, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما گرگان به کیش

بلیط هواپیما گرگان به کیش

سوالات متداول

مدت زمان پرواز با بلیط هواپیما گرگان به کیش ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه است.
نحوه کنسل کردن و استرداد بلیط هواپیما گرگان به کیش در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. هر یک از این شرکت ها در ازای کسر مبلغی، هزینه پرداخت شده را به شما باز می گردانند. با توجه به قوانین هر ایرلاین نحوه کنسل کردن و بازگرداندن مبلغ پرداختی متفاوت می باشد. می توانید برای اطلاع از قوانین هر ایرلاین به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره تماس 0218540 بگیرید.
مقدار بار مجاز در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و در بیزنس کلاس 30 کیلو گرم است.
قیمت بلیط هواپیما گرگان به کیش با توجه به ایرلاین انتخابی مسافران متفاوت می باشد. با مراجعه به وب سایت الی گشت می توانید فهرست پرواز های موجود را به همراه قیمت آن ها مشاهده کنیم.
قیمت بلیط هواپیما گرگان به کیش با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.