الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

سوالات شما

مدت زمان پرواز کیش به بندرعباس چقدر است؟

مدت زمان پرواز کیش به بندرعباس یک ساعت (1:00) است.

نحوه استرداد بلیط هواپیما کیش به بندرعباس چگونه است؟

فقط در بلیط های سیستمی شما می توانید، کنسلی داشته باشید. اگر خواستید سفر خود را کنسل کنید، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به آژانس مورد نظر که بلیط را خریداری کردید، باید اطلاع دهید و بعد از جریمه کنسلی باقی وجه بلیط تان به شما برگشته می شود. یادتان باشدکه نزدیک پرواز به طور مثال 2 الی 3 ساعت بیشترین جریمه کنسلی را دارد که برای مسافران به صرفه نیست و برای استرداد بلیط هواپیما کیش به بندرعباس به موارد ذکر شده دقت کنید.

مقدار بار مجاز در پرواز کیش به بندرعباس چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز کیش به بندرعباس20 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس چقدر است؟

به خاطر داشته باشید قیمت بلیط ها در کل بسته به نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید و چارتری و سیستمی بودن تفاوت دارد. سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس که انتخاب میکنید، بسیار مهم است و بلیط های هوایی با قیمت ها مختلفی وجود دارد. بلیط پرواز کیش به بندر عباس نیز در تعطیلات نوروزی و های سیزن افزایش قیمت خواهند داشت و به خاطر پر شدن سریع پروازها حتما از قبل بلیط هوایی خود را رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

تنها بلیط سیستمی این امکان را دارد که بلیط کودکان دو تا دوازده سال و نوزادان را جداگانه خریداری کنید که بهای آن ارزان تر از بزرگسالان است و مانند بلیط های بزرگسال با توجه به نوع کلاس پروازی (اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس) و نوع ایرلاینی که انتخاب میکنید متفاوت است. برای آگاهی دقیق بلیط ها میتوانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز کیش به بندرعباس را جست و جو کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس الی گشت

برای خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس در وب سایت الی گشت ابتدا جستجوی سرچ پروازی را انتخاب کنید و سپس کیش را به عنوان مبدا و شهر بندرعباس را به عنوان مقصد انتخاب کنید. تاریخ پرواز خود را مشخص کنید و بر روی گزینه سرچ کلیک کنید تا پروازهای مختلف کیش به بندرعباس از ایرلاین های مختلف مشاهده کنید و یکی از آن ها را خریداری نمایید.
اگر ساکن کیش و یا مسافری در کیش هستیدکه می خواهید به بزرگترین بندر ایران یعنی بندرعباس سفر کنید، می توانید گزینه ی سفر هوایی را انتخاب کنید که برای شما مقرون به صرفه است و با طی کردن پروازی یک ساعت به بندرگاه زیبا در کنار خلیج فارس برسید. بندرعباس از بنادر مهم خلیج همیشگی فارس ایران است که این شهر بندری جاذبه های بسیاری دارد و حدودا سه الی چهار روزی برای گشت در این شهر مهم تاریخی و طبیعی باید وقت بگذارید. از مراکز دیدنی بندر عباس که می توانید در برنامه خود بذارید معبد هندوها است که به آن بت گوران نیز می گویند، که 120 سال پیش توسط تجار هندی ساخته شده است، موزه خلیج فارس که آثار از باستان شناسی بندرعباس و آثار طبیعت گردی دارد، حمام گله داری، عمارت کلاه فرهنگی از دیگر آثار بینظیر تاریخی شهر بندرعباس است. با گشتی در بازار محلی بندرعباس نیز با انواع خوراکی و غذاهای جنوبی و صنایع دستی جنوبی آشنا می شوید پس حتما وقتی برای بازارگردی در برنامه سفری خود بذارید، این شهردارای رسم های مخصوص خودش هست که هم چنان انجام می شود و با یک پرس و جوی کوچک بعضی از رسومات چون مولود خوانی و صید مشتا را ببینید که هم چنان به صورت سنتی توسط مردم خونگرم بندرعباس اجرا می شود. شهرهای جنوبی ایران معمولا تا نیمه شب، شب نشینی دارند و شهر در شب ها بسیار زنده است که می توانید برخی از مراسم را آن ها را نیز ببنید. بندرعباس طبیعت های بینظیری چون چمشه آب گرم گنو، غار خرسین، آبشار تزرج و.... را دارد که حتما در آن گشتی داشته باشید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز کیش به بندرعباس

