بلیط هواپیما

بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان (قسمت دوم)

اطمینان و رفاه در سفرهای هوایی

با الی گشت همراه باشید تا به ادامه مطلب بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان بپردازیم.

مطالب مرتبط:
بهترین و ایمن ترین خطوط هواپیمایی جهان
از سرگیری خدمات خطوط هواپیمایی KLM در تهران
بهترین خطوط هواپیمایی

Zealand  بهترین پروازهای اقتصادی ویژه

نیوزیلند ایرلاین برای سومین سال متوالی، این جایگاه را نیز به خود اختصاص داده است. چرا که خود شرکت طراحی بسیار مناسب و کارامدی برای صندلی های این نوع پروازهایش اجرا کرده است. از نظر آقای توماس، نیوزیلند ایرلاین به همه ثابت کرده است اگر خدمات و رسیدگی ها در سطح عالی باشد، میهمانان با رضایت کامل هزینه ها را پرداخت می نمایند.

Air New Zealand  بهترین پروازهای اقتصادی

این عنوان نیز به خصوص به دلیل طراحی و ساخت “کاناپه هوایی” باز هم به نیوزیلند ایرلاین اختصاص پیدا می کند. در بخش پروازهای اقتصادی، نیوزیلند ایرلاین خدمات بسیار متنوعی ارائه می دهد . هر کس با هر بودجه ای می تواند امیدوار باشد سفر راحتی را با این خطوط هوایی سپری خواهد کرد. به عنوان مثال پدر و مادرها با پرداخت کمی هزینه ی بیشتر، می توانند از “کاناپه ی هوایی” که برای یک بزرگسال و دو کودک مناسب و راحت است، استفاده نمایند. وسایل سرگرمی و تفریحی حین پرواز این شرکت نیز بسیار چشمگیر و قابل تحسین هستند.

 Virgin America| Kulula.com | Scoot | Norwegian  بهترین پروازهای کم هزینه

امروزه در هر حوزه‌ای، بیشترین رقابت بر سر پایین آوردن هزینه هاست و صنعت هواپیمایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. امسال ۴ شرکت برگزیده به نام های Virgin America , Kulula.com , Scoot , Norwegia داریم که در این زمینه بسیار خوب عمل کرده اند. این شرکت ها نوآوری و خلاقیت های جالب توجه و کارامدی در ارائه ی پروازهای ارزان قیمت و در عین حال راحت از خود نشان داده اند. آقای توماس در این خصوص می گوید:” این شرکت ها همیشه هم پروازهای ارزان قیمت ارائه نمی دهند. اما در انجام این کار، بهترین ها را برای مسافرهای شان فراهم می کنند .” این شرکت ها برای افرادی که تا پیش از این توان پرداخت هزینه یک پرواز عادی را نیز نداشتند، پیشنهادهای هیجان انگیز و راحتی ارائه می دهند.

Qantas Airline  بهترین کیترینگ

شکم‌چرانی جزء لاینفک سفرهای هوایی است که مقام اول این عرصه به شرکت Qantas Airline  تعلق دارد. غذاهای این شرکت نه تنها در قسمت درجه یک عالی و خوشمزه است، بلکه در بخش های دیگر نیز کیفیت خود را حفظ کرده است. رضایت ۹۰ درصدی مسافران در نظرسنجی ها، موید این مطلب است. قبل از روز حرکت، می توان از میان ۴ نوع غذا حتی برای پروازهای اقتصادی، غذای موردنظر را به طور آنلاین به قسمت خدمات بخش کیترینگ سفارش داد. آقای توماس معتقد است که تعهد کانتاس ایرلاین برای سرو غذای عالی چه در پروازهای داخلی و چه خارجی، این شرکت را به یک شرکت پیشرو در این زمینه تبدیل کرده است.

بهترین خطوط هواپیمایی در دنیا

Airline  بهترین خدمات سرگرمی حین پرواز

سنگاپور ایرلاین به جز پروازهای کاری در این زمینه نیز مقام نخست را به دست آورده است.این شرکت خصوصاً برای پروازهای اقتصادی همیشه در این زمینه پیشرو بوده است. تمام صندلی های هواپیماهای این شرکت از دهه ی ۱۹۹۰ از جدیدترین و به روز ترین سرگرمی های دوره ی خود برخوردار بوده اند. سنگاپور ایرلاین امسال نیز رتبه ی اول خود را در این بخش حفظ کرده است.

Qantas Airlines بهترین پروازهای داخلی

در روزگاری که پروازهای داخلی کمتر مورد توجه قرار می گیرد، خدمات شرکت کانتاس ایرلاین در این بخش، حتی با بخش پروازهای خارجی برخی شرکت های دیگر رقابت می کند. آقای توماس در این زمینه می گویند:” شکی نیست که مسافرهای استرالیایی، لوس ترین مسافرها هستن!! آن ها حتی در پروازهای داخلی کوتاه هم یک وعده ی کامل غذایی دریافت می کنند.” این شرکت حتی برای پروازهای کاری داخلی اش نیز صندلی های تخت خواب شوی بسیار راحتی در نظر گرفته  است.

Virgin Australia | Virgin Atlantic  بهترین خدمه ی پرواز

برای دومین سال متوالی، این عنوان به شرکت Virgin Australia و شریک آن Virgin Atlantic اهدا شده است. آقای توماس در این راستا می گوید:” خدمه ی پرواز این دو شرکت، با همه ی مسافرها در همه ی پروازها ( از درجه یک گرفته تا ارزان) طوری برخورد می کنند که انگار آن ها مهمان های بسیار ویژه ای هستند. این رفتار باید برای تمام شرکت های هواپیمایی به یک الگوی رفتاری مناسب و برجسته تبدیل شود.”

Delta Airlines Etihad | Cathay Pacific Airways | Lufthansa  بهترین پروازهای طولانی مدت

اکثر شرکت ها توجه ویژه ای به این بخش نشان می دهند. به همین دلیل امسال سه شرکت برگزیده با نام های Delta Airlines Etihad , Cathay Pacific Airways , Lufthansa  برای این عنوان  داریم. به گفته ی آقای توماس، هر یک از این شرکت ها خدمات و دستاوردهای برجسته ای در این زمینه داشته و موفقیت های قابل توجهی کسب نموده اند. این شرکت ها پروازهای طولانی مدت تبدیل به تجربه ای لوکس، اشرافی و راحت نموده اند.

میزان بار مجاز هواپیمایی امارات چقدر است؟
میزان بار مجاز هواپیمایی امارات چقدر است؟
مهمترین تاثیرات تکنولوژی در سفرهای هوایی
مهمترین تاثیرات تکنولوژی در سفرهای هوایی
ترکیش ایرلاین و زیان سنگین در پی کاهش گردشگران خارجی
ترکیش ایرلاین و زیان سنگین در پی کاهش گردشگران خارجی
قطر ایرویز غذای مسافران کلاس اکونومی را بهبود خواهد بخشید
قطر ایرویز غذای مسافران کلاس اکونومی را بهبود خواهد بخشید