بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
کیش, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط هواپیما تهران به کیش

سوالات متداول

پیشنهاد ما برای خرید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما، رزرو پرواز از 3 الی تا 4 هفته پیش از سفر است. در این حالت زمان کافی برای بررسی و مقایسه پروازها از لحاظ قیمت و ساعت های پروازی برای شما فراهم می شود. دقت داشته باشید که بهترین ساعت های پروازی سریع تر به فروش می رسند. اما اگر قصد خرید بلیط ارزان را دارید، می توانید خرید بلیط هواپیما را به نزدیک ترین زمان به سفرتان موکول کنید.
در صورت خرید بلیط هواپیما سیستمی تهران به کیش، قیمت بلیط برای نوزاد 0 تا 2 سال معادل 10% قیمت بلیط یک بزرگسال محاسبه می شود. کودکان 2 الی 12 سال برای سوار شدن به هواپیما به صندلی نیاز دارند و قیمت بلیط برای این گروه معادل 50 الی 75% هزینه بلیط بزرگسالان است.
سن مسافر براساس تاریخ برگشت بلیط هواپیما محاسبه می شود. به این نحو که برای خردسال معادل 11 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت و برای نوزاد معادل 1 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت ملاک تعیین قیمت بلیط خواهد بود.
با خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به کیش الی گشت، نه تنها هزیه بیشتری پرداخت نمی کنید، بلکه به منظور تشویق شما برای خرید آنلاین تخفیف های متنوعی نیز روی قیمت بلیط ها لحاظ می شود.
تغییر نام مسافر پس از خرید بلیط به هیچ عنوان ممکن نیست. در صورت بروز چنین مشکلی مبلغی تحت عنوان جریمه برابر با قوانین استرداد از بلیط شما کسر می شود و باقی هزینه پرداخت می گردد. پس از این مرحله باید برای خرید بلیط به نام مسافر جدید اقدام نمائید.
در خرید اینترنتی پروازهای داخلی امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان ((چک ‌این)) انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
بهترین و ارزان ترین ایرلاین های که بلیط کیش را ارائه می دهند، ایران ایر، ساها، آتا، کاسپین، زاگرس و کیش ایر است. تمامی این ایرلاین ها پروازهای اکونومی که ارزان ترین کلاس پروازی است را دارند. البته دیگر ایرلاین های مانند چابهار، معراج و ماهان همگی دارای کلاس پروازی اکونومی هستند. قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش با توجه به فصل سفری هم تغییر می کند و این مورد را باید حتما به خاطر بسپارید. کیش ایر همان طور که در جدول پروازی الی گشت هم موجود است ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کیش را دارد که پروازهای آن از نوع اکونومی و چارتری است. برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش اگر ارزان بودن مدنظر شما است، زمان سفری بسیار مهم است. در پاییز و زمستان می توانید اوایل هفته را انتخاب کنید تا بلیط ارزان پرواز تهران به کیش تهیه کنید.
برای خرید بلیط چارتر تهران به کیش در الی گشت روی گزینه چارتر در قسمت راست صفحه، خرید بلیط هواپیما تهران به کیش کلیک کنید و با توجه به روز و تاریخ پرواز شما، تمام پروازهای چارتری ارائه می شود. با توجه به کلاس پروازی موردنظر بلیط چارتری از ایرلاینی که می خواهید می توانیم خریداری کنید. در بسیاری از مواقع پروازهای چارتری که از سوی ایرلاین ها تمام صندلی ها چارتر شده اند بهای کم تری نسبت به بلیط سیستمی دارند اما به هیچ عنوان قابل برگشت و استرداد نیستند. هم چنین بهای بلیط نوزاد و کودک و بزرگسال تفاوتی ندارد. در هنگام خرید بلیط به مزیت بلیط چارتری و محدودیت آن توجه کنید.
بر روی بلیط شما درج شده است که شما می توانید حدود ۲۰ کیلوگرم بار تحویل دهید و یک ساک دستی ۵ کیلوگرمی بدون هیچ گونه اشیا فلزی و شیشه ای وارد هواپیما کنید. اگر بخواهید بیشتر از ۲۰ کیلوگرم بار از چمدان ۱۱۵ سانتی تحویل دهید شما باید اضافه بار را خریداری کنید. هر ایرلاینی قیمت مختلفی برای اضافه بار خرید دارد و بر حسب هر یک کیلوگرم شما باید هزینه آن را پرداخت کنید. قیمت اضافه بار از ایرلاین های مختلف متفاوت است. اگر اضافه بار دارید زودتر از یک ساعت به فرودگاه بروید و از سوی ایرلاین مورد نظر اضافه خرید بار خود را انجام دهید. معمولا اضافه بار شما می تواند نهایت 40 الی 50 کیلوگرم باشد.
مسافت و زمان پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه است. البته باید یه خاطر داشته باشید این زمان برای مواقعی است که احتمال تغییرات ناگهانی آب و هوا نیست و خطوط پروازی و باند پروازی هم خلوت است. به طور مثال در نوروز به خاطر باند ترافیک پروازی بسیار شلوغ ممکن است مدت زمان پرواز کمی شاید بیشتر شود. هم چنین در تغییرات ناگهانی آب و هوا وزش باد شدید و باران و برف تاخیر در پرواز تهران به کیش به وجود می آید. البته تمامی ایرلاین ها سعی در کاهش تاخیر پروازی خود دارند. برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش می توانید ایرلاین هایی که کم ترین تاخیر پروازی دارند را جستجو کنید.
برای استرداد بلیط تهران کیش باید بلیط سیستمی را خریداری کرده باشید. از هر سامانه که بلیط را خریداری کرده باشید چنانچه سیستمی باشد گزینه استرداد بلیط وجود دارد. در الی گشت این گزینه برای تمام بلیط های سیستمی موجود است و با کد تاییدیه و روز پرواز درخواست کنسل بلیط خود را می دهید هر چه به زمان پرواز نزدیک باشد شما جریمه کنسلی بیشتری را پرداخت می کنید. پس از محاسبه جریمه کنسلی باقی وجه به حساب شما واریز می شود. برای خرید بلیط هواپیما تهران به کیش اگر میخواهید بلیط شما از نوع استردادی باشد باید بلیط سیستمی را خریداری کنید.