بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
کیش, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما کیش به تهران

بلیط هواپیما کیش به تهران

سوالات شما

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران برای کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

در صورت خرید بلیط هواپیما سیستمی کیش به تهران، قیمت بلیط برای نوزاد 0 تا 2 سال معادل 10% قیمت بلیط یک بزرگسال محاسبه می شود. کودکان 2 الی 12 سال برای سوار شدن به هواپیما به صندلی نیاز دارند و قیمت بلیط برای این گروه معادل 50 الی 75% هزینه بلیط بزرگسالان است.

سن مسافر خردسال چگونه محاسبه می شود؟

سن مسافر براساس تاریخ برگشت بلیط هواپیما محاسبه می شود. به این نحو که برای خردسال معادل 11 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت و برای نوزاد معادل 1 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت ملاک تعیین قیمت بلیط خواهد بود.

آیا برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به تهران هزینه بیشتری پرداخت می کنیم؟

با خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به تهران الی گشت، نه تنها هزیه بیشتری پرداخت نمی کنید، بلکه به منظور تشویق شما برای خرید آنلاین تخفیف های متنوعی نیز روی قیمت بلیط ها لحاظ می شود.

امکان کنسل کردن و استرداد وجه پس از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران وجود دارد؟

در پرواز های داخلی و بسته به ایرلانی که از آن بلیط را تهیه کرده اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می گردد. دقت داشته باشید در اغلب موارد، هر چه زمان استرداد به زمان پرواز نزدیک تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما عودت داده می شود.

امکان تغییر نام مسافر بعد از خرید بلیط هواپیما کیش به تهران وجود دارد؟

تغییر نام مسافر پس از خرید بلیط به هیچ عنوان ممکن نیست. در صورت بروز چنین مشکلی مبلغی تحت عنوان جریمه برابر با قوانین استرداد از بلیط شما کسر می شود و باقی هزینه پرداخت می گردد. پس از این مرحله باید برای خرید بلیط به نام مسافر جدید اقدام نمائید.

هنگام خرید اینترنتی امکان انتخاب صندلی وجود دارد؟

در خرید اینترنتی پروازهای داخلی امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان ((چک ‌این)) انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران چقدر است؟

اگر می خواهید قیمت دقیق بلیط هواپیما کیش به تهران را بدانید و از به روز ترین قیمت ها مطلع شوید کافی است وارد وب سایت الی گشت شوید و در قسمت سرچ بلیط کیش به تهران را انتخاب کنید. در این قسمت قیمت تمام ایرلاین هایی که پرواز کیش به تهران را انجام می‌دهند برای شما به نمایش در می آید و با یک سرچ ساده از تمامی قیمت ها مطلع می شوید. عامل مهم در تغییر قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران یکی فصل شلوغ سفری است و دیگری کلاس پروازی است. قیمت های بلیط چارتری و سیستمی هم باهم تفاوت دارند. در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران به عوامل مهم در تغییر قیمت از جمله کلاس پروازی و زمان خرید بلیط توجه داشته باشید.

مقدار باز مجاز در پرواز تهران به کیش چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز تهران به کیش و کیش به تهران یک چمدان ۲۰ کیلوگرمی است که ابعاد آن باید حدود ۱۱۵ سانتی متر باشد و هنگام گرفتن کارت پرواز به کانال ایرلاین مورد نظر بار خود را تحویل می دهید. اگر بار شما بیش از ۲۰ کیلوگرم باشد باید هزینه اضافه بار بپردازید. معمولا اگر می خواهید هزینه اضافه بار را بپردازید باید زودتر برای گرفتن کارت پرواز به فرودگاه بروید. هم چنین برای پرواز کیش به تهران جدا از چندان بیست کیلوگرمی شما می توانید یک ساک دستی ۵ کیلوگرمی را با خود داخل هواپیما ببرید. در ساک دستی شما نباید هیچ شی فلزی و شیشه ای باشد. چنانچه باشد در گیت دوم برای سالن پرواز ساک دستی شما برگشت می خورد. شی فلزی را باید از ساک دستی خود درآورید‌. وزن مقدار بار مجاز در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران روی بلیط درج شده است.

