بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
گرگان, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما گرگان به تهران

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما گرگان به تهران

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط گرگان به تهران

سوالات متداول

به صورت میانگین مدت پرواز گرگان به تهران یک ساعت و ۲۰ دقیقه است.
نحوه کنسل کردن و استرداد بلیط هواپیما گرگان به تهران در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. هر یک از این شرکت ها در ازای کسر مبلغی، هزینه پرداخت شده را به شما باز می گردانند. با توجه به قوانین هر ایرلاین نحوه کنسل کردن و بازگرداندن مبلغ پرداختی متفاوت می باشد. می توانید برای اطلاع از قوانین هر ایرلاین به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره تماس 0218540 بگیرید.
مقدار بار مجاز در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و در بیزنس کلاس 30 کیلو گرم است.
قیمت بلیط هواپیما گرگان به تهران با توجه به ایرلاین انتخابی مسافران متفاوت می باشد. با مراجعه به وب سایت الی گشت می توانید فهرست پرواز های موجود را به همراه قیمت آن ها مشاهده کنیم.
قیمت بلیط هواپیما گرگان به تهران با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.