پروازها در کل در همه جا به دو دسته چارتری و سیستمی تقسیم بندی می شوند که باهم تفاوت دارند. بلیط های سیستمی بلیط های ارزانتری نسبت به سیستمی هستند اما قابلیت استراد ندارند و پس از کنسلی سفر، وجهی به شما تعلق نمیگیرد. بهای بلیط کودک و نوزاد با بزرگسال تفاوتی ندارد و یکی می باشد و از همین بسیاری از خانواده ها این نوع بلیط هوایی را انتخاب نمی کنند. بلیط های چارتی از سوی نمایندگی ایرلاین ها، بخشی و یا همه ی صندلی هواپیما فروخته می شوند و در اصطلاح رایج به آن بلیط های چارتری گفته میشود. برای خرید بلیط چارتری پرواز کیش به بندرعباس، در قسمت سرچ بلیط در سایت الی گشت گزینه ی چارتری را از قسمت راست صفحه وب انتخاب کنید و یادتان باشد تمام گزینه های خرید سفر هوایی در وب سایت الی گشت موجود است. با انتخاب گزینه چارتری سرچ تان محدود به پروازهای چارتری میشود و با توجه به ایرلاین مورد نظر یکی از بلیط ها را برای خود خریداری نمایید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز کیش به بندرعباس

پرواز لحظه آخری کیش به بندرعباس

بلیط های پرواز لحظه آخری از بلیط های ارزان به شمار می روند و برای آن دسته از مسافرانی که می خواهند کاهش هزینه های سفر داشته باشند بسیار گزینه ی مناسبی هست. در فصل های سفری که اصطلاحی های سیزن گفته می شود پیدا کردن بلیط های پرواز لحظه آخری سفری کمی سخت است و راحت به دست نمی آید. در پرواز لحظه آخری یکی یا چند صندلی باقی مانده در هواپیما که فروش نرفته است در ساعات نزدیک پرواز تخفیف قابل توجهی از سوی ایرلاین داده میشوند و از این رو بسیار به صرفه است. اگر میخواهید ارزان ترین بلیط کیش به بندر عباس را رزرو کنید در وب سایت الی گشت در قسمت سرچ پروازی گزینه ی پرواز لحظه آخری را کلیک کنید تا تمام بلیط های لحظه آخری کیش به بندرعباس را از ایرلاین های مختلف ببینید و یکی از آن ها را برای خود تهیه کنید.
پرواز لحظه آخری کیش به بندرعباس

پرواز سیستمی کیش به بندرعباس

نوع دیگر بلیط های هوایی بلیط های پرواز سیستمی هستند و در میان خانواده هایی که فرزند نوزاد و یا کودک خردسال دارند بسیار پرفروش هستند به خاطر اینکه بهای بلیط کودک (2 تا 12 سال) و نوزاد کمتر از بزرگسال است و خانواده ها می توانند کاهش هزینه ی سفر هوایی مناسبی داشته باشند. این بلیط ها مستقیم از خود نمایندگی ایرلاین ها به فروش می رود و تمام مسئولیت نیز به عهده ی خود آنها هست. بلیط های سیستمی قابل استرداد یا برگشت هستند و اگر خواستید سفر خود را کنسل کنید، حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به آژانس مورد نظر که بلیط را خریداری کردید، باید اطلاع دهید و بعد از جریمه کنسلی باقی وجه بلیط تان به شما برگشته می شود. برای خرید بلیط پرواز سیستمی کیش به بندرعباس حتما بر روی گزینه سیستمی در وب سایت الی گشت کلیک کنید تا سرچ جستجوی شما محدود به بلیط های سیستمی شود و سپس تمام پروازهای مختلف کیش به بندرعباس را در روزهای متفاوت را مشاهد کنید و با بررسی دقیق بلیط خود را رزرو کنید.
پرواز سیستمی کیش به بندرعباس

قیمت بلیط پرواز کیش به بندرعباس

به خاطر داشته باشید قیمت بلیط ها در کل بسته به نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید و چارتری و سیستمی بودن تفاوت دارد. سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس که انتخاب میکنید، بسیار مهم است و بلیط های هوایی با قیمت ها مختلفی وجود دارد. بلیط پرواز کیش به بندر عباس نیز در تعطیلات نوروزی و های سیزن افزایش قیمت خواهند داشت و به خاطر پر شدن سریع پروازها حتما از قبل بلیط هوایی خود را رزرو کنید.
قیمت بلیط پرواز کیش به بندرعباس

فرودگاه مبدا | کیش

فرودگاه جزیره کیش از قدیمترین فرودگاه های ایران فرودگاه های ایران محسوب می شود که از ابتدای کار خود هم پروازهای داخلی و هم پروازهای خارجی را داشته است. این فرودگاه به مقصدهایی مهمی در چند کشور همسایه حاشیه خلیج فارس و عمان در هفته پرواز مستقیم دارد و برای ساکنان جزیره کیش امتیاز خوبی محسوب می شود. برای پروازهای داخلی و خارجی چهار ترمینال در نظر گرفته شده که امکانات خوبی چون کافی شاپ های بزرگ، رستوران، خدمات بانکی، فضای سبز حیاط فرودگاه، غرفه های ماساژور، فروشگاه های صنایع دستی شهر کیش و..... را دارد. برای دسترسی به فرودگاه می توانید از تاکسی های سطح شهر، میدل باس و تاکسی های خود فرودگاه که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند، استفاده کنید.
فرودگاه مبدا | کیش

فرودگاه مقصد | بندرعباس

فرودگاه بندرعباس یکی از مهم ترین فرودگاه های ایران است که هم برای جابه جایی مسافران و هم به خاطر موقعیت بندرگاهی آن برای جا به جایی کالا استفاده می شود و از فرودگاه های گمرکی و باری نیز محسوب می شود و از این رو بسیار مهم است. فرودگاه بندر عباس خارج از شهر ساخته شده است و فاصله آن تا مرکز شهر بیست دقیقه هست برای دسترسی به فرودگاه نیز می توانید از خدمات تاکسیرانی موجود در شهر و فرودگاه استفاده کنید. فرودگاه دارای یک ترمینال هم برای پروازهای داخلی و هم برای پروازهای خارجی است. این فرودگاه خدمات خوبی چون رستوران، کافی شاپ، غرفه های فروش صنایع دستی، بخش اشیا گمشده، شعبه بانکی، کانتر و گیت های پروازی و..... را دارد.
فرودگاه مقصد | بندرعباس

ایرلاین های پرواز کیش به بندرعباس

ایرلاین های معروف پرواز کیش به بندر عباس ایران ایر، کیش ایر و آسمان هستند.
ایرلاین های پرواز کیش به بندرعباس

فاصله زمانی پرواز کیش به بندرعباس

مدت زمان پرواز کیش به بندرعباس یک ساعت (1:00) است.
فاصله زمانی پرواز کیش به بندرعباس

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما کیش به بندرعباس | اکونومی، بیزینس، فرست

در سفر هوایی سه نوع کلاس پروازی وجود دارد ارزان ترین آن اکونومی و گران ترین آن فرست کلاس است. اگر در سفرتان میخواهیدکاهش هزینه سفر هوایی داشته باشید و امکانات در طول پرواز برایتان آنچنان اهمیت ندارد پرواز اکونومی را انتخاب کنید در این نوع پرواز، صندلی ها بهم چسبیده اند و خطوط فاصله ی صندلی بسیار کم است. اگر پرواز طولانی دارید گزینه ی پرواز بیزینسی نیز مناسب است چرا که صندلی ها ازهم مجزا ساخته شده اند و در قسمت سر و پا قابلیت تنظیم دارد و به تخت نیز تبدیل می شود. در طول پرواز دو الی سه نمونه خوراکی و نوشیدنی موجود که یک نمونه را به دلخواه می توانید سرو کنید. پروازهای فرست کلاس گران ترین پروازها هستند بهترین هواپیما برای این سفر هوایی در نظر گرفته می شود صندلی ها با فاصله از هم ساخته شده اند و در طول پرواز نیز امکانات خوبی به مسافران داده می شود. برای خرید بلیط کیش به بندرعباس حتما به گزینه ی پروازی فرست کلاس، بیزینسی و اکونومی توجه داشته باشید.
انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما کیش به بندرعباس | اکونومی، بیزینس، فرست

قوانین حمل بار در پرواز کیش به بندرعباس

مقدار بار مجاز در پرواز کیش به بندرعباس 20 کیلوگرم است.
قوانین حمل بار در پرواز کیش به بندرعباس

کارت پرواز چیست؟

برای سفر هوایی کیش به بندر عباس باید کارت پرواز را مانند دیگر سفرهای هوایی دریافت کنید. برای این کار حداقل نیم ساعت قبل از پرواز باید کارت خود را تحویل بگیرید چون گیت سال انتظار پرواز 30 دقیقه مانده به پرواز هواپیما بسته می شود. شماره پرواز، شماره صندلی و نام و نام خانوادگی بر روی آن نوشته شده و بادتان باشدفقط با کارت پرواز می توانید وارد هواپیما شوید و بسیار مهم است.
کارت پرواز چیست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟

(CIP) سالنی انتظار پرواز فرودگاه به شمار می رود که مخصوص مسافرانی است که بلیط بیزینسی دارند و در این سالن کافی شاپ و رستوران بزرگ و فروشگاه قرار دارند که مسافران قبل از پرواز از آن استفاده کنند، همچنین می توانید از اینترنت رایگاندر آن نیز استفاده کنید. سالن های انتظار پرواز (VIP) فقط برای اشخاص مهم، مسئولین سیاسی کشورهاست که آسایش و امکانات امنیتی برای آن ها در نظرگرفته میشود و ورود افراد به آن اکیدا ممنوع است. فرودگاه کیش هر دو سالن های VIP و CIP را دارد.
خدمات VIP و CIP  فرودگاه چیست؟