جریمه کنسلی (استرداد بلیط) هواپیما تهران کیش چقدر است؟

شما در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران اگر می خواهید بلیط قابلیت کنسلی را خریداری کنید باید بلیط شما سیستمی باشد. جریمه کنسلی بلیط هواپیما کیش به تهران از سوی ایرلاین های مختلف متفاوت است و هم چنین در زمان های سیزن به خاطر داشته باشید که جریمه کنسلی بیشتر است. اما در کل ۷۲ ساعت تا ۴۸ ساعت مانده به پرواز بیست درصد جریمه کنسلی، ۲۴ ساعت مانده به پرواز ۵۰ درصد جریمه کنسلی و سه ساعت مانده به پرواز ۷۰ درصد جریمه کنسلی را شامل می شود. این قوانین در های سیزن سفری کیش به تهران متفاوت است و جریمه کنسلی هم بیشتر است.

چگونه بلیط هواپیما ارزان تهران کیش را باید رزرو کنیم؟

در الی گشت امکان خرید بلیط هواپیما کیش به تهران به سادگی است. کافی شما خرید بلیط پرواز کیش به تهران را سرچ کنید در وب سایت الی گشت بخشی برای پروازهای ارزان کیش به تهران وجود دارد که روزانه به روز رسانی می شود و شما می توانید بلیط هواپیما ارزان کیش به تهران و تهران یه کیش را خریداری کنید. اگر خودتان هم در قسمت سرچ بلیط هواپیما را در الی گشت انجام می دهید کلاس پرواز اکونومی و پرواز چارتری کلیک کنید و سپس سرچ نهایی را انجام دهید و به راحتی بلیط پرواز ارزان کیش به تهران را خریداری کنید.

فاصله زمانی و سفر هوایی کیش به تهران چقدر است؟

فاصله زمانی و سفر هوایی کیش به تهران حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقه ( 1:45) است. البته این زمان به شرطی است که تغییرات ناگهانی آب و هوایی را شامل نشود و هم چنین در فصل شلوغ سفری که باند ترافیک پرواز بسیار شلوغ است نباشد. جدا از مدت زمان پرواز زمانی هم برای گرفتن کارت پرواز، انتظار در سالن پرواز برای سوار شدن هواپیما را در نظر بگیرید. مدت زمان پرواز در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران موجود است.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما کیش به تهران چه زمانی است؟

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما کیش به تهران اگر ارزان بودن مدنظر شما است از اردیبهشت تا آخر مهرماه است. در این زمان بلیط کیش به تهران به خصوص در فصل تابستان ارزان است. در پاییز و زمستان بهای بلیط کیش به تهران زمانی افزایش پیدا می کند که در تعطیلات باشد و چون جزیره کیش مقصد بسیاری از مسافرها هست در زمان پایان تعطیلات افزایش بلیط قیمت کیش به تهران است. در کل در نوروز هم افزایش قیمت بلیط کیش به تهران وجود دارد. اگر قصد سفر به تهران دارید پاییز و بهار بهترین زمان گردشگری این شهر به حساب می آید. در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به تهران به فصل سفری هم توجه کنید.

هزینه های سفر به کیش به چه صورت است؟

هزینه های سفر به کیش شامل هزینه ی حمل و نقل هوایی، اقامت در هتل، هزینه غذا، ورودیه های اماکن تاریخی و طبیعی، پرداخت هزینه های بلیط ورزش های دریایی چون پاراسل، جت اسکی، وایت برد، جایرو، شنا و ده ها مورد دیگر است که بنا به انتخاب خودتان می توانید هر کدام را انجام دهید. اگر برایتان کاهش هزینه ها مهم است می توانید مقاله "ارزان ترین هتل های کیش" را از الی گشت بخوانید و هریک را انتخاب کنید‌‌. برای هزینه حمل و نقل و خرید بلیط هواپیما کیش به تهران می توانید گزینه بلیط رفت و برگشت را انتخاب کنید که از دو بلیط یک طرفه ارزان تر است‌‌‌. هم چنین میتوانید خرید بلیط پرواز لحظه آخری کیش به تهران را داشته باشید‌ هزینههای سفر به کیش بسته به این دارد که چه نوع پروازی، چه نوع هتلی را انتخاب می کنید.