بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
کیش, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما کیش به تهران

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما کیش به تهران

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط کیش به تهران

سوالات متداول

پیشنهاد ما برای خرید بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما، رزرو پرواز از 3 الی تا 4 هفته پیش از سفر است. در این حالت زمان کافی برای بررسی و مقایسه پروازها از لحاظ قیمت و ساعت های پروازی برای شما فراهم می شود. دقت داشته باشید که بهترین ساعت های پروازی سریع تر به فروش می رسند. اما اگر قصد خرید بلیط ارزان را دارید، می توانید خرید بلیط هواپیما را به نزدیک ترین زمان به سفرتان موکول کنید.
عموما در پروازهای داخلی مقدار بار مجاز برای حمل 20 کیلوگرم است و بار بیش از مقدار شامل اضافه بار و پرداخت هزینه می شود. البته میزان بار مجاز در هر ایرلاین بر اساس کلاس پروازی متفاوت است. در پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس امکان حمل بار بیشتری برای مسافران وجود دارد.
در صورت خرید بلیط هواپیما سیستمی کیش به تهران، قیمت بلیط برای نوزاد 0 تا 2 سال معادل 10% قیمت بلیط یک بزرگسال محاسبه می شود. کودکان 2 الی 12 سال برای سوار شدن به هواپیما به صندلی نیاز دارند و قیمت بلیط برای این گروه معادل 50 الی 75% هزینه بلیط بزرگسالان است.
سن مسافر براساس تاریخ برگشت بلیط هواپیما محاسبه می شود. به این نحو که برای خردسال معادل 11 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت و برای نوزاد معادل 1 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت ملاک تعیین قیمت بلیط خواهد بود.
با خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش به تهران الی گشت، نه تنها هزیه بیشتری پرداخت نمی کنید، بلکه به منظور تشویق شما برای خرید آنلاین تخفیف های متنوعی نیز روی قیمت بلیط ها لحاظ می شود.
در پرواز های داخلی و بسته به ایرلانی که از آن بلیط را تهیه کرده اید مبلغی بین 20 تا 80 درصد از قیمت بلیط هواپیما به عنوان جریمه استرداد کسر می گردد. دقت داشته باشید در اغلب موارد، هر چه زمان استرداد به زمان پرواز نزدیک تر باشد، درصد کمتری از قیمت بلیط هواپیما عودت داده می شود.
تغییر نام مسافر پس از خرید بلیط به هیچ عنوان ممکن نیست. در صورت بروز چنین مشکلی مبلغی تحت عنوان جریمه برابر با قوانین استرداد از بلیط شما کسر می شود و باقی هزینه پرداخت می گردد. پس از این مرحله باید برای خرید بلیط به نام مسافر جدید اقدام نمائید.
در خرید اینترنتی پروازهای داخلی امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان ((چک ‌این)) انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.