اطلاعات پرواز ایران به هند

پروازهای ایران به هند

از جمله کشورهایی که بسیاری از ایرانی ها برای مقاصد مختلف کاری و تفریحی به آن سفر می کنند، کشور هند است. آیا تا به حال به هند سفر کرده اید؟ آیا به این موضوع علاقه مند هستید که در زمینه ی اطلاعات پروازی ایران به هند بیشتر بدانید؟ آیا می دانید چگونه می توان به هند سفرکرد؟ در ادامه با ما در الی گشت تا به انتهای این مطلب همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پروازی ایران به هند را بررسی کنیم .

شرکت هواپیمایی ایران ایر
مطالب مرتبط:
نکاتی که باید برای کوله گردی در هند بدانید
سوغاتی هایی که سفر به هند را جذاب تر می کنند

برای پرواز به سمت کشور عجایب و رنگ ها، به صورت منظم و روتین پرواز های مستقیم از تهران به بمبئی وجود دارد. در حال حاضر  شرکت هواپیمائی  که این پرواز ها را انجام می دهد، شرکت  ایران ایر(Iran Air) به سمت مسیرهای بمبئی و دهلی پرواز ها را صورت می دهند. اطلاعات پرواز هر کدام از این شهر ها که تهران به مقصدشان ترک می شود، متفاوت است . در ادامه به تفکیک، اطلاعات مرتبط با این دو شهر را برای شما به همراه برخی اطلاعات تکمیلی ترمی آوریم. لطفا توجه داشته باشید که این اطلاعات در تاریخ ۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ به رشته ی تحریر در آمده است و برای دستیابی به آخرین و به روز ترین اطلاعات پرواز ایران به هند، به سایت الی گشت مراجعه فرمایید.

فرودگاه دهلی

تهران- دهلی: برای پرواز مستقیم به سمت دهلی می توانید بلیط خود را برای روز های شنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه رزرو و خریداری فرمایید. مدت زمانی که شما در پرواز هستید بدون احتساب پیش آمدن مشکلات احتسابی، ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه به طول می انجامد. پرواز شما در فرودگاه بین المللی دهلی که به آن فرودگاه ایندیرا گاندی(Indira Gandhi International Airport)، نیز می گویند، به زمین می نشیند.

جاذبه های دهلی

تهران- بمبئی: پرواز تهران به مقصد بمبئی در حال حاضر در روزهای سه شنبه و جمعه به صورت مستقیم صورت می پذیرد. پروازی که با آن ها پرواز به سمت بمبئی صورت می پذیرد، شرکت هواپیمایی ایران ایر است. مقدار زمانی که برای رسیدن به بمبئی به طول می انجامد بدون احتساب مشکلات احتمالی، ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه به طول می انجامد. پرواز شما به بمبئی در فرودگاه بین المللی بمبئی که به آن فرودگاه چاتراپاتی شیواجی (Chhatrapati Shivaji International Airport) نیز می گویند، به زمین می نشیند.

بمبئی

توجه داشته باشید که پرواز های هند معمولا با هواپیماهای ایر باس ۳۱۰ و ۳۴۰(Air Bus 310, 340)، انجام می شود.

جالب است بدانید که هم فرودگاه بین المللی بمبئی و هم فرودگاه بین المللی دهلی، هیچ کدام برای پذیرش هواپیماهای مختلف، محدودیت پهنای باند ندارند.

لازم به ذکر است که برای سفر به هند، پرواز های غیر مستقیم مختلفی نیز وجود دارد. به طور مثال می توانیم به پرواز غیر مستقیم تهران- دبی- بمبئی اشاره نمود. مدت زمانی که به طول می انجامد تا سفر شما در پرواز های غیر مستقیم به اتمام برسد، از قبل به صورت دقیق قابل پیش بینی نیست.

گوآ

برای رفتن به دیگر شهرهای هند، مخصوصا شهرها و مناطق تفریحی همچون گوآ می توانید از تورهای مختلف شرکت ها و آژانس های هواپیمایی معتبر استفاده کنید. تور نوروزی سال۹۷ هند الی گشت را دیده اید؟ برای نوروز سال ۱۳۹۷، الی گشت اقدام به برگزاری تور بمبئی_ گوآ نموده که با شرایط بسیار عالی و امکانات فوق العاده آن را برگزار می کند. به طور مثال پرواز شما برای تور بمبئی- گوآ به صورت چارتر می باشد. شما در این تور می توانید هم از جاذبه های مختلف و فوق العاده ی بمبئی دیدن کنید و هم به سواحل فوق العاده زیبای گوآ بروید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد