بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
مارماریس, همه فرودگاه ها
...
...
تور مارماریس

تور مارماریس

سوالات متداول

خوشبختانه برای خرید تور مارماریس در ترکیه تنها نیاز به پاسپورت با اعتبار 7 ماه نیاز دارید. در صورتی که می خواهید بیش از 90 روز در این شهر اقامت داشته باشید، می بایست ویزای ترکیه بگیرد.
مارماریس از شهرهای توریستی ترکیه است که هر زمان که بخواهید می توانید به آن سفر کنید. برای خرید تور مارماریس می توان از چند روز قبل تا حداکثر یک ماه قبل اقدام نمود. هر چه زودتر خرید خود را انجام دهید، پیدا کردن قیمت مناسب راحت تر خواهد بود.
با خرید تور مارماریس از الی گشت می توانید ضمن مشخص کردن برنامه سفر توسط خودتان، از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
تعطیلات بهار و تابستان بهترین زمان برای سفر به مارماریس و لذت بردن از جاذبه های دیدنی این شهر است. در هوای آفتابی این دو فصل می توانید از جزیره کلئوپاترا گرفته تا آثار باستانی درون کوه ها به راحتی دیدن کنید.
بازارهای مارماریس بسیار دیدنی هستند. بازار کارسی (Carsi Market)، پنجشنبه بازار، نتسل مارینا (Netsel Marina) و مراکز خرید پوینت (Point Center) و تانساش (Tansaş shopping center) نام برخی از بازارهای مارماریس هستند.
موزه و قلعه مارماریس، ساحل ایچملر (Icmeler Beach)، جزیره کلئوپاترا (Cleopatra Island)، منطقه دالیان (Dalyan)، مقبره های صخره ای کاریان (Carian Rock Tombs)، کوه های اطراف شهر و فواره های رقصان (The Dancing Fountans) تعدادی از جاذبه های مارماریس هستند.