بلیط هواپیما

اقامت در هتل اشباح (بخش اول)

در هتل اشباح می توانید اقامت کنید؟!

از مونتانا تا اورگان گرفته تا مرزهای آلاسکا می ‌توان مناطق و مناظر بسیار زیادی را برای سفر و اقامت یافت. همزمان با فصل پاییز، جشن هالووین (یک جشن غربی که در آن شهر به شکل داستان ‌های ترسناک از جنس ارواح تزئین می ‌شود و کودکان با زدن ماسک و پوشیدن لباس ‌هایی خود را به شکل ارواح درآورده و با مراجعه به خانه افراد مختلف به سراغ گرفتن شیرینی از آن ‌ها می ‌روند) و داستان‌ های مربوط به هتل‌ های تاریخی جن‌ زده و مسافرخانه‌ های زیبا و پانسیون‌ های ارائه تخت خواب و صبحانه ‌ای که دارای تاریخچه ‌ای رنگین هستند، به میان می ‌آید. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از این مطلب بدانید.

مطالب مرتبط:
اقامت در هتل اشباح (بخش دوم)
اقامت در هتل اشباح (بخش سوم)
اقامت در هتل اشباح

به‌ این ‌ترتیب چندان غافلگیر کننده نیست که این مراکز با داستان‌ هایی از جنس اشباح همراه باشند. با این حساب بهتر است تا P.K.E سنج (دستگاه‌ هایی که در سری فیلم‌ های شکارچیان ارواح از آن ‌ها برای شناسایی ارواح استفاده می ‌کردند) خود را برداشته و به همراه تخیل خود در کنار آتش نشسته و با ما به پنج هتلی که گفته می‌ شود در آن‌ ها اشباح حضور دارند سفر کنید. این هتل ‌ها مقاصدی عالی برای تعطیلی ‌های آخر هفته هیجان ‌انگیز و ترسناک هستند.

هتل ملکه فیرمونت (Fairmont Empress) واقع در ویکتوریا، بریتیش کلمبیا

شهر ویکتوریا که نام خود را از ملکه ویکتوریا گرفته است، شهری سرشار از فرهنگ و معماری غنی اروپایی است. در این میان یکی از جواهرهای این سبک معماری را باید هتل ملکه فیرمونت دانست که بیشتر با نام ملکه شناخته می ‌شود. این هتل یکی از قدیمی ‌ترین و مشهورترین هتل ‌های شهر ویکتوریا است و در سال ۱۹۰۸ میلادی افتتاح شده است. این هتل اتاق ‌های ویژه بنگالی، یک‌بار مخصوص کوکتل با ساختار کشور هند و یک چایخانه رسمی را دارد. این بنا توانسته است تا سبک لوکس و سطح بالایی را به شهر بیفزاید و حتی برخی از افراد آن را بنا و پایگاهی می ‌دانند که مرزهای شهر را تعیین می ‌کند.
از زمان افتتاح این هتل در سال ۱۹۰۸ تا به امروز بسیاری از افراد ساکن شده در آن اعلام کرده‌ اند که شبح‌ هایی را در این هتل دیده و یا صداهایی غیر قابل توضیح را شنیده‌ اند. برخی از این گزارش‌ ها شامل مشاهده فردی قدبلند و سبیلو بوده است که در میان راهروهای هتل قدم می ‌زده است. برخی از افراد معتقدند که او در حقیقت روح معمار اصلی هتل است که در هتل قدم زده و به تحسین کار خود مشغول است. گزارش‌ های دیگری نیز حاکی از آن بوده ‌اند که یک زن، در اتاق ‌های طبقه ششم را زده و از افراد می‌ خواسته است که به او برای یافتن اتاقش کمک کنند، بااین‌حال وقتی‌که فرد ساکن در اتاق در را می‌گشود، هیچ‌کسی در راهرو حضور نداشته است.
ایندو برار به عنوان مدیر هتل ملکه فیرمونت می ‌گوید که ارواح موجب ایجاد توجه به هتل شده‌ اند. او در این‌ باره می‌ گوید: «ما یک هتل زیبا، نمادین و رمانتیک داریم که به همراه آن داستان‌ های بسیاری در زمینه ارواح و گذشتگان به گوش می ‌رسد. ما مهمانانی داشته ‌ایم که مصرانه می ‌گفتند که اجسام در اتاق آن ‌ها جابجا می ‌شده است و یا این ‌که درهای اتاق به‌ صورت ناگهانی بسته می‌ شدند. حتی برخی از آن ‌ها نیز افرادی را به ‌صورت مبهم در گوشه زاویه دید خود مشاهده کرده بوده ‌اند. با این ‌حال تم اصلی همیشه این بوده است که توجه افراد به مواردی جلب شود که به اشتراک گذاشتن این تجربیات برای آن‌ ها سرگرم‌ کننده باشد.»
مسافران در زمان اقامت در این هتل بزرگ می ‌توانند بابت مواردی فراتر از ارواح هیجان ‌زده شوند.

وحشتناک ترین جرم دنیا در این مکان رخ داده است!
وحشتناک ترین جرم دنیا در این مکان رخ داده است!
اشیایی عجیب که در سواحل انتظارش را نمی کشید
اشیایی عجیب که در سواحل انتظارش را نمی کشید
دریاچه ای که تابستان ها به طور کامل ناپدید می شود!
دریاچه ای که تابستان ها به طور کامل ناپدید می شود!
پررفت و آمدترین فرودگاه های جهان کدامها هستند؟
پررفت و آمدترین فرودگاه های جهان کدامها هستند؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code