بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
کیش, همه فرودگاه ها
اصفهان, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما کیش به اصفهان

بلیط هواپیما کیش به اصفهان

سوالات متداول

مدت زمان پرواز کیش به اصفهان یک ساعت و ربع است.
قوانین کنسل کردن و نحوه استرداد بلیط هواپیما در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. شما می توانید اگر به هر دلیلی سفر خود را کنسل کردید پس از کسر مقدار مشخصی از مبلغ پرداخت شده، هزینه بلیط را دریافت کنید. قوانین استرداد بلیط هواپیما در وب سایت الی گشت موجود است. شما می توانید با شماره 0218540 نیز تماس بگیرید و از بخش فروش وب سایت الی گشت، قوانین و نحوه استرداد بلیط هواپیما کیش به اصفهان را سؤال کنید.
مقدار بار مجاز در پرواز کیش به اصفهان با توجه به ایرلاین انتخاب شده متفاوت است؛ اما قوانین کلی ایرلاین های داخلی به این صورت است که میزان بار قابل حمل با توجه به کلاس پروازی اکونومی 20 کیلو گرم و بیزنس کلاس 30 کیلوگرم می باشد.
برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان می توانید به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و لیست تمام پرواز های موجود را با توجه به قیمت های تعیین شده مقایسه کرده و بلیط خود را رزرو کنید.
قیمت بلیط هواپیما کیش به اصفهان با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.